Rycerka Chrystusa Króla
Nie wstyd wam zmieniać tekstu?orginalne słowa to :Jezu !!!!!nie Panie!!!!!jaki Panie ?Budda? Mahomet????co się z wami dzieje ? ludzie!!!!!
Szukający PRAWDY
Oj Rycerko.... uderzyłaś również w Rycerza Chrystusa Króla. Swoim komentarzem niszczysz mój przekaz, który jest przemyślany... i sądzę, że prawdziwy (cisza, cierpienie). Twoja słowa "Panie zamiast Jezu" oczywiście są słuszne, ale to "mały pryszcz" w odniesieniu dzieła autora - clipu "modlitwy tak mnie skrusz....". Autor przez cały clip ukazuje obraz Jezusa Chrystusa, tak więc jego dzieło jest …More
Oj Rycerko.... uderzyłaś również w Rycerza Chrystusa Króla. Swoim komentarzem niszczysz mój przekaz, który jest przemyślany... i sądzę, że prawdziwy (cisza, cierpienie). Twoja słowa "Panie zamiast Jezu" oczywiście są słuszne, ale to "mały pryszcz" w odniesieniu dzieła autora - clipu "modlitwy tak mnie skrusz....". Autor przez cały clip ukazuje obraz Jezusa Chrystusa, tak więc jego dzieło jest piękne i wiadomo do kogo się modli. W praktyce życia - zrobiłaś wspaniały obiad z dwóch dań, na który poświęciłaś pół dnia, a jeden z gości powiedział "obiad był niesmaczny, ponieważ czułem, że kotlet był smażony na oleju, zamiast masełku" Co do mojego przekazu, który starasz się zniszczyć tj. Bóg przemawia tylko w ciszy oraz dotyka człowieka w cierpieniu, a dokładniej chodziło mi o dotyk miłości Boga w cierpiącym człowieku to tutaj proponuję np. "dzienniczek św. Faustyny".

Szczęść Boże
Króluj Nam Chryste
ELOHIM.
Piękna pieśń! 👏