Language Contact

paduánský


2

1

Věříte v Boha ?

Četli jste pořádně Bibli ? Četli jste apoštolské listy? Pokud ne, tak není o čem diskutovat !


paduánský

Cardinal Ravasi participates in the worship of a pagan goddess

Klasický pohanský rituál pohanské matce zemi v latinské americe.
Prohřešek proti prvnímu přikázání:V jednoho Boha budeš věřit!
Veřejný hřích a veřejné pohrdání Bohem jako židé se zlatým teletem.
Platí vyhlášení předešlých papežů a nezrušený jinými papeži, že kdo se účastní hereze jako biskup nebo kněz je automaticky neplatným (suspendovaným) bikupem či knězem.


1,369x1,721
1  1  232

Co by udělal svatý Petr po irském referendu

Vždy jsem přemýšlel proč si Ježíš vybral Petra(apoštola) za vůdce církve. Petr byl rybář a nebyl moc vzdělaný a jistě by se našel vzdělanější učedník – apoštol. Díky irskému referendu a nerozhodnosti jejich arcibiskupa (podle chování spíše politika)…

paduánský

JUVENILNÍ JUSTICE - poslankyně Chalánková

Zajímalo by mne jak se poslankyně srovnává s předsedou její strany TOP09, který podporuje registrované partnerství, potraty a adopci dětí homosexuálním párům. Jestli je katolička nebo pravoslavná tak by měla očistit svou stranu od těchto antikřesťanských lidí a nebo vystoupit ze strany.
Jinak její snahu o správné a tradiční rodinné vztahy oceňuji.199x300
263

Duchovní cvičení v Brně s otcem Manjackal

Byl jsem nedávno na duchovních cvičeních s otcem Manjackal s Indie. Tento kněz nejenže věří v Boha, ale on tou vírou žije. Ten jasně říkal:" Buďto jsi s Ježíšem nebo s ďáblem a není v tom možný žádný kompromis." Jasně se přihlásil k tradiční katolic…

paduánský

Nech žije jednota...

Byl jsem nedávno na duchovních cvičeních s otcem Manjackal s Indie. Ten jasně říkal:" Buďto jsi s Ježíšem nebo s ďáblem a není v tom možný žádný kompromis." Pokud židé neuznávají Ježíše, tak jsou s ďáblem. S kým je pak Papež?

paduánský

Opravdu svatý?

Zapomněl na skutečný druhý vatikáský koncil, kde je napsáno v dokumentu o biskupech: "Biskup se má především na starosti učitelský úřad."
Ježíš byl hodný milosrdný, ale ve věcech víry nesmlouvavý a nikdy nechválil jinověrce za jejich pohanskou víru jako tento pohanský svatý!

paduánský
03:17
5  3.1k

Amicus meus

Amicus meus osculi me tradidit signo: Quem osculatus fuero, ipse est, tenete eum: Hoc malum fecit signum, qui per osculum ad implevit homicidium. Infelix praetermisit pretium sanguinis, et in fine laquaeo se suspendit. Bonum erat illi, si natus non …