Kto zamordował Ks.Blachnickiego?Gigantyczne dotacje z warszawskiego ratusza dla fundacji byłej TW,…

Jolanta Lange jest prezesem fundacji Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego “Pro Humanum” zajmującej się m. in. “walką o prawa obywatelskie”. Według portalu niedziela.pl, w przeszłości nazywała …
franciszek44
Czy IPN poza komunikatem o wszczeciu postepowania wydal nakaz aresztowania ludzi podejrzanych o zamordowanie ks, Franciszka ?
Jesli NIE- to wszystko PIC, a nie rzeczywiste zadoscuczynienie.
Weronika-S.
Teraz zabijają duszę kapłanów wewnętrzni wrogowie Kościoła, a my jak nigdy pozbawieni kapłanów z chęcią udzielającym wiernym Komunii Świętej na kolanach i do ust.
Radek33
"W latach 1984 – aż do momentu swojej śmierci ks. Franciszek Blachnicki był bezpośrednio inwigilowany przez parę niebezpiecznych agentów komunistycznego wywiadu cywilnego Jolantę i Andrzeja Gontarczyków („Panna” i Yon”). Małżeństwo Gontarczyków zostało przerzucone przez wywiad PRL do RFN na zasadzie łączenia rodzin, gdzie w 1983 uzyskali niemieckie obywatelstwo. Udało się im zdobyć zaufanie ks. …More
"W latach 1984 – aż do momentu swojej śmierci ks. Franciszek Blachnicki był bezpośrednio inwigilowany przez parę niebezpiecznych agentów komunistycznego wywiadu cywilnego Jolantę i Andrzeja Gontarczyków („Panna” i Yon”). Małżeństwo Gontarczyków zostało przerzucone przez wywiad PRL do RFN na zasadzie łączenia rodzin, gdzie w 1983 uzyskali niemieckie obywatelstwo. Udało się im zdobyć zaufanie ks. Blachnickiego i przeniknąć do kierowniczych struktur polonijnych organizacji antykomunistycznych w Carlsbergu(...)"