13. máj – Slovenský deň za voľnú nedeľu: Ak to strana OĽANO so zákonom na ochranu voľnej nedele …

13. máj – Slovenský deň za voľnú nedeľu: Ak to strana OĽANO so zákonom na ochranu voľnej nedele myslí naozaj vážne, tak má jedinečnú šancu a zodpovednosť pred občanmi Slovenskej republiky, ale aj …More
13. máj – Slovenský deň za voľnú nedeľu: Ak to strana OĽANO so zákonom na ochranu voľnej nedele myslí naozaj vážne, tak má jedinečnú šancu a zodpovednosť pred občanmi Slovenskej republiky, ale aj pred Bohom to dokázať.
Tlačová správa Aliancie za nedeľu- Slovensko, o.z.
13. máj – Slovenský deň za voľnú nedeľu.

Tento rok 13. mája si už po ôsmykrát pripomíname Slovenský deň za voľnú nedeľu, ktorý vyhlásili v roku 2012 členovia Aliancie za nedeľu – Slovensko, o.z. Tento deň sme si už niekoľkokrát pripomenuli pochodom v uliciach Bratislavy a podporili ho aj viaceré osobnosti spoločenského života.
Na budúci rok 2021 tomu bude 1700 rokov, čo cisár Konštantín Veľký po vzore Arménov aj v Rímskej ríši schválil nedeľu ako deň pracovného pokoja pre všetkých občanov. Na Slovensku aj po 1700 rokoch musia ľudia stále pracovať za existenčnú mzdu ako otroci aj počas nedele a sviatkov.
alianciazanedelu.sk/archiv/6035
Slovenský deň za voľnú nedeľu si tento rok pripomíname v smutnom období, keď nielen …More
Dana22
Peter(skala)
Na budúci rok 2021 tomu bude 1700 rokov, čo cisár Konštantín Veľký po vzore Arménov aj v Rímskej ríši schválil nedeľu ako deň pracovného pokoja pre všetkých občanov.
😇 🤗