Inka110
Inka110

Kardynał Sarah: "Bóg nie zna wątpliwości"

czy ktoś wie dlaczego blog dzieckonmp został zablokowany?
Inka110

Ks. Natanek - hakerzy zniszczyli nam telewizję, modlę się za nich, my nie poddajemy się.

BAH udostępnia ostatnie kazania - wielkie dzięki !!!!!!!!! Oglądajcie i słuchajcie puki są.
Inka110

Masoneria jako apokaliptyczna pantera

Czy ktoś wie, kiedy strona ks. Piotra będzie odblokowana? Nie wytrzymali i shakowali po ostatnich kazaniach :(
Inka110

smród w Wielkiej Pokucie narodowej!

Nie podobała mi się muzyka na uwielbienie, walenie w bęben!!!Muzyka wprowadzała niepokój, przynajmniej u mnie, nie pasowała zupełnie do adoracji.
Inka110

Msza św. na Żwirowisku

Czy ten krzyż na Żwirowisku jeszcze stoi? Nigdy tam nie byłam, to piękne co robił Pan Kazimierz Świtoń.
Inka110

3 miesięczny Galahad (jeszcze nie mówi) przywołuje Jezusa na pomoc

Jestem zniesmaczona jak matka może pozwolić, aby pies lizał dziecko????!!! Pies ma liczne bakterie w ślinie, nawet jak pies ugryzie, to rana się długo goi z powodu tych bakterii....I jeszcze to nagrywa, żenada, ręce opadają.
Inka110

Modernista w Radio Maryja

Odsłuchajcie katechezę poranną z dnia 12.06. w Radiu Maryja
Ojciec prowadzący mówił, że Pan Jezus zaprasza nas "na ucztę", ponadto kobiecie, która ośmieliła powiedzieć, że tylko w Jezusie Chrystusie jest zbawienie, zarzucił sekciarstwo, że to ona niby nie otwiera się na innych.
Inka110

Zobacz jak Owsiak popada w obłęd

Coraz więcej ludzi przejrzewa na oczy, w Poznaniu w tym roku nie będzie finału!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Inka110

Kardinal Burke zelebriert Altes Pontfikalamt

Burke następnym Papieżem
Inka110

FAŁSZYWY PROROK UWAGA !!!

Próżna Wasza mowa i roztrząsanie.

Ks. dr hab. Piotr Natanek JEST POSŁUSZNY BOGU, I TYLE.

Mamy nie sądzić, więc zakończcie te spory.
Inka110

Sąd nakazał zwolnienie Meriam Ibrahim

PONOWNIE W WIĘZIENIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Władze Sudanu ponownie aresztowały młodą kobietę kilka godzin po tym, jak sąd apelacyjny uchylił wydany na nią wyrok śmierci za przejście z islamu na chrześcijaństwo i nakazał zwolnienie jej z więzienia.
Jak poinformowała Agencja Reutera, 27-letnia Meriam Jahia Ibrahim, jej mąż Daniel Wani i ich dwoje dzieci zostali zatrzymani, gdy chcieli wejść na pokład …More
PONOWNIE W WIĘZIENIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Władze Sudanu ponownie aresztowały młodą kobietę kilka godzin po tym, jak sąd apelacyjny uchylił wydany na nią wyrok śmierci za przejście z islamu na chrześcijaństwo i nakazał zwolnienie jej z więzienia.
Jak poinformowała Agencja Reutera, 27-letnia Meriam Jahia Ibrahim, jej mąż Daniel Wani i ich dwoje dzieci zostali zatrzymani, gdy chcieli wejść na pokład samolotu w Chartumie. Przyczyny tej decyzji władz nie są na razie znane. Według BBC, powołującej się na anonimowego informatora, w zatrzymaniu uczestniczyło ok. 40 agentów służb bezpieczeństwa.
Inka110

Następca Ks Natanka, jedne usta szatan zamyka Bóg drugie otwiera

Dziękuję Księdzu za głoszenie prawdy, takich kazań nie słyszymy w naszych Kościołach.
Inka110

2014-02-03 pustelnia

wiadomosci.onet.pl/…/6c6h5
Artur Górski -poseł ,który walczył o Intronizację

OŚWIADCZENIE POSELSKIE W SPRAWIE INTRONIZACJI CHRYSTUSA KRÓLA WYGŁOSZONE W SEJMIE W DNIU 24.05.2006 R.

Artur Górski, poseł PiS
Panie Marszałku! Wysoka Izbo! Polska, by dołączyć do narodów tworzących duchową wspólnotę Królestwa Bożego, poddała się pod panowanie Króla królów mocą władzy Mieszka I, przyjmując…More
wiadomosci.onet.pl/…/6c6h5
Artur Górski -poseł ,który walczył o Intronizację

OŚWIADCZENIE POSELSKIE W SPRAWIE INTRONIZACJI CHRYSTUSA KRÓLA WYGŁOSZONE W SEJMIE W DNIU 24.05.2006 R.

Artur Górski, poseł PiS
Panie Marszałku! Wysoka Izbo! Polska, by dołączyć do narodów tworzących duchową wspólnotę Królestwa Bożego, poddała się pod panowanie Króla królów mocą władzy Mieszka I, przyjmując Chrzest święty. Następstwem i dopełnieniem tego aktu wiary była korona władcy chrześcijańskiego, nałożona w 1024 r. Bolesławowi Chrobremu, za zgodą papieża Jana XIX, przez arcybiskupa gnieźnieńskiego. Te wielkie wydarzenia religijne o zasadniczym wpływie na los i kształt naszego Narodu, zostały przysypane kurzem historii, ale nigdy nie zapomniane. Polska – ten prastary dąb z gniazdem białego orła – w najbardziej dramatycznych momentach zagrożenia swego bytu narodowego zawsze nawiązywała do swych chrześcijańskich korzeni, by z nich czerpać moc do przetrwania. Chlubnym tego przykładem są śluby Jana Kazimierza, któremu, i całej naszej Ojczyźnie, przyszła z pomocą Najświętsza Pani, Matka Jezusa Chrystusa. Ogłoszona przez niego Królową Korony Polskiej, aktem monarszej władzy, potwierdzonym zapisem konstytucyjnym zgromadzenia sejmowego z 1764 r., od 350 lat przewodzi naszemu Narodowi w jego trudnej dziejowej wędrówce. Wędrówka ta trwa i zdaje się być coraz cięższa, bo choć na duchowym tronie Piastów i Jagiellonów zasiada Najdostojniejsza Królowa Nieba i Ziemi, to nadal duchowy tron Króla Polski czeka, aż Polska aktem prawnym swej najwyższej władzy ustawodawczej wprowadzi nań Jezusa Chrystusa.
Wysoka Izbo! Jesteśmy w przededniu niezwykłego wydarzenia: przybędzie do Polski z wizytą apostolską Ojciec święty Benedykt XVI, Namiestnik Chrystusowy, sukcesor wielkiej spuścizny Jana Pawła II, najznakomitszego syna polskiej ziemi. W tych wydarzeniach religijnych ostatniego ćwierćwiecza, których byliśmy i jesteśmy naocznymi świadkami, czyż nie należy odczytać przesłania wiary? Czy mógłby być bardziej duchowy, sławny i należny Bogu akt wdzięczności ze strony naszego Narodu za cuda Jego łaski okazane Polsce, jak dokonany przez obecny Sejm akt uznania Pana Jezusa Królem Polski? Polska potrzebuje potężnej protekcji, by szczęśliwie „po wyjściu z Egiptu” przejść przez „pustynię czasu wyrzeczeń” i osiągnąć w końcu szczęśliwy byt, który Naród upatruje w budowie IV Rzeczypospolitej.
Dziś Ojczyzna nasza jest w najwyższej potrzebie, by na duchowym tronie Polski zasiadł Król królów i Pan panujących. Jest też chwila stosowna, by z okazji wizyty widzialnej głowy Kościoła powiedzieć otwarcie o potrzebie nałożenia na głowę jedynego i prawowitego Jezusa Króla Korony Polski. Tego Aktu Intronizacji od władz Rzeczypospolitej Polskiej od kilku lat domaga się w sposób konsekwentny i stanowczy nasz Naród. Do Kancelarii Sejmu i Senatu, do przedstawicieli władz państwowych napływają nieustannie monity w tej sprawie zarówno od różnych organizacji społecznych i politycznych, jak też od osób prywatnych. Dlatego apeluję, by pielgrzymka pierwszego Papieża nie-Polaka w naszej Ojczyźnie skłoniła rządzących Polską do głębokiej refleksji religijnej, by Sejm Rzeczypospolitej – przynaglony nawoływaniem Sługi Bożego Jana Pawła II: Otwórzcie drzwi Chrystusowi, w 350. rocznicę ślubów Jana Kazimierza oraz w 50. rocznicę Jasnogórskich Ślubów Narodu Polskiego – jeszcze w tym roku podjął stosowną uchwałę nadania Chrystusowi tytułu:Jezus Król Polski.
Wysoka Izbo, nadszedł czas, by koło naszej narodowej historii, rozpoczynające swój bieg od Chrztu Polski, osiągnęło jego najwznioślejsze dopełnienie w Akcie Intronizacji Jezusa Króla Polski. Od tego Sejmu zależy, czy nasz Naród będzie budował swe dalsze dzieje na niezniszczalnym fundamencie wiary, nadziei i miłości – w Chrystusie Królu.
Inka110

Franciszek do muzułmanów: czytajcie Koran, a będzie wam się żyło lepiej

Idźcie na cały świat i nauczajcie w Imię moje. Tylko w Jezusie Chrustusie jest zbawienie, a muzułmanie nie poznali prawdy, Jak Papież może zachęcać do czytania Koranu???? Misją apostołów było nawracanie pogan i głoszenie IM słowa Bożego!Biblii świętej
Inka110

posąg Chrystusa uszkodzony przez piorun

Najsłynniejsza na świecie rzeźba przedstawiająca Jezusa została uderzona piorunem i uszkodzona (rzeźba stoi w Brazylii, ale wybudowana została we Francji i przewieziona do Rio De Janeiro i odsłonięta 83 lata temu)
- ugodzone zostały dwa palce i odkruszone koniuszki (odpadł steatyt którym jest pokryta figura) – steatyt to bardzo rzadki minerał, pochodzi z głębin ziemi (płaszcza ziemi – nad …
More
Najsłynniejsza na świecie rzeźba przedstawiająca Jezusa została uderzona piorunem i uszkodzona (rzeźba stoi w Brazylii, ale wybudowana została we Francji i przewieziona do Rio De Janeiro i odsłonięta 83 lata temu)
- ugodzone zostały dwa palce i odkruszone koniuszki (odpadł steatyt którym jest pokryta figura) – steatyt to bardzo rzadki minerał, pochodzi z głębin ziemi (płaszcza ziemi – nad którym znajduje się dopiero skorupa ziemska). Minerał ten znalazł się na powierzchni Ziemi w wyniku wypiętrzeń gór i dużych ruchów skorupy ziemskiej i dna mórz i oceanów a także wyrzutów wylkanicznych. Można więc powiedzieć, że rzeźba Jezusa to dość osobliwa budowla, której „skórę” tworzy fragment płaszcza ziemi, który na dodatek jest odporny na wysokie temperatury dlatego chętnie wykorzystuje się go do budowy kominków.

- dość znamienne jest że piorun uszkodził akurat dwa palce, środkowy i kciuk, ktoś powie, to się przecież mogło zdarzyć, zwykły przypadek… no cóż, po 83 latach to pierwszy taki przypadek ...., na dodatek te dwa właśnie palce. Wierzchem dłoni biegnie piorunochron, i to właśnie nim powinien pobiec do ziemi ładunek elektryczny...
Ale właśnie teraz, w czasach tak burzliwych jak obecne, kiedy stoimy na progu nowej epoki a od naszych wspólnych decyzji zależy dalszy kształt całej planety i społeczeństwa, drogi są dwie – światła i ciemności, intuicji i umysłu – dwie drogi jak dwa palce w które wniknęła energia z nieba…
Jakie jest znaczenie tych dwóch palców?
Inka110

Jasna Góra - Chrystusa Króla 24.XI.2013 - 1 część

Byłam w Częstochowie 2 lata temu na św. Chrystusa Króla, Figura pana Jezusa była dosłownie zbeszczeszczona, w ptasich odchodach, ustawiona z boku , nie umyta i związana sznurem, podobno z uwagi na remont...)))) Dzwońmy do Paulinów i prośmy ich o wystawienie tego obrazu, jest taki piękny i nieziemski, chwyta za serce majestat Pana.
Inka110

Jasna Góra - Chrystusa Króla 24.XI.2013 - 1 część

Dziekuję Ojcom Paulinom za wystawienie obrazu Pana Jezusa Króla. Czy ktoś wie czy jeszcze jest wystawiony?? Aż płakać się chce,,,
Inka110

2013-10-11 ↔ 10-12 podróż i Lizbona [96]

Aż łza się w oku kręci, jesteście świadectwem dla świata. Chwała Panu!
Inka110

... jak ziarnko gorczycy

Pozdrawiam Księdza, brakuje nam ekspresyjnych kazań, mówienia od siebie, to zupełnie inaczej niż czytanie z kartki. Niestety większość kazań jest od - do, a wiernym potrzeba osobistego przekazu. Dziękuję Księdzu za serce i mądrość, czym dzielił się Ksiądz z nami.
Teraz na różańcu dla młodzieży jest 30 osób, a Ksiądz potrafił zachęcić młodzież. Teraz kapłan usypia a my wraz z nim.
Inka110

Czego dotyczy zmiana IV przykazania kościelnego?

PROTESTUJĘ! Będę za nich pościć w piątki. Może Papierz to cofnie!