(Ochroniarz)
(Ochroniarz)

Męczeństwo księdza Jerzego Popiełuszki. Prawda wciąż nieznana

PiSlamiści jak długo jeszcze mamy czekać na wyjaśnienie sprawy. Następne 30-40 lat! Może dożyję ale z tego co widzę to wątpię. Albo ich kryjecie albo sami jesteście umoczeni! Innej alternatywy nie ma. No chyba że was szantażują czymś bardzo brzydkim.

KONFEDERACJA WYMIATA ??

Konfederacja będzie tylko i niestety tylko egzotyczną przystawką w sejmie (knesecie). Jej głos nie będzie miał ŻADNEGO znaczenia z formalnego punktu widzenia. Jeśli chodzi o sprawy gender,lgbt sexualizacji dzieci, aborcję (morderstwo) ogółem całe to szambo to PO-PiS jest zaskakująco (a może i nie zaskakująco) zgodny i jednomyślny. Cele zbieżne metody różne.

Milena Kindziuk: Marianna Popiełuszko – matka świętego

Interesujące jest to, że PiS będący u władzy nawet nie kiwnął najmniejszym paluszkiem żeby rozwikłać tą sprawę. Wniosek, wielu z pisowców jest tak przestraszonych ponieważ winni zbrodni mają na nich teczki, albo być może sami w jakimś stopniu przyczynili się do śmierci ks. Jerzego. Innego wytłumaczenia nie ma. Tyle lat rządzić, mając w ręku wszystkie organy państwowe i NIC nie zrobić?

SYNOD AMAZOŃSKI i MSZA dla TUBYLCÓW

Z taką dolną wargą mógłby być np. kościelnym i zbierać na tacę. Nie musiałby nosić koszyczka.

Kierowca potrącił motocyklistę. Ten wstał z ziemi i… wcale nie zrobił mu awantury

Zdarzenie całkowicie inne niż te, które często widzimy na polskich drogach. Tu najczęściej kończy się bluzgiem a w skrajnych przypadkach mordobiciem.

Ich wybrał suweren- niech mówią, niech działają!

Fatalnie to mogą się skończyć rządy tzw. "dobrej zmiany" oprócz GW jest jeszcze równie jak nie bardziej szkodliwa pro żydowsko-ukraińska GP nijakiego Sakievitcha. Co do pokolenia "róbta co chceta" nie mam złudzeń, to stracone dusze. Natomiast wśród wyznawców PiSu jest jeszcze szansa na znormalnienie. Bo w dużej części to porządni i uczciwi ludzie. Problem jest w ich bezkrytycznym oddaniu P(artii)…More
Fatalnie to mogą się skończyć rządy tzw. "dobrej zmiany" oprócz GW jest jeszcze równie jak nie bardziej szkodliwa pro żydowsko-ukraińska GP nijakiego Sakievitcha. Co do pokolenia "róbta co chceta" nie mam złudzeń, to stracone dusze. Natomiast wśród wyznawców PiSu jest jeszcze szansa na znormalnienie. Bo w dużej części to porządni i uczciwi ludzie. Problem jest w ich bezkrytycznym oddaniu P(artii) I(nteresów) S(yjonistycznych).

Prawo i Sprawiedliwość z większością w Sejmie

W momencie gdy pan "idź i wygraj" (go&win) wraz z szeryfem Dyzmą (Ziobrą) obrażą się na nacialnika może nastąpić zwrot o 180° . Rząd mogą utworzyć wraz z partią opozycyjną. Nie możemy zapominać, że gro polityków PiS wywodzi się z Platformy.

Telewizja Republika - NIEDOSYT PO ZWYCIĘSTWIE

O pan gołe pośladki. Nasz piękny Apollo.

Rosja korzysta z napływu ekstremistów do Europy i sponsoruje ataki terrorystyczne na Zachodzie – …

W końcu te dwa mocarstwa rywalizują ze sobą. I o ile choćby w 10% tak się faktycznie dzieje to absolutnie mnie to nie dziwi. Z ich strategicznego punktu widzenia jest to oczywiste i logiczne.

Ekspert radzi: jak bezpiecznie zbierać grzyby?

Wszystkie grzyby są jadalne tylko niektóre z nich JEDEN RAZ!!!🍄🍄🍄

Szokujące wyniki śledztwa! Rosjanie bombardują szpitale w Syrii!

Al Asad prawdziwy mąż stanu. Jak ja bym chciał mieć takiego przywódcę a nie tych błaznów w pięknych garniturach z biało czerwonymi flagami w klapach, sprzedawczyków i klamców. Asad jest i trwa mimo nacisków wojennych korporacji. Pozostał już tylko on i kilku innych przywódców jak Łukaszenka czy Kim. Reszta przegrała Kadafi nie dał rady, tak samo Saddam obydwaj zabici przez amerykańskich …More
Al Asad prawdziwy mąż stanu. Jak ja bym chciał mieć takiego przywódcę a nie tych błaznów w pięknych garniturach z biało czerwonymi flagami w klapach, sprzedawczyków i klamców. Asad jest i trwa mimo nacisków wojennych korporacji. Pozostał już tylko on i kilku innych przywódców jak Łukaszenka czy Kim. Reszta przegrała Kadafi nie dał rady, tak samo Saddam obydwaj zabici przez amerykańskich zbrodniarzy. Co prawda temu drugiemu zrobiono pokazowy proces ale skończył jak skończył. Pewnie Asada też to czeka ale daj mu Boże jak najdłużej rządzić tą biedą Syrią. Wszystkiego najlepszego panie prezydencie! Co do Rosjan to straszne i obłudne kłamstwo. Prędzej amerykanie byliby do tego zdolni.

Odnawialne Źródła Energii. Rozproszona energetyka szansą dla Polski - Ryszard Henryk Kozłowski

Możecie sobie gadać profesorki, PiS wygrał i te wasze źródła trafią do żyda. A my dalej będziemy kupować gaz najdroższy na świecie.

Ekspert radzi: jak bezpiecznie zbierać grzyby?

Nie jem grzybów. Mają mało substancji odżywczych, są praktycznie wydalane w całości. Ciężkostrawne. No i ryzyko zatrucia też jest. Ale jak kto woli. Jeśli ktoś lubi się w to bawić bardzo proszę.

Witold Gadowski: Będę głosował na Prawo i Sprawiedliwość

W isRaelu24 nie oglądam bo to PiSowskie szczekaczki. Oni tylko czarują i próbują uchodzić za niezależnych ale tak naprawdę grają do jednej bramki z władzą. Zbyt wiele ważnych spraw zaniedbali,zbyt wielu dobrych ludzi zawiedli i oszukali.

Szydło: Dotrzymaliśmy zobowiązania ws. reformy górnictwa

Szkolona przez masońskie CIA jak miałaby inaczej zagłosować? Tylko za zabijaniem. Nie lubię określenia aborcja ponieważ relatywizuje fakty. Mówimy o masowych mordach nienarodzonych ludzi! Tyle że katem jest osobą w białym kitlu. A partya ynteresuf syonystycznych przyklepuje wszystkie "pomysły" talmudystów!

Witold Gadowski: Będę głosował na Prawo i Sprawiedliwość

Dobrze że wreszcie powiedział to jasno i wyraźnie. Nikt już nie będzie miał złudzeń co do jego przynależności partyjnej. Czekam aż wreszcie równie otwarcie przyznają się Rola i Michalkiewicz wtedy będzie komplet. Sumliński nie musi, ponieważ wiadomo od dawna dla kogo pracuje, nawet tego nie ukrywa.

Jestem przeciwko aborcji

No widzisz prawda jest tylko jedna i to całą dobę ha ha. Mój komentarz też usunęli. Nie pierwszy i nie ostatni.

[TYLKO U NAS] A. Macierewicz: To my zdecydujemy, czy oddamy władzę tym, którzy rozgrabili Polskę, …

@wlowoj Ja też najpierw myślałem, że się przemienili jak to ująłeś w PO. Ale nie ,to nie tak oni zawsze byli tacy sami tylko, że w pewnym momencie maski spadły i odsłonili swoje prawdziwe ohydne diabelskie oblicze.

Nowy spot Prawa i Sprawiedliwości! Musisz to zobaczyć

Płacą wam za reklamę wyborczą? Jakaś monetyzacja za przychylność wobec elyty.

JAROSŁAW KACZYŃSKI WZYWA POLAKÓW DO PÓJŚCIA NA WYBORY

Pewnie że trzeba iść choćby z tego względu żeby świat zapomniał o takich ludziach jak ty!!!!! Gdybym miał wybierać między tobą Kaczyński a Kononowiczem wybrałbym debila konona. Przynajmniej świadomie by drugiemu krzywdy nie zrobił.