Language Contact

monika zjedla konika

monika zjedla konika

Boj Enocha, Eliáše proti Antikristu bude v televizi.

rehku prave o to ide, že toto je len fingovany pokrok. v podstate to mna asi stve na tom najviac.
tak niekto musí vymyslet auto aby bol pokrok a druhému stačí preorat nejakú tú stránku a hned hovoríme o pokroku. dokonca pokroku, pokroku, pokroku, ktorý sa nam hrne dopredu a my ho nedokážeme zdržat. houbeles. to je kozmetika, nie pokrok.

monika zjedla konika

Dlhá cesta

Dnešní diskuse se mi moc líbila. Jsem ráda, že to dobře dopadlo s hlasováním. Půjdu už také spát, mějte se rádi a dobrou!

monika zjedla konika

Tradiční mše svatá

V.Marie-Julie Jahenny z La Fraudais (19. století, Francie)
Měla pět ran Našeho Pána. Kvůli tomu byla nazývána „Bretaňská stigmatička“. Měla úžasný dar rozeznávat eucharistický chléb od obyčejného chleba, předměty, které byly posvěcené a ty, které nebyly, rozpoznávat relikvie a to, odkud pocházejí, a konečně také rozumět chvalozpěvům a liturgickým modlitbám v několika jazycích. V pětiletém období od 28. prosince 1875 žila jen ze Svátosti oltářní. Jak Dr. Imbert-Gourbeyre zaznamenal, během … [More]monika zjedla konika

Proroctvo

Basto— 24.11.2011 21:51:10: Question: When Does Advent 2011 Begin?
The season of Advent, the time of preparation for the coming of Christ at Christmas and the start of the liturgical year in the Roman Catholic Church, starts on a different date each year. When does Advent 2011 start?

Answer: Advent 2011 begins on the First Sunday in Advent, November 27, 2011. [More]