36:01

CZY PRZED NAMI PRZYMUS SZCZEPIEŃ DLA WSZYSTKICH? - Justyna Socha STOP NOP

niezaleznatelewizja 227 tys. subskrypcji SUBSKRYBUJ Wspaniali widzowie i goście NTV, E-mail niezależnej telewizji: biurontv@gmail.com FB: https://www.facebook.com/niezaleznate... Strona interneto…More
niezaleznatelewizja
227 tys. subskrypcji
SUBSKRYBUJ
Wspaniali widzowie i goście NTV, E-mail niezależnej telewizji: biurontv@gmail.com FB: https://www.facebook.com/niezaleznate... Strona internetowa: niezaleznatelewizja.pl
+

WŁADZE KURIALNE ZDRADZIŁY,

WŁADZE ŚWIECKIE ZDRADZIŁY,


ZACIPUJĄ SPOŁECZEŃSTWO JAK BYDŁO ROGATE - KOLCZYK W NOS.. I NAJWIĘKSZY BYK POKORNIEJE.. KTO MA ROZUM, NIECH POMYŚLI..
olek19801
W czasie świrowania z koronusem pacjenci chorzy na raka nie mogą dostać się do lekarzy. Czy ktoś z ministrów baczy na pozostałych pacjentów chorych przewlekle oraz na inne śmiertelne choroby??? JAKIE BĘDĄ STATYSTYKI UMIERALNOŚCI NA NIE KORONUSA? Przecież to jakieś bałwochwalstwo z tą pandemią!
Rafał_Ovile
Przecież w tym zwodzeniu chodzi o nie wydawanie pieniędzy na realnie chorych, specyficzne choroby. Tylko jak najwięcej zgonów i rozpętanie psychozy.
olek19801
To niech to wreszcie wyartykułują ze swoich gęb w mediach ściekowych. Po co udawać? Niech ogłoszą ZALEGALIZOWANIE EUTANAZJI. Maskarada gorsza od koronusa.
Rafał_Ovile
To wtedy nie byłoby zwodzenia... Czym bardziej wyrafinowane działanie tym trudniejsze do zrozumienia dla ogłupiałych i spanikowanych mas o wypranych mózgach przez telewizory...
olek19801
Kto ma rozum i wiarę pielęgnuje prawdziwie ten nie ulegnie zwodzeniu. Na szczęście nie wszyscy są baranami :) Bóg jest z nami.Pozdrawiam :)
Rafał_Ovile
Tak jest. Sursum Corda!
POHENIX
Pacjentowi u którego wykryto koronawirusa jest poddawany specjalnej procedurze leczenia :
Pacjent dostaję 600 miligram kortizonu, uzupełnionego koktajlem z podwójnych dawek najsilniejszych antybiotyków, oraz leków na AIDS.
Pacjenci w podeszłym wieku i z chorobami towarzyszącymi przy leczeniu prawdopodobnie po prostu nie mają szans przeżycia takiego leczenia i umierają na ogólną niewydolność …
More
Pacjentowi u którego wykryto koronawirusa jest poddawany specjalnej procedurze leczenia :
Pacjent dostaję 600 miligram kortizonu, uzupełnionego koktajlem z podwójnych dawek najsilniejszych antybiotyków, oraz leków na AIDS.
Pacjenci w podeszłym wieku i z chorobami towarzyszącymi przy leczeniu prawdopodobnie po prostu nie mają szans przeżycia takiego leczenia i umierają na ogólną niewydolność organizmu.

CZYLI PROCEDURY MEDYCZNE WYKAŃCZAJĄ PACJENTÓW ... jest to eutanazja w czystej postaci
Na infekcje wirusowe nigdy nie można podawać antybiotyków .
globalna.info/…/jak-leczony-jes…
POHENIX
Izraelski minister zdrowia twierdzi, że do połowy kwietnia Mesjasz (tj. antychryst!) powstrzyma pandemonię koronawirusa.

Wszyscy, którzy choć trochę znają się na temacie, wiedzą, że diabłu przeszkadzają najbardziej modlitwa i post, a w szczególności Ofiara Eucharystyczna, która jest przynoszona na ołtarzach na przebłaganie za grzechy świata
olek19801
I dlatego prześladują wiernych, którzy bardziej ufają Bogu niż ludziom. Gdzie były te wszystkie ministry przez ostatnie lata? Dziwne przeziębienia, jeden dzień bardzo wysokiej gorączki, katar, kaszel, zapalenie zatok, krtani, duże osłabienie organizmu objawiające się zmęczeniem i co rusz powtarzającymi się okresowymi zapaleniami oskrzeli. Narastające alergie u osób, które nigdy nie zapadały na …More
I dlatego prześladują wiernych, którzy bardziej ufają Bogu niż ludziom. Gdzie były te wszystkie ministry przez ostatnie lata? Dziwne przeziębienia, jeden dzień bardzo wysokiej gorączki, katar, kaszel, zapalenie zatok, krtani, duże osłabienie organizmu objawiające się zmęczeniem i co rusz powtarzającymi się okresowymi zapaleniami oskrzeli. Narastające alergie u osób, które nigdy nie zapadały na tego typu przypadłości - mam w rodzinie przypadki.Gdzie te ministry patrzyły swoimi oczami, gdy nasze niebo było usiane w smugi rozsiewające świństwo??? Teraz, o dziwo, mam czyste niebo nad sobą.