Language Contact

Libor Halik

06:39
1  70

Část Sobotkovy zamaskované policie podporuje islamizaci

6.2.2016 pražská provokace patrně řízená policií či pod jejim dohledem. Skupina osob, možná policajtů v kuklách, kteří se vydávajú za neonacisty, provokuje pochod vítačů islámských migrantů. Akce měla posloužit televizím, aby mohly zkompromitovat …

Libor Halik

Slobodomurári pozývajú muslimov do EÚ. Dr. Krajski 12.1.2016

Domnievam sa, že teraz sa slobodomurárske (zednářské) ríty škotský a francúzski sjednotily k spolupráci s Rothschildy a s komunisty. Len čisto židovský slobodomurárský rít BnajBrit je proti nim v tábore Rockefellerov a súčasného Izraela. Zápasia proti sebe teraz vzájomne o svetovládu.

Libor Halik

Slobodomurári pozývajú muslimov do EÚ. Dr. Krajski 12.1.2016

Dr. Krajski správně odmítá panteismus, Hebel. Bůh tím, že stvořil všechno, tak se tím nerozplynul ve všem. On stvořil vše z ničeho a zůstává dál nad vším a mimo vše, byť dál způsobuje i ve stvořeném světě každé dobro, které se tam děje. Každý člověk, který si o sobě myslí, že je Bohem, je pyšný blázen. Jen 1 člověk je i Bohem - Ježíš Kristus, který z lásky přijal tělo ze vždy panny Marie a z Boha se stal od toho momentu současně také i člověkem.


Libor Halik

Padre Pio arrives in Rome

To není vtip, ale pravda. Jen svatí dokážou vyhnat vlajkonoše homosexuálů argentinského Františka z ŘÍMA.

Libor Halik

Padre Pio arrives in Rome

Na obrázku stigmatizovaný sv. Pio z Pietrelciny vyhání vlajkonoše homosexuálů argentinského Františka Bergoglia z Říma.Libor Halik

Slobodomurári pozývajú muslimov do EÚ. Dr. Krajski 12.1.2016

2,37min moderátor: Vnucují nám, že islámská migrace je náhodným výsledkem válek. Ale ve skutečnosti je systematicky připravované skrz globalisty.
4.30min Dr. Krajski: to co v mé knížce není, řeknu teď na počátku. Učili nás na univerzitě lži, že islám je stejný jako křestanství, že je proti potratům apod. a věřil jsem proto tomu.
6min Až když se mi dostalo do ruky svědectví - kniha "Smrtelná past" od bývalého zednáře 33.stupně, který se pak obrátil ke Kristu, dostal jsem důležitou informaci.
6.… [More]


39:01
4  1  423

Slobodomurári pozývajú muslimov do EÚ. Dr. Krajski 12.1.2016

2,37min moderátor: Vnucují nám, že islámská migrace je náhodným výsledkem válek. Ale ve skutečnosti je systematicky připravované skrz globalisty. 4.30min Dr. Krajski: to co v mé knížce není, řeknu teď na počátku. Učili nás na univerzitě lži, že …Libor Halik

Izrael spolupáchateľ: Putine a Rusko, potrestaj Turecko (3. svetová vojna)

Izrael pripravil likvidáciu svojho nepriateľa Turecka cudzími rukami Putina. Boh to dopustí, lebo tak potrestá Turkov, Izrael, celý svet včetne USA cez Rusko svetovou vojnou, do ktoré sa to vyvinie. Aj Rusko potrestá tou vojnou taktiež nakoniec, keď ho Čína obsadí od východu až po Ural. Tak zanikne v Rusku ateistické komunistické myšlenie naozaj, keď komunistická Čína zradí Rusov. Tak som našiel v proroctvách pravoslávnych starcov. Aj v katolíckom proroctve z Fatimy a Garabandalu to je.

Libor Halik

Microsoft začal automaticky aktualizovat starší systémy na špehující Windows 10. Takto se můžete …

Používáte WINDOWS 10 ???
Počítejte s tím, že funguje jako „VELKÝ BRATR“.
Jeho analýza: jde o pouhý terminál na sběr informací o uživateli, jeho prstech, očích a hlasu! Předpokládám, že po přečtení článku se již budete dívat jinak na svůj počítač, a to pokaždé, když ho zapnete.
Co se děje pod prsty?
S příchodem Windows 10 jsem se rozhodl podrobit tento operační systém několika testům a s výsledky mého zkoumání bych vás nyní rád seznámil. Nasbírané poznatky mohou být pro někoho alarmující, ale …
[More]