Language Contact

PIELGRZYM-WARSZAWSKI.PL


Pan Wywyższony

Orędzie, 25. marca 2012 MEDZIUGORJE
„Drogie dzieci! Również dziś z radością pragnę wam dać moje matczyne błogosławieństwo i wezwać was do modlitwy. Niech modlitwa stanie się dla was potrzebą, byście codziennie wzrastali w świętości. Więcej pracujcie nad swoim nawróceniem, bo dziatki jesteście daleko. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

XXI Rocznica Śmierci Abp. Lefebre'a

Anna.N:jeżeli to ciebie zainteresuje to"modlitwy w duchu Taize"odbywają się już od wielu lat raz w miesiącu w kościele św.Marcina na starówce w Wawie.to piękne kanony,w większości po łacinie,teksty zaczerpnięte z Pisma św.lub z pism Ojców Kościoła.
kanony te to niczym"dzwi"do głębokiej medytacji o Miłości Boga.
ULECZ NAS PANIE-pieśń adoracyjna

Program wieczorny z Medziugorje z tłumaczeniem na język polski od 25 marca
Jak możemy przeczytać na działającej od pewnego czasu nowej stronie internetowej – Polskie Centrum Informacyjne „MIR” Medjugorje, od 25 marca będziemy mogli oglądać transmisje „ na żywo” programu wieczornego z parafii św. Jakuba w języku polskim. Transmisja ma być zarówno w formie kanału dźwiękowego jak również kanału video. Wszelkie potrzebne informacje dotyczące oglądania transmisji możemy znaleźć na stronie www.centr… [More]


"Bogu wyśpiewam"

jak chcecie intronizacji,to działajcie żeby Królestwo Boże było w Polsce,ale działajcie w praktyce,a nie tylko spamować podejrzane orędzia,wciskać obrazki w różnych językach po Europie itp.
przyjedzcie na"Przystanek Jezus"stańcie twarzą w twarz z młodymi ludzmi którzy mają ból w sercu,pokażcie im że Jezus jest naprawdę PANEM historii tej z dużej H,jak i małej h.niech zobaczą wasze życie.podzielcie sie z nimi tym.
wtedy to"Królestwo będzie w was"

"Bogu wyśpiewam"

z tym królowanie Jezusa mam takie same poglądy,tylko mam inne wykonanie.
pamiętacie co Jezus powiedział do apostołów jak donieśli Mu że są ludzie którzy w Imię Jego też nauczają i uzdrawiają a nie są apostołami?
"Nie zabraniajcie im,kto nie jest przeciwko nam,ten jest z nami"

"Bogu wyśpiewam"

Primo:nie licytuje się i nie mówię co i ile dobra w życiu zrobiłem dla Jezusa i bliznich.jak się kocha to się na to nie patrzy,po prostu się KOCHA i działa:-)!
a nie coś robię:"bo muszę zasłużyć na niebo".wtedy to nie ma miłości tylko strach.
Jak ty kochasz jakąś osobę to robisz to z myślą żeby się podlizać?chyba nie!po prostu robisz i tyle BO KOCHASZ TĄ OSOBĘ,a nie żeby mieć u niej względy,podobnie jest z Miłością do Jezusa.

"Bogu wyśpiewam"

każda osoba zdrowo i autentycznie wierząca wie o tym że wiara to nie tylko sprawa osobista,ale społeczna,i nie muszę specjalnego aktu żeby Jezus był moim KRÓLEM,i wtedy dopiero będę żył i pracował jak katolik.to już mamy obowiązek tak żyć od chrztu św.Owszem,sam często powierzam się Sercu Jezusa,świadomie i dobrowolnie,ale z radością i w pełni wolnością Dziecka Bożego,a nie ze strach,bo Jezus żąda,nakazuje itp...
nie tędy droga,Bóg chce nas wolnymi,ufnymi,jak dziecko do kochanego Ojca,a nie takiego co chowa się po kątach"bo będzie kara""Bogu wyśpiewam"

daniel.k: skąd takie stwierdzenie u Ciebie że nie chcę Jezusa jako KRÓLA?PRZECIEŻ JEZUS JEST MOIM KRÓLEM,to jasne jak słońce!
Mi nie potrzeba intronizacji aby to był dla mnie fakt.
Jezus mym PANEM i KRÓLEM.!!!!!:-)
Dowody na demoniczność zjawy z Medjugorie

nie wiem dlaczego ale Bractwo Piusa X,z zadziwiającą wsciekłością atakuje Medziugorje,a powinno być odwrotnie,bo tam M.B.prosi o rzeczy bardzo przesiąknięte Tradycją Kościoła,takie co już na zachodzie dawno zapomnieli.
jedynym wytłumaczeniem na to jest to że te objawienia są po soborze V.2,a wiadomo że według nich co po soborze to złe.
kiedyś użyłem takiego argumentu w rozmowie z nimi że nawet jak będzie koniec świata to Bractwo w niego nie uwierzy...no bo to stanie się przecież już po soborze watykańskim II
Dowody na demoniczność zjawy z Medjugorie

JózefieK,byłeś choć raz w Medziugorje?
bo twierdzenie że M.to jedna wielka ściema szatana nie trzyma się kupy,a jak tak to są tylko dwie możliwości;
1)szatan się nawrócił
2)szatan zwariował
dlatego zrobił misyfikację objawień M.B. bo dziwny to szatan,który zachęca do Eucharystii,spowiedzi,wyrzeknięncia się nawet najmniejszego zła,słuchania Magisterium Kościoła itd...

Dowody na demoniczność zjawy z Medjugorie

no tak,carpadiem1,tamten o którym ja słyszałem z ust samego egzorcysty dotyczył kamienia który położył zawiniety w papier na piersi osoby opętanej.
osoba opętana zaczeła się wić w konwulsjach i wykrzykneła:"GOSPA"(tak,M.B.się przedstawia w Medziugoriu-po chorwacku:"PANI")

Dowody na demoniczność zjawy z Medjugorie

zgadzam się tahamata:tak piszę na swojej stronie,bo nie wyprzedzam oficjalnego wyerdyktu Stolicy Apostolskiej,a prywatnie,czyli tutaj mogę napisać co o tych objawieniach sądzę,papież też prywatnie mówił.a nawet pisał do znajomych że wierzy w prawdziwośc objawień w M.
trochę namieszałeś z tym że kapłan który jedzie do M.musi mieć pozwolenie biskupa ordynariusza,ale to szczegół.
pokaż mi OFICJALNY dokument Kościoła który tak to stwierdza.
wkleiłem wam oficjalną strone o M.zobaczcie sobie,tam są wszystkie oficjalne(i nie oficjalne)wypowiedzi Kościoła,J.P.II itd.Buddyzm.... film W.Cejrowskiego

Panie StefanieB:w pełni się zgadzam z komentarzami umieszczonymi poniżej odnośnie spalenia"złotych cielców".
wystarczy przeglądnąć dobre strony katolickie w internecie,aby się o tym przekonać,lub zapytać egzorcysty.
odnośnie figurek przywożonych np.z Afryki,to mało kto wie że Afrykanie nie trzymają ich nigdy w domu,bo wiedzą że nawet dla nich stanowiło by to zagrożenie duchowe.przypomina mi się pewne zdarzenie które miałem parę lat temu:otóż chciałem kupić mały bębenek dla scholi w mojej … [More]