Kardinál Müller: Naším najvyšším Pastierom je Kristus, nie hlava štátu

Kardinál Müller: Naším najvyšším Pastierom je Kristus, nie hlava štátu Vatikán, 6.5.2020 (LifeSiteNews) 026 310 – Uvádzame interview s kardinálom Gerhardom L. Müllerom z La Nuova Bussola Quotidian…
ľubica
citát zo super interwiew: A teraz sú biskupi, ktorí sa nazývajú katolíkmi a nechápu ústrednú hodnotu Eucharistie. Je to ozajstný škandál – tí sú vraj pravými vernými duchovnými a nie tí, ktorí berú Ježišove slová a náuku Cirkvi seriózne. Je to zvrátený spôsob myslenia. A tento „moderný“ katolicizmus je seba-deštruktívnou ideológiou. Najmä v Taliansku je veľká potreba biskupov ako je osobnosť …More
citát zo super interwiew: A teraz sú biskupi, ktorí sa nazývajú katolíkmi a nechápu ústrednú hodnotu Eucharistie. Je to ozajstný škandál – tí sú vraj pravými vernými duchovnými a nie tí, ktorí berú Ježišove slová a náuku Cirkvi seriózne. Je to zvrátený spôsob myslenia. A tento „moderný“ katolicizmus je seba-deštruktívnou ideológiou. Najmä v Taliansku je veľká potreba biskupov ako je osobnosť sv. Karola Boromejského a ktokoľvek v Rímskej kúrii by si mal vziať za vzor kardinála Roberta Bellarmina.
------------
vynikajuco otec kardinál, suhlas! no aj v SR treba takých biskupov ako ste uviedol pre Taliansko! My sme kedysi mali takého čo sa zastával viery a mravov pred útokmi nosatých, + kard. Korec a tiež+ biskup Baláž,,, tí keby žili, by veru poriadne naložili všetkým modernistom v KBS! A pred nimi bl. biskup Gojdič, bl. biskup Hopko, biskup Ján Vojtaššák, títo by veru nedopustili neúctivé podávanie sv Prijímania na ruku!
Naši slovanskí vierozvestcovia a sedmopočetníci sú sklamaní útokom zo strany biskupov na knazov i lud, Ako inak sa dá nazvať toto čo sa deje od 6. mája 2020? Útok do vlastných radov! Namiesto svätenej vody, dezinfekcia, namiesto organu a spevov, pohrebné tichom namiesto normálneho a úctivého postoja voči Eucharistii v kostoloch.... vám biskupi schválili len určité metre, ak sa nezmestíte, vonku je dost miesta.. a najhoršie je to urážlivé sv Prijímanie do rúk!

Kde sme sa to dostali??? Sv Cyril a SV Metod orodujte za nas....
obyčajná veriaca žena
Veru tak! Smutné,smutné, veľmi smutné!
Dana22