Dana22
Dana22

QUO PRIMUM

11.2.1951 / Matka všetkých národov (Panna Mária) zjavila modlitbu, keď povedala:

"Modli sa pod krížom:

Pane, Ježišu Kriste, Syn Otca,

zošli teraz na zem svojho Ducha.

Daj, nech Duch Svätý prebýva

v srdciach všetkých národov,

aby boli uchránené

od skazy, nešťastia a vojny.

Kiežby Matka všetkých národov,

ktorá kedysi bola Máriou,

bola našou Orodovnicou.


Amen."
Dana22

Online vo svete - Počúvame posledné Máriino volanie? Ďakujeme, že nás sleduje...

Vnucujú nám Zlo.

petícia TU:

www.returntoorder.org/…/protest-theater…

viac o probléme TU:
Podľa správ sa Bow Tie Cinemas pripojil k zoznamu divadiel, ktoré budú vysielať naživo v komediálnom dokumentárnom filme Hail Satan ?, 5. júna. Tento film sa pokúša maľovať satanizmus ako bežné „náboženstvo“ a jeho nasledovníkov ako vlasteneckých občanov. Po streamovaní bude nasledovať živý rozhovor s …More
Vnucujú nám Zlo.

petícia TU:

www.returntoorder.org/…/protest-theater…

viac o probléme TU:
Podľa správ sa Bow Tie Cinemas pripojil k zoznamu divadiel, ktoré budú vysielať naživo v komediálnom dokumentárnom filme Hail Satan ?, 5. júna. Tento film sa pokúša maľovať satanizmus ako bežné „náboženstvo“ a jeho nasledovníkov ako vlasteneckých občanov. Po streamovaní bude nasledovať živý rozhovor s hovorcom satanského chrámu Lucienom Grievesom (pseudonym).

Tento dokument sa sústreďuje na satanský chrám (TST). V priebehu rokov TST urobila nasledovné:

1. Pri mnohých príležitostiach naplánoval verejnú čiernu omšu a tvrdí, že znesvätil zasvätených hostiteľov;
2. snaží sa postaviť sochu diabla, aby čelila pamiatkam desiatich prikázaní;
3. Zameriava sa na deti, aby propagovali satanizmus na verejných školách;
4. uskutočnil verejné satanské vzývanie na radniciach;
5. Usiluje sa o lepší prístup k potratom a podporuje ideológiu homosexuálneho „manželstva“ a „transsexuálu“

Penny Lane, riaditeľka Hail Satana? povedal: „... Vedeli sme, že nebudeme ukazovať ... obrázky rituálov bez toho, aby sme poskytli kontext o tom, čo tieto rituály skutočne znamenajú pre ľudí, ktorí sa ich zúčastňujú. To bol základný nápad. Ukážem ti iba obrátené kríže a nevysvetlí prečo, pre satanistov je rúhanie akýmsi nástrojom, osobným oslobodením. Prečo tieto obrázky berú z kresťanstva a ničia ich alebo ich podvracajú ... Je to skutočne inšpirujúci film pre veľa ľudí ... “(Zdroj: BirthMoviesDeath.com)

Cieľ satanistov je jasný. Toto je pokus, aby sa satanizmus javil ako normálny a prijateľný. A tieto kiná to pomáhajú.

Musíme byť na pozore: Satanisti nie sú jednoducho ľudia, ktorí robia veci inak. Ich činy sú útočné a rúhavé. Musíme čeliť týmto útokom proti Bohu a bojovať, aby sme zachovali česť a dôstojnosť našej krajiny pred týmto pokusom prekonať bariéry hrôzy, ktoré stále obklopujú satanizmus. Podpíšte svoju petíciu a naliehajte na Bow Tie Cinema, aby zrušilo živé vysielanie Hail Satana
Dana22

Nemci chcú pochodovať do Ríma

PODPÍŠTE PETÍCIU: Stop infanticíde! Zastavte potraty až po narodenie!

TU:

www.gopetition.com/petitions/we-oppose-infan…

www.lifenews.sk/31701/riaditelky-plan…

Riaditeľky Plánovaného rodičovstva prísažne priznávajú, že predávali potratené detské telá

www.lifenews.com/…/planned-parenth…

Organizácia Center for Medical Progress (CMP, Centrum pre medicínsky progres) včera zverejnila šestnásť…More
PODPÍŠTE PETÍCIU: Stop infanticíde! Zastavte potraty až po narodenie!

TU:

www.gopetition.com/petitions/we-oppose-infan…

www.lifenews.sk/31701/riaditelky-plan…

Riaditeľky Plánovaného rodičovstva prísažne priznávajú, že predávali potratené detské telá

www.lifenews.com/…/planned-parenth…

Organizácia Center for Medical Progress (CMP, Centrum pre medicínsky progres) včera zverejnila šestnásť nových výňatkov z prísažných video-svedectiev, ktoré dokazujú, že Spoločnosť pre plánované rodičovstvo sa podieľala na získavaní "darovaných" orgánov plodového tkaniva od žien, ktoré podstúpili potraty. Jediným cieľom Spoločnosti bol predaj týchto orgánov priekupníkom za účelom dosiahnutia zisku.
Video-svedectvo bolo predložené počas posledného súdneho konania v prípade, ktorý vzniesla Spoločnosť pre plánované rodičovstvo proti členom CMP, ktorí sa podieľali na utajenom vyšetrovaní predaja potratených detských tiel. Medzi obžalovanými bol Troy Newman, predseda organizácie Operation Rescue (Operácia záchrana), ktorý v čase vyšetrovania pôsobil ako člen správnej rady CMP.
"Od začiatku nám bolo zabránené diskutovať o dôkazoch usvedčujúcich Spoločnosť pre plánované rodičovstvo, a to na základe súdneho príkazu o mlčanlivosti. To následne umožnilo Spoločnosti pre plánované rodičovstvo, aby na verejnosti prezentovala falošný príbeh," uviedol Newman. "Pravda o obchodovaní s časťami detských tiel zo strany Spoločnosti pre plánované rodičovstvo je už v skutočnosti 20 rokov zamlčiavaná, odkedy Mark Crutcher z organizácie Life Dynamics viedol prvé vyšetrovanie v tejto veci v roku 2000. V súčasnosti, pri odhaľovaní tohto svedectva a ďalších dôkazov, pravda konečne vyplávala na povrch."
Obzvlášť usvedčujúcim bolo svedectvo Tram Nguyen, ktorá je správkyňou potratového centra Spoločnosti pre plánované rodičovstvo na pobreží Mexického zálivu (PPGC). Pri krížovom výsluchu sa jej opýtali na emailovú komunikáciu medzi ňou a regionálnym riaditeľom lekárskych a chirurgických služieb PPGC.
Nguyen v tejto emailovej komunikácii súhlasila, že sa chce posunúť ďalej s priloženou zmluvou, na základe ktorej by PPGC platilo 750 dolárov za fetálnu pečeň a 1600 dolárov za pár pečene a detskej žľazy.
Spoločnosť pre plánované rodičovstvo verejne klamala Kongresu a médiám od roku 2015, keď informovala, že túto zmluvu "odmietla".
PODPÍŠTE PETÍCIU: Stop infanticíde! Zastavte potraty až po narodenie!
A to nebola jediná zmluva, o ktorej Spoločnosť klamala. Hoci verejne tvrdili, že iba dostávali refundácie za vysoké náklady, Spoločnosť v skutočnosti zarábala vysoké zisky na mnohých potratových klinikách, čo dokazujú aj iné nedávno zverejnené dôkazy.
Minulý mesiac boli zverejnené faktúry, ktoré odhaľujú vyúčtovanie potratených detských ostatkov z deviatich potratových zariadení prevádzkovaných Spoločnosťou pre plánované rodičovstvo v Mar Monte. Táto kalifornská pobočka si účtovala takmer 25 000 dolárov iba za obdobie troch mesiacov. Z deviatich zariadení bola zďaleka najziskovejšia pobočka v San Jose, ktorá zarobila 8 205 dolárov za 157 vzoriek označených ako "POC" alebo "výsledky počatia".
V decembri 2017 sa k nezákonnému obchodovaniu s potratenými detskými tkanivami a orgánmi získanými výlučne z potratových zariadení Spoločnosti pre plánované rodičovstvo priznali dve kalifornské firmy DV Biologics a DaVinci Biosciences. Obe firmy tiež súhlasili so zaplatením takmer 8 miliónov dolárov na urovnanie tohto občianskeho konania, s ktorým na súd prišiel Úrad štátneho zástupcu okrsku Orange County. Obidvom spoločnostiam bolo tiež nariadené zatvoriť prevádzky, Spoločnosť pre plánované rodičovstvo však vďaka justičnému omylu unikla právnemu stíhaniu.
"Prečo sa toto priznanie viny nepoužilo proti Spoločnosti pre plánované rodičovstvo? Je to kvôli jej významnému politickému vplyvu na skorumpovaných politikov na takmer každej úrovni štátnej správy, ktorý ju chránil pred dôsledkami po celé desaťročia," uviedol Newman. "Táto politická korupcia musí byť odhalená a vykorenená."
Žalovaná organizácia CMP prehrala súdne konanie, na ktorom bolo predložené video-svedectvo a bolo jej nariadené zaplatiť milióny dolárov v prospech Spoločnosti pre plánované rodičovstvo - len za to, že sa odvážili odhaliť ich trestné konanie. Newmanovi advokáti teraz spoločne s organizáciou American Center for Law and Justice (Americké centrum pre právo a spravodlivosť) požadujú nové konanie.
Medzitým sa vďaka podnetu Vyšetrovacieho výboru pre detské životy Snemovne reprezentantov a Súdneho výboru Senátu z roku 2016 podarilo spustiť FBI vyšetrovanie, ktoré sa však preťahuje bez uznesenia. Senátori Lindsey Graham a Chuck Grassley zaslali 18. júna 2019 list generálnemu prokurátorovi Williamovi Barrovi, v ktorom žiadali aktualizáciu priebehu vyšetrovania, ale nikdy nedošlo k žiadnej verejnej reakcii.
"Pribúdajúce verejné dôkazy, ktoré boli doteraz zapečatené, jasne ukazujú, že Spoločnosť pre plánované rodičovstvo porušila právo. Pravdu už nemožno dlhšie skrývať alebo popierať," povedal Newman. "Vyzývam ministerstvo spravodlivosti, aby dokončilo svoje vyšetrovanie nezákonného obchodovania s potratenými detskými časťami Spoločnosti pre plánované rodičovstvo a ich klamstiev voči Kongresu. Spoločnosť pre plánované rodičovstvo musí niesť zodpovednosť za svoje trestné konanie."
Okrem svedectva Tram Nguyen sa na videu objavujú aj svedectvá týchto svedkov:
Dr. Deborah Nucatola, bývalá hlavná riaditeľka medicínskych služieb, Americká federácia spoločnosti pre plánované rodičovstvo (PPFA).
Dr. Mary Gatter, bývalá predsedníčka Rady lekárskych riaditeľov, PPFA.
Dr. Dorothy Furgerson, bývalá šéf-lekárka, Spoločnosť pre plánované rodičovstvo Mar Monte.
Linda Tracy zo spoločnosti Advanced Bioscience Resources, ktorá poskytla svedectvo tretej strany o zmluvách so Spoločnosťou pre plánované rodičovstvo
Tieto videá si môžete pozrieť tu.
Dana22

Glauben: Gloria von Thurn und Taxis: Sex und Shoppen sind Ruhigstellungsdrogen

Junge Katholiken aus Amerika

PETITION :

tfpstudentaction.org/petitions/protest-disney-…

Disney+ releases pro-homosexual film for toddlers

Please sign your protest to PROTECT children

Disney+ is shredding the innocence of our children.


Because a friend of mine just sent me the following message:

My wife was multitasking. I was out doing yard work. She didn’t notice the title of a Pixar …More
Junge Katholiken aus Amerika

PETITION :

tfpstudentaction.org/petitions/protest-disney-…

Disney+ releases pro-homosexual film for toddlers

Please sign your protest to PROTECT children

Disney+ is shredding the innocence of our children.


Because a friend of mine just sent me the following message:

My wife was multitasking. I was out doing yard work. She didn’t notice the title of a Pixar short on Disney + that my son picked to watch.

The title was “OUT,” rated G.

My wife thought: “Nah, that cannot possibly be.”

Yep. It’s exactly what it’s about… An animated 9-minute short film aimed at toddlers about a young homosexual man deciding whether to tell his parents that his boyfriend moved in with him.


Click here to tell Disney to remove the film OUT from its platform and stop attacking the innocence of our children

My friend continues…

About 2 minutes in, my wife said:

“NOPE: This is going off. Sorry kids.”

And my 5-year-old son said: “Mom, that show was weird.”


Yes! It’s beyond weird – It’s immoral.

So please:

Click here to tell Disney to remove the film OUT from its platform and stop attacking the innocence of our children

Fox News reports: “Pixar has unveiled its first gay main character in its new short film…” (May 22, 2020)

According to Entertainment, the film Out “will help move the [pro-homosexual] needle forward a bit more.” (May 22, 2020)

Deadline explains: Disney is “breaking barriers.” (May 23, 2020)

After you sign your peaceful protest, can I ask you to please share this petition with every God-loving soul on your e-mail list?

Thank you so much for fighting the good fight.

John Ritchie
TFP Student Action, Director
www.tfpstudentaction.org
Dana22

Všimol si niekto, že Pavol VI. bol „svätý“?

www.christianitas.sk/eucharisticke-p…

Otec arcibiskup Mons. Ján Orosch žehná mestu.....link
Od polnoci zo soboty 21. marca na nedeľu 22. marca, teda na 4. pôstnu nedeľu, začal pravidelne každú noc udeľovať arcibiskup Mons. Ján Orosch eucharistické požehnanie z okna arcibiskupského úradu. Požehnanie bolo a stále ešte je udeľované v čase karantény zapríčinenej epidémiou Covid – 19, keď boli na …More
www.christianitas.sk/eucharisticke-p…

Otec arcibiskup Mons. Ján Orosch žehná mestu.....link
Od polnoci zo soboty 21. marca na nedeľu 22. marca, teda na 4. pôstnu nedeľu, začal pravidelne každú noc udeľovať arcibiskup Mons. Ján Orosch eucharistické požehnanie z okna arcibiskupského úradu. Požehnanie bolo a stále ešte je udeľované v čase karantény zapríčinenej epidémiou Covid – 19, keď boli na nariadenie krízového štábu zakázané verejné procesie, sv. omše a iné liturgické obrady. Úmyslom eucharistického požehnania, je vyprosenie pomoci Božiemu ľudu mesta Trnavy a Trnavskej arcidiecézy, pri odvrátení epidémie koronavírusu a všetkých ťažkostí, ktoré sú s touto chorobou spojené.
Eucharistické požehnanie je udeľované z okna na rohu arcibiskupského úradu, ktoré sa nachádza na druhom poschodí a je situované smerom k Trojičnému námestiu. Pri príležitosti eucharistického požehnania trnavský arcibiskup Mons. Ján Orosch udeľuje zomierajúcim generálnu absolúciu ako aj úplné odpustky, na čo je biskup splnomocnený Apoštolskou stolicou v mimoriadnych prípadoch, akým je i pandémia koronavírusu. Ak sa chorí uzdravia, sú povinní individuálne sa vyspovedať a prijať najsvätejšiu Eucharistiu.
Po uvoľnení niektorých opatrení, ktoré zakazovali účasť veriacich na náboženských obradoch, pozval otec arcibiskup rehoľné komunity v Trnave, aby sa zapojili do jeho modlitbovej iniciatívy za ukončenie pandémie koronavírusu. Polnočná modlitba bola doplnená o prosbu k Pánu Bohu za dar potrebného dažďa a dobrú úrodu.
Požehnávanie eucharistiou, ktoré konal otec arcibiskup sa stalo veľkou duchovnou aj morálnou oporou pre veriacich katolíkov, ktorým bolo počas karanténnych opatrení odopreté sviatostné prijímanie Božieho Tela a aj účasť na verejnej obeti sv. omše. Predovšetkým ľudia chorí a tí čo boli v ohrození života, mohli načerpať, vďaka otcovi arcibiskupovi, množstvo Božích milostí, ktoré sa, ako pevne veríme, vďaka týmto požehnaniam rozhojnili medzi trnavskými veriacimi.
Otcovi arcibiskupovi preto patrí vďaka za jeho obetavosť a aj za to, že v dobe, keď mnohí katolíci, dokonca aj duchovní, bagatelizujú požehnávanie verejných priestranstiev Najsvätejšou Sviatosťou, alebo svätými relikviami, s láskou vykonával túto službu Božiemu ľudu. Aj tí, ktorí nie sú katolíckymi veriacimi, či tí, ktorí sa možno vo svojej nevedomosti vysmievajú z týchto vznešených obradov, budú raz na konci vekov zahanbení, keď uvidia koľko milostí možno obdržali práve vďaka tomuto požehnávaniu.
Úcta k Eucharistii – základ Cirkvi v každej epoche
Navyše milosti a dobrodenia spojené s eucharistickým požehnaním sa netýkajú špeciálne len pandémie Covid -19, ktorá si v porovnaní s inými zhubnými chorobami, nevyžiadala vo svete až také obete. Stačí si pozrieť počet úmrtí od 1. januára do 1. mája 2020:
Coronavirus 237 469
Malária 327 267
Samovraždy 357 785
HIV cca 500 000
Rakovina 2 740 193
Pri niektorých úmrtiach, ako napríklad samovraždy alebo HIV, o ktorých nás médiá akosi zabudli systematicky a pravidelne informovať, je potrebné obzvlášť ďakovať za prípadné milosti, keďže sú spojené so smrteľnými hriechmi.
Obrady požehnávania, sa budú konať pravidelne až do slávnosti Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi, to znamená do 14. júna (nedeľa), kedy by sa uvedené eucharistické pobožnosti ukončili procesiou Božieho Tela.
Redakcia Christianitas
Dana22

Prezident USA Donald Trump: Kostoly sú nevyhnutné

Cirkev vždy existovala na pozadí spoločenských konfliktov a zmien vo svete.
Nebola ani len založená v ideálnom čase.
Moja zlatá,Ty sa chceš iba prizerať?
Vševedúci BOH predsa vie o situácii v cirkvi a vo svete.
ON by mohol všetko zmeniť jediným slovom.
Sme JEHO deti a ON nami nepohŕda.
Dovolí nám riešiť ťažké problémy a verí nám.
Vždy včas zasiahne,keď sú veci nad naše sily.

A vedie nás.
BOH …More
Cirkev vždy existovala na pozadí spoločenských konfliktov a zmien vo svete.
Nebola ani len založená v ideálnom čase.
Moja zlatá,Ty sa chceš iba prizerať?
Vševedúci BOH predsa vie o situácii v cirkvi a vo svete.
ON by mohol všetko zmeniť jediným slovom.
Sme JEHO deti a ON nami nepohŕda.
Dovolí nám riešiť ťažké problémy a verí nám.
Vždy včas zasiahne,keď sú veci nad naše sily.

A vedie nás.
BOH môže všetko zmeniť na Dobro.
Dana22

Prezident USA Donald Trump: Kostoly sú nevyhnutné

Pomôžme katolíkom v Írsku.
Kostoly im chcú otvoriť až 20 júla!

PETITION:

tfp.ie/restore-the-sac…

First of all, thank you for asking our bishops to restore the Sacraments. The petition is now more important than ever since the Government's unreasonable decree that churches may not hold services until July 20th.

Secondly, can you help us gather another 1,000 signatures? We will soon be prese…More
Pomôžme katolíkom v Írsku.
Kostoly im chcú otvoriť až 20 júla!

PETITION:

tfp.ie/restore-the-sac…

First of all, thank you for asking our bishops to restore the Sacraments. The petition is now more important than ever since the Government's unreasonable decree that churches may not hold services until July 20th.

Secondly, can you help us gather another 1,000 signatures? We will soon be presenting the petition to all the bishops of Ireland so there's no time to lose!
There are three ways you can help.
1. Forward the original email that we sent to you earlier to your family and friends.
2. Copy the blue link below and send it to them; it is all they need to sign the petition:

https://tfp.ie/restore-the-sacraments,94,k.html

3. If you have friends who do not have an email but would like their name added to the petition, just gather their first name, surname, town, county and signature (either scan or email a picture of their signature). Then, send this information to isfcc@isfcc.org.

Finally, please pray for the success of this important initiative and may Our Lady reward you!

Damien Murphy
ISFCC/TFP volunteer

Ireland Needs Fatima and TFP.ie are campaigns of Irish Society for Christian Civilisation which is a registered charity: 20082277 (Republic of Ireland).
Dana22

Silvana De Mari - Epidemia finita, comincia il regime ed il rischio della sottrazione dei bambini.

PETITION:

tfp.ie/restore-the-sac…

First of all, thank you for asking our bishops to restore the Sacraments. The petition is now more important than ever since the Government's unreasonable decree that churches may not hold services until July 20th.

Secondly, can you help us gather another 1,000 signatures? We will soon be presenting the petition to all the bishops of Ireland so there's no …More
PETITION:

tfp.ie/restore-the-sac…

First of all, thank you for asking our bishops to restore the Sacraments. The petition is now more important than ever since the Government's unreasonable decree that churches may not hold services until July 20th.

Secondly, can you help us gather another 1,000 signatures? We will soon be presenting the petition to all the bishops of Ireland so there's no time to lose!
There are three ways you can help.
1. Forward the original email that we sent to you earlier to your family and friends.
2. Copy the blue link below and send it to them; it is all they need to sign the petition:

https://tfp.ie/restore-the-sacraments,94,k.html

3. If you have friends who do not have an email but would like their name added to the petition, just gather their first name, surname, town, county and signature (either scan or email a picture of their signature). Then, send this information to isfcc@isfcc.org.

Finally, please pray for the success of this important initiative and may Our Lady reward you!

Damien Murphy
ISFCC/TFP volunteer

Ireland Needs Fatima and TFP.ie are campaigns of Irish Society for Christian Civilisation which is a registered charity: 20082277 (Republic of Ireland).

Donate
Dana22

Nuncio Viganò acostumbraba ir todos los días a Gloria.tv

PETITION:

tfp.ie/restore-the-sac…

First of all, thank you for asking our bishops to restore the Sacraments. The petition is now more important than ever since the Government's unreasonable decree that churches may not hold services until July 20th.

Secondly, can you help us gather another 1,000 signatures? We will soon be presenting the petition to all the bishops of Ireland so there's no …More
PETITION:

tfp.ie/restore-the-sac…

First of all, thank you for asking our bishops to restore the Sacraments. The petition is now more important than ever since the Government's unreasonable decree that churches may not hold services until July 20th.

Secondly, can you help us gather another 1,000 signatures? We will soon be presenting the petition to all the bishops of Ireland so there's no time to lose!
There are three ways you can help.
1. Forward the original email that we sent to you earlier to your family and friends.
2. Copy the blue link below and send it to them; it is all they need to sign the petition:

https://tfp.ie/restore-the-sacraments,94,k.html

3. If you have friends who do not have an email but would like their name added to the petition, just gather their first name, surname, town, county and signature (either scan or email a picture of their signature). Then, send this information to isfcc@isfcc.org.

Finally, please pray for the success of this important initiative and may Our Lady reward you!

Damien Murphy
ISFCC/TFP volunteer

Ireland Needs Fatima and TFP.ie are campaigns of Irish Society for Christian Civilisation which is a registered charity: 20082277 (Republic of Ireland).

Donate
Dana22

Kościół po zarazie - ks. Roman Kneblewski

PETITION:

tfp.ie/restore-the-sac…

First of all, thank you for asking our bishops to restore the Sacraments. The petition is now more important than ever since the Government's unreasonable decree that churches may not hold services until July 20th.

Secondly, can you help us gather another 1,000 signatures? We will soon be presenting the petition to all the bishops of Ireland so there's no …More
PETITION:

tfp.ie/restore-the-sac…

First of all, thank you for asking our bishops to restore the Sacraments. The petition is now more important than ever since the Government's unreasonable decree that churches may not hold services until July 20th.

Secondly, can you help us gather another 1,000 signatures? We will soon be presenting the petition to all the bishops of Ireland so there's no time to lose!
There are three ways you can help.
1. Forward the original email that we sent to you earlier to your family and friends.
2. Copy the blue link below and send it to them; it is all they need to sign the petition:

https://tfp.ie/restore-the-sacraments,94,k.html

3. If you have friends who do not have an email but would like their name added to the petition, just gather their first name, surname, town, county and signature (either scan or email a picture of their signature). Then, send this information to isfcc@isfcc.org.

Finally, please pray for the success of this important initiative and may Our Lady reward you!

Damien Murphy
ISFCC/TFP volunteer

Ireland Needs Fatima and TFP.ie are campaigns of Irish Society for Christian Civilisation which is a registered charity: 20082277 (Republic of Ireland).

Donate
Dana22

Bp. R. Williamson Rosary meditations - sorrowful mysteries on family 2020-03-14 Cork

PETITION:

tfp.ie/restore-the-sac…

First of all, thank you for asking our bishops to restore the Sacraments. The petition is now more important than ever since the Government's unreasonable decree that churches may not hold services until July 20th.

Secondly, can you help us gather another 1,000 signatures? We will soon be presenting the petition to all the bishops of Ireland so there's no …More
PETITION:

tfp.ie/restore-the-sac…

First of all, thank you for asking our bishops to restore the Sacraments. The petition is now more important than ever since the Government's unreasonable decree that churches may not hold services until July 20th.

Secondly, can you help us gather another 1,000 signatures? We will soon be presenting the petition to all the bishops of Ireland so there's no time to lose!
There are three ways you can help.
1. Forward the original email that we sent to you earlier to your family and friends.
2. Copy the blue link below and send it to them; it is all they need to sign the petition:

https://tfp.ie/restore-the-sacraments,94,k.html

3. If you have friends who do not have an email but would like their name added to the petition, just gather their first name, surname, town, county and signature (either scan or email a picture of their signature). Then, send this information to isfcc@isfcc.org.

Finally, please pray for the success of this important initiative and may Our Lady reward you!

Damien Murphy
ISFCC/TFP volunteer

Ireland Needs Fatima and TFP.ie are campaigns of Irish Society for Christian Civilisation which is a registered charity: 20082277 (Republic of Ireland).

Donate
Dana22

Er sieht Pater Pio und verliert seine Skepsis wie der Hl. Thomas

PETITION:

tfp.ie/restore-the-sac…

First of all, thank you for asking our bishops to restore the Sacraments. The petition is now more important than ever since the Government's unreasonable decree that churches may not hold services until July 20th.

Secondly, can you help us gather another 1,000 signatures? We will soon be presenting the petition to all the bishops of Ireland so there's no …More
PETITION:

tfp.ie/restore-the-sac…

First of all, thank you for asking our bishops to restore the Sacraments. The petition is now more important than ever since the Government's unreasonable decree that churches may not hold services until July 20th.

Secondly, can you help us gather another 1,000 signatures? We will soon be presenting the petition to all the bishops of Ireland so there's no time to lose!
There are three ways you can help.
1. Forward the original email that we sent to you earlier to your family and friends.
2. Copy the blue link below and send it to them; it is all they need to sign the petition:

https://tfp.ie/restore-the-sacraments,94,k.html

3. If you have friends who do not have an email but would like their name added to the petition, just gather their first name, surname, town, county and signature (either scan or email a picture of their signature). Then, send this information to isfcc@isfcc.org.

Finally, please pray for the success of this important initiative and may Our Lady reward you!

Damien Murphy
ISFCC/TFP volunteer

Ireland Needs Fatima and TFP.ie are campaigns of Irish Society for Christian Civilisation which is a registered charity: 20082277 (Republic of Ireland).

Donate