Arthur033
Arthur033

Taniec liturgiczny Drogi Neokatechumenalnej

Coraz mniej Chrześcijaństwa które Chrystus nam pozostawił. Coraz więcej zabawy i spędzanie "dobrze' czasu. Oczywiście pod pretekstem chwalenia Boga. To jak dzisiejszy 'współćzesny' nurt kościoła katolickiego. Który dąży nieustannie do niesamowitej laicyzacji i wypłycenia wartości które pozostawił nam Chrystus. Niechaj Pan Bóg zmiłuje się na nami wszystkimi.
Arthur033

znamię bestii

Ja mam problem taki, że Chrystus w objawieniach przecież nigdy nie mówił ' Wasz Jezus Chrystus " etc. Zawsze było wiadomo, kto mówi w objawieniu, nie słów " To ja...taki siak ' i tak dalej. Mówcie co chcecie. Ale takei mieszania są na świecie, że nei wiadomo o co chodzi, co propagandą a co nie. I to nieświadomą w 3/4. Nie mówię, od razu, ze to propaganda. Wiem jedno.; W kogo wierzyć mam, to …More
Ja mam problem taki, że Chrystus w objawieniach przecież nigdy nie mówił ' Wasz Jezus Chrystus " etc. Zawsze było wiadomo, kto mówi w objawieniu, nie słów " To ja...taki siak ' i tak dalej. Mówcie co chcecie. Ale takei mieszania są na świecie, że nei wiadomo o co chodzi, co propagandą a co nie. I to nieświadomą w 3/4. Nie mówię, od razu, ze to propaganda. Wiem jedno.; W kogo wierzyć mam, to wierze. Pismo różaniec, a co dalej.....to na to już chyba nic nie poradzimy : )