Language Contact

julianaaaa

List z pekla

no ja neviem...clovek mozno ani nemusi mat ten dar.. ako maria simma... precitaj si naprikla toto jmj.signaly.cz/0809/peklo-existuje-… je tam zopar pribehov kde sa mrtvi ukazali inym ludom a svedcili ze peklo a ocistec skutocne existuju. knizku od Marie Simma mam ale vola sa - "prekvapujuce tajomstvo duši v očistci"

List z pekla

rozumiem.... tak to sem prosim ta potom napis.. ze co kde je to zle,
cim ta dusa podvadza, budem velmi rada


TRETIE FATIMSKÉ TAJMSTVO

" mať v dome aspon tri sviece naviac" no ja neviem.... ale sa mi zda ze som citala ze jedna svieca vydrzi na cele tri dni.... ci?

Garabandal - rozhovor s Conchitou Gonzales

Pater Pio je jeden z najvacsich svatcov katolickej cirkvi... mal dary od Boha - bilokacia, dar jazykov, dar uzdravovania... dar ROZLISOVANIA duchov, ....... a co je najdolezitejsie jeho navacsou cnostou bola POKORA, doporucujem pozriet si film o nom alebo si nieco viac precitat o jeho zivote
Šmejdi

dik za smejdov, uz dlho som sa tesila na tento dokument...

Bola som anjelom zavedená do pekelnej priepasti.Z denníčka sv.Faustíny.

ja by som len svojimi slovami definovala diabla ako strasnu koncentraciu zla... taku aku si svojim ludskym rozumom tu na zemi nedokazeme ani len predstavit, diabol sam je preniknuty peklom-ako je nizsie definovane ... ako som niekde citala satan nieje protikladom Boha (ako si niektori ludia myslia) protikladom satana je archaniel Michal.. ale to ty urcite vies :)


Bola som anjelom zavedená do pekelnej priepasti.Z denníčka sv.Faustíny.

este pridam nejaku definiciu pekla so som nasla....
Duše se náhle octne ponořená do absolutní samoty, která působí jako úplný chaos, smrt, nicota. Kolem je hrozná nepřítomnost, ne- komunikace, neláska, úplný nedostatek pohybu a touhy Je to ponoření do hříchu a špinavého stavu, do absolutního objektivního zla. Duše ví, že je hříšná, ale hřích jí už nepatří, přestal být její vlastností a teď ji už naplno ovládá, proniká, naplňuje. Duše si uvědomuje, že je odsouzena a že se stala svým vlastním … [More]
Bola som anjelom zavedená do pekelnej priepasti.Z denníčka sv.Faustíny.

" Keby anjel povedal zatratencovi: Dostaneš sa z pekla, až uplynie toľko stáročí, koľko je kvapiek vody na svete, koľko je listov na stromoch a piesku v mori, zatratenec by sa potešil viac ako žobrák, ktorý dostal správu, že sa stal kráľom.
Áno, pretože všetky tie stáročia pominú, i keby sa opakovali nespočetnekrát. ale peklo sa vždy bude iba začínať. Každý zatratenec by urobil s Bohom zmluvu: „Pane. rozmnož moje muky, ako chceš.
Predĺž ich, ako sa ti páči. len pre noc raz ustanov koniec a bude… [More]

Bola som anjelom zavedená do pekelnej priepasti.Z denníčka sv.Faustíny.

A ako dlho potrvá ich nešťastie? Navždy! Navždy! V Duchovných cvičeniach pátra Sejíncriho mladšieho sa hovorí: Démon, ktorý v Ríme posadol istého osobnosť, na otázku, ako dlho musí ostať v pekle, zúrivo odpovedal: „Navždy, navždy."
Prítomných to naplnilo takou hrôzou, že mnohí mladíci z rímskeho seminára, ktorí tam boli, vykonali si generálnu spoveď a zmenili prostredníctvom tej veľkej kázne skladajúcej sa z dvoch slov svoj život: „Navždy,navždy !!!!!!!!!!!!!!!!


Jak čipy Antikrista dávají dobrovolníkům v USA

heh, to uz mi tu tak ludia sleduju moje konto... som krestan katolik a nehanbim sa za to.. a taktiez nemam cas sa tu hadat s nikym, mam lepsie na praci, ukaz mi co som napsiala zle, ze si z toho usudil ze niesom krestan