Eugene M
Eugene M

Drodzy rodacy - od lat przyzwyczajali nas do smug na niebie,

Polecam: GeoengineeringWatch.org. Tam jest wiele wytłumaczone.
Eugene M

Tug of war with 3 men vs her

It seems that there is another elbow hidden behind a post, so such a thick rope passing through very narrow elbow (possibly two) creates lots of friction between elbow and rope as well as within fibres of rope itself because of very tight angle it needs to pass around resulting in significant loss of force. No, she is not stronger.
Eugene M

Kolejny element wielkiego resetu: nadchodzi „policja klimatyczna"

87 tysięcy nowych poborców podatkowych będzie wyposażonych w broń krótkā. A jednym z wymagań od nowych kandydatów na ta prace było: "gotowość użycia siły w razie potrzeby".
Eugene M

Dr Władimir Zelenko, umiera w wieku 48 lat

NaturalNews.com. Tam można znaleść wiele informacji co się dzieje w medycznym świecie na Zachodzie.
Eugene M

Ludzkość cofa się w rozwoju!!

Tutaj jest trochę na temat prawdziwej Ziemi. Trzeba wytrwale szukać i znajdziecie. Best Flat Earth and Geocentric Proof for Skeptics
Eugene M

Przeproście antyszczepionkowców i módlcie się o życie...Dyrektor CDC przyznaje, że okłamali opinię …

Odsylam do strony: RENSE.COM . Tam zaraz na początku jest jej obecny komentarz, gdzie się zachwyca tym ze już będzie można kłóć dzieci.
Eugene M

To jest skandal! Parlament Europejski podjął decyzję o rozszerzeniu od 2024 roku opłat systemu ETS …

Sprzedawanie dwutlenku węgla to jest tak samo jak sprzedawanie mostów i tramwajów na mieście .
Eugene M

Utracona historia naszego królestwa część 1 lektor PL

Pierwsze czytanie z ostatniej z wczorajszej niedzieli mówi trochę na ten temat : PROVERBS 8:22-31
Eugene M

Rosja reaguje na słowa Sikorskiego o broni jądrowej dla Ukrainy

w Ameryce jest strona: infowars.com. Myślę ze większość jā zna. W każdym razie jest tam artykuł informujący właśnie o tym wystąpieniu byłego ministra. Artykuł jak artykuł komentuje ta wypowiedź ale najciekawsze są komentarze czytelników (w większości amerykańskich) pod tym artykułem a mówiąc oględnie nie są to komentarze przychylne ani dla Polski ani dla Polaków. Jak ktoś ma czas to proszę sobie …More
w Ameryce jest strona: infowars.com. Myślę ze większość jā zna. W każdym razie jest tam artykuł informujący właśnie o tym wystąpieniu byłego ministra. Artykuł jak artykuł komentuje ta wypowiedź ale najciekawsze są komentarze czytelników (w większości amerykańskich) pod tym artykułem a mówiąc oględnie nie są to komentarze przychylne ani dla Polski ani dla Polaków. Jak ktoś ma czas to proszę sobie przyjrzeć.
Eugene M

a teraz cos specjalnego...cos dla baranów ogłupionych mediami i tv....

Zróbmy taka małá analizę. Oficjalnie Mars jest 210 000 000 (dwieście dziesieć milionów kilometrów) od Ziemi. Jeżeli na ziemi sygnał radiowy może być odebrany nie więcej niż 10 000 km (z trudnością i tylko niektóre fale), to oznacza ze Mars jest w odległości (210 000 000/10 000) 21 000 razy większej niż krytyczna odległość odbioru fal radiowych. Teraz jeżeli weźmiemy pod uwagę ze siła sygnału …More
Zróbmy taka małá analizę. Oficjalnie Mars jest 210 000 000 (dwieście dziesieć milionów kilometrów) od Ziemi. Jeżeli na ziemi sygnał radiowy może być odebrany nie więcej niż 10 000 km (z trudnością i tylko niektóre fale), to oznacza ze Mars jest w odległości (210 000 000/10 000) 21 000 razy większej niż krytyczna odległość odbioru fal radiowych. Teraz jeżeli weźmiemy pod uwagę ze siła sygnału radiowego maleje do trzeciej potęgi z promieniem, to by oznaczało ze synal radiowy z Marsa był by 9 261 000 000 000 razy słabszy od najsłabszego sygnału możliwego do odebrania. Czy ktoś naprawdę myśli ze można mieć jakakolwiek komunikację z takiej odległości???
Eugene M

Polscy najemnicy na Ukrainie 8.03.23r.🔞👇👇

Ci to akurat udają ze mówią po polsku. Co ja zauważyłem, większość tych 'reportaży" z Ukrainy ma kilka wspólnych cech: 1. Są bardzo krótkie. 2. Są bardzo kiepskiej jakości, ziarniste, a przecież dzisiaj nawet najtańszy telefon robi lepsze nagrania. 3. Ludzie tam często mówią ze złym akcentem jak mówią zarówno po rosyjsku jak i po ukraińsku. 4. Co trzecie słowo to jakieś przekleństwo.
Eugene M

200 Dowodów że Ziemia Nie Jest Wirującą Kulą

Jestem całkowicie pewny ze ziemia jest płaska ten jednak wykład zawiera dużo błędnych założeń.
Eugene M

Tak jak pisałem...widzisz jch w telewizorku...a oni już pod ziemią...😂

Tak, ludzie z tego niewiele rozumieją. O wielu z nich widziałem raporty ze już wyrok został wykonany ale potem znowu widziałem ich w telewizji. Być może ze to były sobowtóry albo wręcz CGIs. (Ci najważniejsi zawsze mieli sobowtórów). Chodzi mi o to że jeżeli jest to prawda, to sytuacja powinna się stopniowo polepszać a tymczasem jest dokładnie odwrotnie.
Eugene M

Tak jak pisałem...widzisz jch w telewizorku...a oni już pod ziemią...😂

Trudno w to uwierzyć bo wszystko toczy się tak jak by oni w dalszym ciāgu istnieli.
Eugene M

Wpadka Bidena

W ten sposób "niewidzialny rząd" chce wykazać Amerykanom i reszcie świata ze mogą wybrać kogo im się żywnie podoba i nie ma znaczenia kto tam siedzi na urzędzie bo i tak będą robić co chcą (no i robią).
Eugene M

Is Klaus Schwab the Most Dangerous Man in the World?

He acts and talks like someone who is in charge and unfortunately (because of that!!!) most sheeple will follow him.
Eugene M

Lotnisko Denver i ukryta wiadomość !!!

Na jednym z fresków jest żółta wstążka z napisem "pokój" w 9 językach. Na więcej języków nie ma miejsca ale jednym z języków jest polski.
Eugene M

Bill Gates Hanged at GITMO Ahead of Schedule - Real Raw News

Ktoś płaci dużo rozmaitym trollom aby wprowadzić chaos informacyjny.
Eugene M

George Soros terms China’s Xi Jinping as the greatest threat to the world days before the start of …

Looks like the "elites" losing grip on the red dragon who grew bigger than expected. Now, they will try to tame it but this might end up in another disaster.