Christmas Campaign: Financial Insights
olek19801
Zawsze wychodzą ostatecznie zamysły serc wielu. Smarzowski typ zdemoralizowany. Nie podoba mi się film WOŁYŃ. Dużo niedopowiedzeń, Polacy ukazani jak zwykle: przy wódce, z rozpustą. Młodsze pokolenie nie wszystko zrozumiało z tych okrutnych scen. Aby opowiedzieć dramat Kresów trzeba w przejrzysty sposób pokazać skąd wynikła ludobójcza akcja Ukraińców, trzeba było wyraźniej zaakcentować plan …More
Zawsze wychodzą ostatecznie zamysły serc wielu. Smarzowski typ zdemoralizowany. Nie podoba mi się film WOŁYŃ. Dużo niedopowiedzeń, Polacy ukazani jak zwykle: przy wódce, z rozpustą. Młodsze pokolenie nie wszystko zrozumiało z tych okrutnych scen. Aby opowiedzieć dramat Kresów trzeba w przejrzysty sposób pokazać skąd wynikła ludobójcza akcja Ukraińców, trzeba było wyraźniej zaakcentować plan ukraińskich nacjonalistów, który powstawał od lat 20-stych i 30-stych XX wieku. Dlaczego nie ma w tym filmie scen o dorobku społeczno-kulturalnym Polaków na Kresach? Za to lubieżność i wątpliwa moralność wychodzi na pierwszy plan, jakby tylko tacy Polacy zamieszkiwali te ziemie. Czyli co, mieli być wielcy Polacy w wyszły Lachy?
franciszek44
Trudno nie wspomniec o "cudownie rozmanazajacych sie przez pączkowanie", paradach homoseksualnych w Polsce... Akceptacja i wsparcie panstwowych wladz warszawskich i lokalnych jak na dloni. Tylko slepy nie zauwaza tego.
Trudno nie wspomniec o braku reakcji na akceptacje i wspieranie dewiantow w indoktrynowaniu dzieci i mlodziezy w szkole polskiej.
Piotr2000
W Meksyku przynajmniej wiekszosc biskupow i kaplanow byla wierzaca i po stronie Cristiady.
ktozjak Bog
a moze Meksyk z lat 20 tych XX wieku...