Christmas Campaign: Financial Insights
Giża Irena
Giża Irena

Znicze, zabawki, karteczki z imionami. W Tarnowie pochowano dzieci nienarodzone

oglądałam - film ważny, warty polecenia 🙏
Giża Irena

"Magiczny krąg" Franciszka próbował nawet uciszyć Vittorio Messoriego

I to słowo " boją się" jest tragiczne. Boją się ci którzy przyjęli na siebie purpurę znak gotowości na męczeństwo. Boją się ludzi, a nie boją się Boga!!!
Giża Irena

Zapowiedź Intronizacji w Telegramie do Papieża Franciszka

Ja również zauważyłam tę zapowiedź intronizacji w telegramie i radością zabiło mi serce. Wierzę, że teraz w tej rzeczywistości politycznej jest to możliwe. Zdziwił mnie tylko brak reakcji uczestników zgromadzenia, na tę wspaniałą informację. Ale ja również szukałam w internecie tego momentu uroczystości by ją jeszcze raz odsłuchać i przekonać się, że mnie słuch nie zwiódł. Teraz modlę się by …More
Ja również zauważyłam tę zapowiedź intronizacji w telegramie i radością zabiło mi serce. Wierzę, że teraz w tej rzeczywistości politycznej jest to możliwe. Zdziwił mnie tylko brak reakcji uczestników zgromadzenia, na tę wspaniałą informację. Ale ja również szukałam w internecie tego momentu uroczystości by ją jeszcze raz odsłuchać i przekonać się, że mnie słuch nie zwiódł. Teraz modlę się by zapowiedź się spełniła i by nic nie stanęło na przeszkodzie w realizacji Woli Bożej. KRÓLUJ NAM CHRYSTE !!!
Giża Irena

Szokujące i ukrywane fakty dot.śmierci ks.Jerzego Popiełuszki

autor Leszek Pietrzak niezbyt uważnie czytał akta bo ostatnia msza św. odbyła się w Bydgoszczy w kościele pod wezwaniem św. Polskich Braci Męczenników, a Górsk znajduje się przed Toruniem na trasie Bydgoszcz -Toruń, jak wszystkie w/w dane są tak precyzyjne jak powyższe to nie wiem co myśleć o tym artykule.
Giża Irena

Zakochana Księżniczka

piękny film 👍 ma dużo zalet 😇
Giża Irena

Kilkuset morderców rządzi Polską wywiad z W Sumlińskim w NY

odnośnie ostatniego zdania - Panie Wojciechu - AMEN
Giża Irena

Zasady myślenia katolickiego

Kim są ? Lenin, Marks, Engels czy Luter - ludźmi !!! Co dali z siebie ludziom prócz kłamstwa, które mąci umysły i ideologii, która przyniosła człowieczeństwu tylko nienawiść, miliony grobów, ból i łzy oraz spaloną ziemię i zburzone domy. Tymczasem JEZUS BÓG , z miłości do nas oddał swoje życie w okropnej męce i zapewnia nas o tym , że także dzisiaj by je oddał bez wahania za każdego z nas, …More
Kim są ? Lenin, Marks, Engels czy Luter - ludźmi !!! Co dali z siebie ludziom prócz kłamstwa, które mąci umysły i ideologii, która przyniosła człowieczeństwu tylko nienawiść, miliony grobów, ból i łzy oraz spaloną ziemię i zburzone domy. Tymczasem JEZUS BÓG , z miłości do nas oddał swoje życie w okropnej męce i zapewnia nas o tym , że także dzisiaj by je oddał bez wahania za każdego z nas, obojętnie czy żyjesz w ciężkich grzechach, czy starasz się kroczyć jego drogami. Czeka na nas by dać nam życie wieczne w szczęśliwości nieba - jeżeli tylko zechcemy.
Giża Irena

Zajrzał w „okno do piekła”

widok przerażający.
Giża Irena

Andrzej Grabowski podpadnie gejowskiemu lobby w teatrze?

Nic dodać nic ująć. Popieram pański punkt widzenia w 100 %.
Giża Irena

Zakonnica popiera eutanazję! Szaleństwo w Kościele.

Anja39 2014-07-09 11:14:34, oooo mamy "świętą" wśród nas, a co ty jesteś bez grzechu ???? Kościół jest święty bo założył go Bóg, a ludzie są grzeszni i po to mamy konfesjonały by się nawracać. I TAK BĘDZIE DO KOŃCA. Jeżeli ktoś grzeszy, to wcale nie znaczy, że jest pseudokatolikiem !!!
Giża Irena

Niebywała plaga samobójstw! 6000 Polaków odebrało sobie życie

Co się tu dzieje !!! Czy to na pewno portal katolicki ??? czytając komentarze mam wątpliwości.
Nawiązując do artykułu : 6000 to przecież liczba dość dużej gminy !!! to przerażające jak sobie uzmysłowimy, że właśnie w tym roku taka gmina lub miasteczko przestało istnieć z powodu popełnienia samobójstwa, a nasz rząd głosi swój sukces w rządzeniu krajem. Faktycznie "SUKCES". RIP.
Giża Irena

Bp PAPROCKI zarzadza TABERNAKULUM W CENTRUM OLTARZA

Amen 😇
Giża Irena

juz ja ich znam...wiem o nich WSZYSTKO.

Świetne kazanie - sama prawda
Giża Irena

I co zaskoczenie ? :)))

Dla mnie bomba !!! wooow. 👏
Giża Irena

Strzał w stopę antyklerykałów

Bogu niech będą dzięki za wierzących lekarzy i takich będę szukać w razie potrzeby. 👏 👌 😇
Giża Irena

Tusk - zdrajca Polski

Już zaczęła się nagonka na młodą licealistkę przez dziennikarza LISA, którzy wykorzystuje młodzież do swoich "akcji" pseudo dziennikarskich.
Giża Irena

Bp Wojciech Polak - nowym Prymasem Polski

Serdecznie gratuluję nominacji. Ks. Bp ma piękne nazwisko, budzące nadzieję. Szkoda, że obecnie tytuł "Prymasa Polski" jest tylko honorowy, a faktyczna władza jest w rękach Konferencji Episkopatu Polski. Z rozrzewnieniem wspominam wielkich Duchowych Ojców Kościoła, faktycznych Prymasów, Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, Ks. Kard. Augusta Hlonda i im podobnych.
Giża Irena

JUDASZ. Dramat historyczny JUDASZ

co za sierota jest lektorem - nie wie ,że Pan Jezus urodził się w Betlejem, a nie w Betanii ??? 🤨 🤨
Giża Irena

Wyjaśnienie Snów Nebukadnesara

Ciągle słyszymy zarzuty o czczenie obrazów, co jest ewidentnym kłamstwem i brakiem zrozumienia, ale nie będę tego rozszerzać. Ciekawe czy obrazoburcy stosują się do wszystkich nakazów mojżeszowych np. czy są obrzezani i czy obrzezani są ich synowie, czy posiadają w domu albumy ze zdjęciami, czy np. mają prawo jazdy i dowód osobisty ze zdjęciami. A o wyprawach krzyżowych i inkwizycji szkoda w …More
Ciągle słyszymy zarzuty o czczenie obrazów, co jest ewidentnym kłamstwem i brakiem zrozumienia, ale nie będę tego rozszerzać. Ciekawe czy obrazoburcy stosują się do wszystkich nakazów mojżeszowych np. czy są obrzezani i czy obrzezani są ich synowie, czy posiadają w domu albumy ze zdjęciami, czy np. mają prawo jazdy i dowód osobisty ze zdjęciami. A o wyprawach krzyżowych i inkwizycji szkoda w ogóle gadać. Lepiej poczytajcie dobrze historię ale nie w wydaniu wrogów kościoła.