Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Lumia
Lumia

Drodzy Przyjaciele i Darczyńcy!

Radio Maryja i tv Trwam też ogólnodostępne ale utrzymywane w głównej części przez słuchaczy, którym widać na tych mediach zależy.
Lumia

Unijna „Wielka Czwórka” jak superpaństwo. Polska i Węgry mają poważny problem

W Danii slysze tez o Daxicie. Sołeczeństwo podzielone. Bardzo zaostrzyli polityke imigracyjna, podobnie jak w Szwecji. Mainstrimowe media graja na podoba nute jak Niemcy.
Lumia

TAJEMNICE BOLESNE Z OJCEM PIO

Bóg zapłać.
Lumia

Teraz w Niemczech taką muzykę się gra.

Seriale o Sulejmanie, już nas do tego przyzwyczajają. A wyobraźcie sobie taką muzykę po sąsiedzku przez ścianę. Jakby politycy z rok pomieszkali z takim orientalnym sąsiadem, to by nam dopiero pośpiewali.
Lumia

23-letnia żona bogatego biznesmena opowiada o byciu utrzymanką. "Żałuję, że nie poznałam kogoś …

Cieszę się, że żyjemy w takim czasie i miejscu, że sami sobie wybieramy mężów i żony. Przesłanki owych wyborów u każdego są różne. Powodzenia Jej życzę.
Lumia

Patrycja Talbot wizjonerka z Ekwadoru w Warszawie cz. 1

Służby jak służby ale jaki DUCH w narodzie.
Lumia

Czas Intronizacji Przemarsz Krakowskim Przedmieściem

Bohaterzy. Niech Was Bóg prowadzi i obdarza wieloma łaskami.
Lumia

Śmierć biskupa więzionego przez 23 lata

Święty kapłanie, wspieraj i umacniaj prześladowanych w wierze a w szczególności prześladowanych chrześcijan i ciesz się pęłnią obecności z Chrystusem w niebie.Amen.
Lumia

Bruksela Parlament - Pierwszy cud po kanonizacji Jana Pawła II

Niech Bóg prowadzi Was swoimi ścieżkami dzielni Rycerze, a Matka Święta obficie obdarza potrzebnymi łaskami. Jesteście znakiem żywej obecności Chrystusa. Europa bez ducha, wyniszczona polityczną poprawnością, łaknie takiego świadectwa.Budzicie we mnie nie tylko radość wyznawania wiary ale i odwagę by się nią dzielić.; Szczęść Boże <3