Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Čipování lidí.....
09:13
G20 oznamuje plán pre digitálne meny a digitálne ID. (VIDEO) PS: preklad z ruštiny. Poznámka redaktora - Drahí bratia a sestry v Kristovi! Za všetkým týmto informačným odpadom, ktorý sa valí na ľudí …More
G20 oznamuje plán pre digitálne meny a digitálne ID. (VIDEO)
PS: preklad z ruštiny.
Poznámka redaktora - Drahí bratia a sestry v Kristovi! Za všetkým týmto informačným odpadom, ktorý sa valí na ľudí zo všetkých strán tak Antikrist s pomocou svojich verných služobníkov ako je Putin, Biden... atď. volajú sa légia rýchlo budujú svoje kráľovstvo diabla na zemi s totálnym a nikdy predtým nevídaným otroctvom, ktoré príde na každého človeka.
Deti diabla, ktoré sa zmocnili moci po celom svete vrátane Ruska nešetria žiadne úsilie ani prostriedky na splnenie úloh, ktoré im uložila svetová vláda Antikrista. A netreba sa nechať klamať a zotrvávať v ilúziách. Napríklad v Rusku sa tento zločinecký Putinov režim nikdy nedá ničím „vyliečiť“ ani napraviť... iba amputáciou v koreni. A to môže urobiť len prichádzajúci Víťazný Svätý Kráľ za ktorého sa musíme neustále s pokáním modliť k Pánovi.
Pane Ježišu Kriste prostredníctvom modlitieb Presvätej Bohorodičky a všetkých svätých zmiluj sa a zachráň Svätú …
More
04:54
Mira393
myslím že toto (tady na Glorii) slyším už po někalikáté, tech antikristů musí už mezi námi teda ale běhat....
One more comment

Služobníci Antikrista presadzujú klimatickú agendu len preto, aby nás ovládali.

"NEEXISTUJE ŽIADNA KLIMATICKÁ KRÍZA." Služobníci Antikrista presadzujú klimatickú agendu len preto, aby nás ovládali. PS: Preklad z ruštiny. Článok v britskom časopise The Light búra mýtus, že oxid …More
"NEEXISTUJE ŽIADNA KLIMATICKÁ KRÍZA." Služobníci Antikrista presadzujú klimatickú agendu len preto, aby nás ovládali.
PS: Preklad z ruštiny.
Článok v britskom časopise The Light búra mýtus, že oxid uhličitý prírodná látka, ktorú všetky rastliny potrebujú na výrobu kyslíka a aby sme mohli dýchať nemá absolútne nič spoločné s teplotami planéty.

Použitím dvoch grafov a menej ako 300 slov článok na titulnej strane ničí klimatický hoax tým, že ho odhaľuje ako zlovestný nástroj na zbavenie ľudí ich základných slobôd vrátane práva na prácu, cestovanie a prístup k verejným priestorom.
Služobníci Antikrista presadzujú klimatickú agendu len preto, aby nás ovládali!
Niečo podobne.
Kabala II (28. časť) | „Klimatická kríza” ako nástroj kontroly a manipulácie & fakty o CO2 - gloria.tv

Tyto lži a podvody nás nemilosrdně vedou do Velkého resetu.

Dr. Vernon Coleman: Tyto lži a podvody nás nemilosrdně vedou do Velkého resetu. Dr. Vernon Coleman v posledních více než třech letech upozorňuje na propojení rozsáhlé globalistické agendy, která …More
Dr. Vernon Coleman: Tyto lži a podvody nás nemilosrdně vedou do Velkého resetu.
Dr. Vernon Coleman v posledních více než třech letech upozorňuje na propojení rozsáhlé globalistické agendy, která má vyústit v NWO – či Velký reset, jak tento proces nazval Klaus Schwab.
Celá politika posledních let je založena na lžích, které jsou až tak bizarní, že jim většina lidí uvěří, neboť jen málokoho by napadlo, že by politické loutky dokázaly lhát až v takovém rozsahu.
Nic se neděje náhodou. Všechno je propojené. Náhody neexistují.
„Vždy si musíme být vědomi toho, že jsme v obležení, a že v této válce je v sázce více než v jakékoli jiné válce, která se kdy bojovala.
Toto není válka o území nebo konkrétní komoditu, jako je ropa, zlato nebo pšenice. Je to válka za naši svobodu, naši nezávislost, naši individualitu a naši lidskost,“ řekl.
Dr. Coleman sestavil seznam deseti největších a nejnebezpečnějších lží spiklenců za poslední tři a půl roku.
Dále již přepis videa, které najdete na konci (video je …More
a b c
prepis videa - vdaka! ovela radsej citam, nez pozeram videa. setri to cas.
ekans
kdysi se k němu dělali titulky

WHO prosazuje rychlé zavedení globálních digitálních zdravotních certifikátů.

V tomto článku se dozvíte nejen o snahách WHO o urychlené zavedení mezinárodních očkovacích pasů, ale dokonce i tom, že na nich s WHO velmi aktivně spolupracuje také česká vláda. Světová zdravotnická …More
V tomto článku se dozvíte nejen o snahách WHO o urychlené zavedení mezinárodních očkovacích pasů, ale dokonce i tom, že na nich s WHO velmi aktivně spolupracuje také česká vláda.
Světová zdravotnická organizace již pracuje na „Global Digital Health Certification Network“ (GDHCN) – síťovém globálním technologickém systému, který bude uznávat platnost zdravotních osvědčení a osvědčení o očkování. Odborníci řekli The Defender, že systém je zaměřen na omezení svobody lidí cestovat.
Světová zdravotnická organizace (WHO) postupuje vpřed s Global Digital Health Certification Network (GDHCN) – propojeným globálním technologickým systémem určeným k uznávání platnosti zdravotních certifikátů a „očkovacích pasů“ – podle nezávislého novináře Jamese Roguskiho.
„Skutečnost je taková, že WHO nečeká na dokončení jednání,“ řekl Roguski. „Je již v procesu budování a implementace globálního systému zaměřeného na omezení svobody cestování.“
„Vyjednávání“ jsou odkazem na setkání příští měsíc ve švýcarské …More
Ivan Herda
Trochu som to čítal a stále sa tam čosi opakuje o cestovaní a podobne, takže ak im ide o to "demokratické" dobro ľudí nech zrušia letecké spoločnosti …More
Trochu som to čítal a stále sa tam čosi opakuje o cestovaní a podobne, takže ak im ide o to "demokratické" dobro ľudí nech zrušia letecké spoločnosti,lodné spoločnosti, vlakovú a autobusovú dopravu a inú, lenže oni nie , o to neide ,opačne , ide o to :nech cestujú a platia ,samozrejme väčšinou im , ale hlavne nech platia výpalné za tzv.vakcíny ,tzv.za slobodu, čo je dnes vlastne smrť po vakcíne, takže problém nie je zdravotný alebo cestovno-zdravotnícky ,ale ekonomicko-manipulatívny, všetci z plebsu musia platiť výpalné ,to je princíp, nič nové pod slnkom , stredovek bol milosrdnejší, toto je čisté otrokárstvo,...nech sa páči ,otroci očkujte sa a máte pas na cestovanie, najmä do večnosti, ale akej???

OSN schválila pandemickou deklaraci: Odborníci na soukromí varují před „digitálním gulagem“

PS: Je to definitívne skončili sme a žiadny politik nepomôže a nezachráni nás. Mňa ani nemusí lebo im aj tak neverím. Ľudia sú slepí a hluchí a niet nikomu pomoci. Jak již víte, tak ve středu byla …More
PS: Je to definitívne skončili sme a žiadny politik nepomôže a nezachráni nás. Mňa ani nemusí lebo im aj tak neverím. Ľudia sú slepí a hluchí a niet nikomu pomoci.
Jak již víte, tak ve středu byla na půdě OSN schválena pandemická deklarace, která významně podporuje budoucí schválení pandemické smlouvy a změn MZP.
Přes námitky 11 zemí ve středu předseda Valného shromáždění Organizace spojených národů schválil deklaraci o prevenci pandemie, která se snaží vytvořit globální pandemickou autoritu.
Kritici uvedli, že deklarace podporuje omezení ve stylu lockdownů COVID-19, včetně zavírání škol a vyhazování lidí z práce.
Předseda Valného shromáždění Organizace spojených národů (OSN) ve středu schválil nezávaznou deklaraci OSN o prevenci, připravenosti a reakci na pandemii (PPPR) bez hlasování v plném shromáždění a přes námitky 11 zemí.
Kritici nazvali deklaraci, která se snaží vytvořit globální pandemickou autoritu s pravomocí prosazovat lockdowny, všeobecné povinné očkování a cenzuru „…More
jaro214
Onedlho slová vedec a odborník budú skôr nadávka ako pomenovanie. Vďaka skorumpovaným osobám
01:43:32
Marča nemášpraudu
Ľudia sa rozhodujú podľa Televíznych správ. Na facebooku môže byť aj milión varujúcich konšpirátorov, ktorým nikto neuverí.
Miroslav Bielik
Je to rozmazané, nedá sa to čítať....však to robte poriadne...
2 more comments
Pandemicka zmluva. PS: Politici sa vždy tvárili,že nevedia nič a ich sa tieto veci vôbec netýka. Európsky federatívny štát | Začíname o 20:00 | By Jano Jelínek | Facebook Právnik Philipp Kruse v …More
Pandemicka zmluva.
PS: Politici sa vždy tvárili,že nevedia nič a ich sa tieto veci vôbec netýka.
Európsky federatívny štát | Začíname o 20:00 | By Jano Jelínek | Facebook
Právnik Philipp Kruse v Európskom parlamente: Zmlu…
04:09
johanika
Všimli ste si, že OĽANO tričkami napodobňuje Kotlebovcov?
Kamil Horal
Príprava na povinný odchod...svetová "zdravotnícka" federácia nariadi...povinné odchody...cez očkovania ...chápeme to už...ano my občania sa už …More
Príprava na povinný odchod...svetová "zdravotnícka" federácia nariadi...povinné odchody...cez očkovania ...chápeme to už...ano my občania sa už chystáme na ten masový odchod na druhý svet...len či to tam zvládnu na tom druhom svete prijať a ubytovať toľko duší naraz...
5 more comments
EU federatívny štát sa neúprosne blíži. Ficove jadro a zánik Slovenska.More
EU federatívny štát sa neúprosne blíži.
Ficove jadro a zánik Slovenska.
05:49
Ficove jadro a zánik Slovenska. Vysielanie o väzbách, hlasovaní poslancov. Ako rokovania o zániku Slovenska a vytvorení federácie prebiehali presne v čase dohodnutej bitky medzi Matovičom a Kaliňákom. …More
Ficove jadro a zánik Slovenska.
Vysielanie o väzbách, hlasovaní poslancov. Ako rokovania o zániku Slovenska a vytvorení federácie prebiehali presne v čase dohodnutej bitky medzi Matovičom a Kaliňákom.
Európsky federatívny štát | Začíname o 20:00 | By Jano Jelínek | Facebook
Európsky super štát- začíname.
01:54
Trepifajksl
Pro všechny, kteří si naivně myslí, že nemůžem vystoupit z EU. Co nás ve skutečnosti semele. Každý politik, který není proti EU je jejich, nebuďte …More
Pro všechny, kteří si naivně myslí, že nemůžem vystoupit z EU. Co nás ve skutečnosti semele. Každý politik, který není proti EU je jejich, nebuďte hloupí.
----
Polská TV stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO "upekly". Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24, nám, občanům České republiky, "zapomněla"tuto informaci přinést.
Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předložil Frank-Walter Steinmeier (spolkový
prezident Německa) devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu.
Členské státy se vzdají:
1)
vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému, vlastní měny 2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů. 3) Vytvoří společný vízový systém, společnou zahraniční politiku transformace. NATO v preambuli textu vlády Francie a Německa oznamuje: "Naše státy sdílejí společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad ještě hlubšímu …More
U.S.C.A.E.
Kandidáta na komisára ktorý nebol priaznivý teplým zablokovali dvadsať rokov dozadu. Tú mantru o pôvodne dobrej únii pokazenej len nedávno si odpustite …More
Kandidáta na komisára ktorý nebol priaznivý teplým zablokovali dvadsať rokov dozadu. Tú mantru o pôvodne dobrej únii pokazenej len nedávno si odpustite. Sme dvakrát chudobnejší ako pred vstupom.
EU nás zomelie bezpečne tým že v nej budeme. Áno povedal a dostal pravdivú odpoveď kto ho odhlasoval ten dohovor v EP.
10 more comments
Právnik Philipp Kruse v Európskom parlamente: Zmluvy WHO ukončia ústavný poriadok. Na to, aký obrovský dosah budú mať pre životy európskych občanov diktátorské dokumenty chystané WHO – pandemická …More
Právnik Philipp Kruse v Európskom parlamente: Zmluvy WHO ukončia ústavný poriadok.
Na to, aký obrovský dosah budú mať pre životy európskych občanov diktátorské dokumenty chystané WHO – pandemická zmluva a zmeny MPP – sa o nich až príliš mlčí.
V maimstreame o nich samozrejme nenájdete ani najmenšiu zmienku - a vlastne aj alternatívne médiá sa im venujú len okrajovo (alebo vôbec). Pritom to, čo sme zažili najmä v rokoch 2020-21, nebolo nič proti tomu, čo by prišlo po podpísaní týchto dokumentov v prípade, že by bola vyhlásená akákoľvek „pseudopandémia“ alebo napríklad aj klimatická kríza.
A môže ísť o proces, ktorý bude udržiavaný sústavne, teda bez akejkoľvek pauzy. Jednalo by sa o bezprecedentné prevzatie moci malou hŕstkou globálnych zločincov.
Preto je veľmi vítaná akákoľvek iniciatíva, ktorá sa týmito dokumentmi zaoberá a snaží sa na ich nebezpečenstvo upozorniť…
Dňa 13. septembra prebehla v Európskom parlamente v Štrasburgu odborná prezentácia týkajúca sa pripravovaných zmlúv WHO,…More
24:29
Libor Halik shares this
po máji 2025, sa Medzinárodný zdravotný poriadok automaticky stane zákonom. Tento proces prebieha za zatvorenými dverami a obrovskou rýchlosťou. Ani …More
po máji 2025, sa Medzinárodný zdravotný poriadok automaticky stane zákonom. Tento proces prebieha za zatvorenými dverami a obrovskou rýchlosťou. Ani sa o tom nepíše, ani sa o tom nehovorí v našich novinách, ani v našich národných parlamentoch, ani na univerzitách, ani v spoločnosti. Je to neprijateľné. To je neprijateľné, pretože tieto dva právne nástroje ovplyvnia každého z nás tým, že obmedzia naše právo na sebaurčenie.

Európsky super štát- začíname.

Európsky superštát namiesto Európskej únie – takýto návrh má krajinám Vyšehradskej štvorky predložiť šéf nemeckého ministerstva zahraničných vecí Frank-Walter Steinmeier na stretnutí v Prahe. …More
Európsky superštát namiesto Európskej únie – takýto návrh má krajinám Vyšehradskej štvorky predložiť šéf nemeckého ministerstva zahraničných vecí Frank-Walter Steinmeier na stretnutí v Prahe. Dokument, ktorý získal portál tvp.info a program „Prešlo dvadsiatym“, má 9 strán a podpisujú ho ministri zahraničných vecí Nemecka a Francúzska. Zobraziť pôvodný dokument.
Príde Ficove jadro ?
Europejskie superpaństwo zamiast UE. Oryginalny dokument | TVP INFO
Aj pre tých čo majú radi politickú stranu Smer aj …
Fico je podporca EÚ jadra, bojuje za NATO a americké záujmy.
U.S.C.A.E.
Padne ale bude to bolieť. Nič protibožie nevydrží.
forthetruth333
vykašlite sa na ľudských bláznov,,,lebo Boh hovorí eu padneMore
vykašlite sa na ľudských bláznov,,,lebo Boh hovorí eu padne
4 more comments

Země G20 ohlásily zavedení CBDC a ID po celém světě. Záverečná deklarácia podporuje budúcu diktatúru WHO.

Práve úplný súlad všetkých krajín – bez ohľadu na postavenie v multipolárnom svete – ohľadom zavádzania digitálnej diktatúry ukazuje, že základné aspekty NWO presadzuje drvivá väčšina krajín. …More
Práve úplný súlad všetkých krajín – bez ohľadu na postavenie v multipolárnom svete – ohľadom zavádzania digitálnej diktatúry ukazuje, že základné aspekty NWO presadzuje drvivá väčšina krajín.
Väčšina krajín chce mať absolútny odhľad nad svojimi občanmi av prípade jednotných digitálnych dokladov v podstate aj nad občanmi iných krajín.
Už pred rokom, keď na summite G20 panovala úplná zhoda v tom, že musí byť zavedený celosvetový jednotný očkovací preukaz, ktorý by vydávala WHO, bolo jasné, že smerovanie krajín bez ohľadu na ich skutočné postavenie vo svete, je v tomto ohľade úplne jednotné.
Rovnaká zhoda teraz panovala aj ohľadom zavádzania povinných ID napojených na digitálnu menu (CBDC) – a samozrejme poťažmo aj na už spomínaný medzinárodný očkovací preukaz.
V niektorých krajinách už CBDC zaviedli, inde sa pripravuje, v ďalších prebieha pilotný testovací projekt. A je len veľmi málo krajín, ktoré sa podobnou cestou zatiaľ nevydali.
Vedúci predstavitelia skupiny G20 súhlasili s plánom …More
Libor Halik shares this
G20 ohlásily zavedení CBDC a ID po celém světě. Záverečná deklarácia podporuje budúcu diktatúru WHO

V EU se připravuje děsivý zákon, který by Bruselu umožnil nařídit celounijní stav nouze (video)

PS: Komunizmus spolu s fašizmom ovládnu celú EU. Většina z vás si nyní zřejmě vybavila situaci, jaká zde byla za covidismu. Tedy na předem velmi dobře zinscenovanou frašku, do které se politické …More
PS: Komunizmus spolu s fašizmom ovládnu celú EU.
Většina z vás si nyní zřejmě vybavila situaci, jaká zde byla za covidismu. Tedy na předem velmi dobře zinscenovanou frašku, do které se politické loutky zapojily podle instrukcí svých loutkovodičů.
Tehdy se však podařilo většinu lidí doslova „zhypnotizovat,“ takže věřili, že je zde nějaká strašlivá smrtící epidemie.
A pak dokonce byli mnozí schopni uvěřit i smysluplnosti ve skutečnosti zcela nesmyslných či dokonce ničivých nařízení, které vlády na základě pokynů vydávaly.
Mnoho lidí se mezitím probudilo a není jisté, že nyní by bylo poslušných tolik jako posledně. Navíc podle všeho EU nemá na mysli ani tak nouzový stav pandemický jako spíš klimatický.
A lidí, kteří již pochopili, že je celá uhlíková klimatická agenda podvod, postupně přibývá a hrozí, že ne ve všech zemích by byly vlády při zavádění nouzového stavu úspěšné.
Nyní by tak měla nouzový stav vyhlašovat přímo EU. A to třeba právě klimatický.
V jeho rámci byste opět přišli o …More
Antonia Orosova shares this
A buďte žiť v zónach bez Svätej omši a už sa nebude hádať, kto prijma na ruku a kto do úst Sväté Prijmanie! Na kolena pred Eucharistiou pred živým …More
A buďte žiť v zónach bez Svätej omši a už sa nebude hádať, kto prijma na ruku a kto do úst Sväté Prijmanie!
Na kolena pred Eucharistiou pred živým Bohom, kým je ešte čas!Pokoru srdcom pred Pánom a dôverujte Kristovi a pristupujte všetci a svet bude čistejší!
Antonia Orosova
Pre tento zakon už je pripravený plán 15 minútového mesta a ľudia budú žiť v zónach ako vo filme a či budú mať čo jesť z obchodov rozhodne elita, …More
Pre tento zakon už je pripravený plán 15 minútového mesta a ľudia budú žiť v zónach ako vo filme a či budú mať čo jesť z obchodov rozhodne elita, lebo ten internet na kontrolu už natiahli takmer všade.
A už sa nebudete hádať kto ako prijma Sväté Prijmanie, lebo omšu hľadať bude treba,a ani v televízore nebude!
Tak ako jednajú dnes s emigrantmi na Slovensku, tak budú vyzerať tie zóny!
Stále nerozumiete v Božej múdrosti Božej prozreteľnosti a čo vám ukazuje ?!😥
Pokánie srdcom robte a pokľaknite pred Eucharistiou!
4 more comments

Nikým nevolení globalisté nás ženou do bezhotovostní společnosti pod totálním dohledem a otroctvem! (video)

V aktuálním rozhovoru reaguje Nigel Farage na prohlášení nikým nevolené šéfky EK Ursuly von Lejno, které pronesla na summitu G20 k tématu zavádění ID (více jste si mohli přečíst v tomto článkuMore
V aktuálním rozhovoru reaguje Nigel Farage na prohlášení nikým nevolené šéfky EK Ursuly von Lejno, které pronesla na summitu G20 k tématu zavádění ID (více jste si mohli přečíst v tomto článku, kde jsem na její proslov upozornila).
Farage, který má poměrně čerstvé zkušenosti s jednáním banky, která se neostýchá „trestat“ klienty za odlišné politické názory, varuje před tím, co nastane, jakmile bude zavedeno ID a na něj napojena digitální měna (CBDC):
K videu:
Nigel Farage kritizuje Ursulu von der Leyen za podporu digitálních měn centrálních bank, digitálních ID a bezhotovostní Evropské unie.
„Je nezvolená. Byla jmenována.
A tady drze říká, že potřebujeme digitální občanský průkaz nebo aplikaci na našich telefonech. Francie a Německo se o to už pokoušejí. Chce, aby to bylo pro EU vynuceno do roku 2030 a – smím-li dodat – podpořeno CBDC v bezhotovostní společnosti.
A teď chce, aby se celá věc stala globální… Mluvím jako někdo, kdo byl nedávno zbaven banky kvůli svým politickým názorům.…More
U.S.C.A.E.
Šéfka EU šíří klimatický hoax a volá po globálním zpoplatnění uhlíku - Necenzurovaná pravda Fico sa včera vytešoval na tlačovke že, Šefčovič má …More
Šéfka EU šíří klimatický hoax a volá po globálním zpoplatnění uhlíku - Necenzurovaná pravda
Fico sa včera vytešoval na tlačovke že, Šefčovič má na starosti GREEN DEAL !!!. Treba viacej? Taký je Fico "záchranca".
Matovič o migrantoch: Islam je mierumilovný, musíme pomáhať migrantom. PS: Že prečo tu chodia imigranti - moslimovia a mohamedani slúžiaci satanovi. Farár Kuffa sa znova zapája do politickej kampane,…More
Matovič o migrantoch: Islam je mierumilovný, musíme pomáhať migrantom.
PS: Že prečo tu chodia imigranti - moslimovia a mohamedani slúžiaci satanovi.
Farár Kuffa sa znova zapája do politickej kampane,…
Matovič pred 3 mesiacmi mal 5%, niekoľko rokov bol skrytý v útiši..podnikal, skupoval...blížia sa voľby a Matovič tancuje. Dvíha si hlasy na 10%, ľudia znovu naletili. Pritom jeho strana je biznis o troch ľuďoch, ktorí si rozdeľujú milióny za percentá vo voľbách. Koľko je teraz členov, ktorí sa delia je otázne. Matovič nemá žiadne štruktúry a jeho strana je len biznis. Zvláštne je, že nik na neho neútoči. A Matovič zásadne neútoči na Pentu. Penťáci - Špirko mu robili program. Matovič skupoval pozemky aj od podvodníka Majského, o Majskom je Matovič ticho. Jeho žena ma na seba napísaných desiatky pozemkov. Obaja sa hrajú na kresťanov, avšak Matovič je milovník Islámu. Tak ako zarábajú mimovládky na imigrácii, tak by chcel aj Matovič zarábať..a pripravuje sa. Budovy, ubytovne... Jeho poslanec …More
00:31
Metod
Diablom posadnutý magor z Trnavy
U.S.C.A.E.
Alláh síce znamená Boh, ale mohamedáni vyznávajú vlastne satana, pod označením "boh". Pravda je jediná, ona je vlastne Trojjediná. V arabských …More
Alláh síce znamená Boh, ale mohamedáni vyznávajú vlastne satana, pod označením "boh". Pravda je jediná, ona je vlastne Trojjediná.
V arabských zemích je to podobné. Bůh nebe je tam Alláh, který se považuje za jediného boha. (Elah je jednotné číslo od „Elohim“ a řekne se arabsky ilah, spojeno se členem to zní al‘ ilah, z toho pak vzniklo moderní „alláh“.) Pro Araby znamená slovo Alláh jednoznačně „bůh“.
One more comment

Stane se šéf WHO nejmocnějším mužem světa? (video)

Jakmile budou schváleny oba nové dokumenty, stane se zločinec Tedros – šéf WHO – neomezeným vládcem světa. Ano, také on je samozřejmě oddanou loutkou, která jen „někoho“ poslouchá. A koho, je …More
Jakmile budou schváleny oba nové dokumenty, stane se zločinec Tedros – šéf WHO – neomezeným vládcem světa. Ano, také on je samozřejmě oddanou loutkou, která jen „někoho“ poslouchá. A koho, je celkem jasné z toho, s kým má dlouholeté kontakty.
Jisté také je, že země, které budou ještě v květnu 2024 členy WHO (a nijak se proti pandemické smlouvě a změnám MZP nevymezí), se tímto zapojují do globalistické agendy, jejímž cílem je zavedení neofeudálního světa pod diktaturou řízenou WHO a OSN.
Úplně postačí vyhlásit pandemii nebo klimatickou krizi…
Kdo je vlastně Tedros Adhanom Ghebreyesus, současný generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO), který je ve funkci od roku 2017?
S ohledem na plánovanou expanzi WHO do globální zdravotní diktatury vyvstává otázka původu a cílů tohoto muže, v jehož rukou pak budou ležet obrovské pravomoci.
Kla.TV ve Švýcarsku zkoumala jeho politickou kariéru v pořadu a dospěla k alarmujícím závěrům, které je bezpodmínečně nutné uvést na veřejnost (video …More
Metod
Vyškerený Etiópčan a bludár
40:18
U.S.C.A.E.
Keby bola značka lajk s výhradou tak ju dám.

Je nadávání hřích?

Philip Kosloski Nadávání nebo používání vulgárního jazyka se v Písmu svatém zmiňuje mnohokrát a v Katechismu katolické Církve se vysvětluje, že jde o hřích. Nadávání nebo používání nevhodného …More
Philip Kosloski
Nadávání nebo používání vulgárního jazyka se v Písmu svatém zmiňuje mnohokrát a v Katechismu katolické Církve se vysvětluje, že jde o hřích.
Nadávání nebo používání nevhodného jazyka je v dnešní lidové kultuře mimořádně obvyklé. Na první pohled se to nejeví jako hřích, protože ne vždy to někoho zraňuje.
Prakticky vzato se používání takového jazyka v Katechismu katolické Církve neřeší, ale spadá do několika různých kategorií.
Braní jména Božího nadarmo
Především, pokud někdo bere jméno Boží nadarmo při nadávání, je to přímé porušení druhého přikázání.
„Druhé přikázání zakazuje zneužívání Božího jména, to je každé nevhodné užívání jména Boha, Ježíše Krista, Panny Marie a všech svatých.“ (KKC 2146)
To je asi nejzjevnější způsob, jak může být nadávání hříchem, protože nezachází s Božím jménem s úctou. Nadávání druhým lidem Dalším způsobem, jak nadávání může být hříchem je skrze vulgární nadávky druhým lidem. „Bůh volá každého jménem. Jméno každého člověka je posvátné. …More
poli75
My sme o tom mali minule kázen, hlavne je nepoužívat Božie meno nadarmo ani mená svätých , ani len zbytočne to vyslovovat ako napr. Pane B...e zase …More
My sme o tom mali minule kázen, hlavne je nepoužívat Božie meno nadarmo ani mená svätých , ani len zbytočne to vyslovovat ako napr. Pane B...e zase musím do prace, alebo J...š tolko chodov na druhe poschodie, proste nikdy , meno Božie vyslovujem len pri modlitbe ak sa k nemu modlím a hovorím s Ním alebo ako o nom niekomu vysvetlujem ako napr. rodič detom alebo na naboženstve.
Ostatne ludove nadavky, povedal by som opät vnímat rozdiel či niekto povie hrubo do p...., alebo človeku ty k....., a rozdiel ked poviem do kelu spadol mi šrubovák.
ABADAN . .
Podnětné pane Martine, velmi podnětné..... 👏 Málokdo totiž dokáže vnímat, že v každém konkrétním člověku je Kristus a urážkami druhého, ponižováním …More
Podnětné pane Martine, velmi podnětné..... 👏 Málokdo totiž dokáže vnímat, že v každém konkrétním člověku je Kristus a urážkami druhého, ponižováním a nebo dehonestací jakéhokoli druhu se ponižuje Boží stvoření. To samé, pokud trýzníme život v jakékoli podobě a to dokonce vědomé a zbytečné ničení mladých stromů, nesmyslné se kochání při zabíjení živých tvorů a je jedno jestli "broučci" a nebo prasátko na dvorku. 😉 Odejmout život by mělo být logické, ale s jistou úctou. Na Youtube lze snadno nalézt jak lidé jen pro zábavu odstřeluji například v Americe vlky nebo jiná zvířata s kvalitními zbraněmi na dálku a plném vybavení. A ohromně si to užívají. Anonymně zpoza rohu střelí vlka, slona, jaguára .... Co takhle se mu postavit? 😉 Stejně tak František Ferdinad d´Este co skončil neslavně v Sarajevu. Za svůj život zabil desetitisíce zvířat což bylo až úchylné. Kdo je badatel, nechť dohledá a věřit tomu číslu stejně nebude. 😂
Takže nezabíjet důstojnost druhého a nezabíjet život v nás. Je to DAR …More
2 more comments
Trump ďalší slobodomurár a tajní agent ( vrátane aj Putina v Rusku ) hrajúci na dva strany a smery tak ako väčšia väčšina politikov nie len po celom svete,ale aj u nás na Slovensku.
Niečo o imigrantoch - aby ste sa - charitatívni Slováci - onedlho nečudovali.
05:52
Kamil Horal
a tej tváre p.Šimečka ml. "žiari" tma a peklo...
Kamil Horal
Kto sídli a čo sídli v ľudskom srdci...to ukazuje tvár človeka a jeho oči...či vychádza svetlo,alebo tma...a také sú i oči tvár politikov ....od "…More
Kto sídli a čo sídli v ľudskom srdci...to ukazuje tvár človeka a jeho oči...či vychádza svetlo,alebo tma...a také sú i oči tvár politikov ....od "vychcaných falošných masiek,cez manipulátorov zla,tváre prázdné,mdlé,ktoré sú už duchovné mrtvoly,cez mravne skazených,vyžitých v mori hriechov,až po tváre samotného satana...pozrite si tvár Schvaaba...je to tvár hlbokej duchovnej tmy,tvár satana...Oproti ním sa pozriete na tvár svätcov...či ľudí žijúcich hlbokým,čistým duchovným životom,napojených na Boha a jeho lásku...z tých tvári žiari svetlo,sú čisté a vychádza z nich tajomná sila božia...čím viac sú napojení na Boha,v modlitbe a skutkoch lásky,tým viac žiari ich tvár a je viac podobná samotného zdroju dobra -Boha...Tvár a oči hovoria o vnútri človeka..."Pozrite si tvár Panny Márie...tá neha a čistota je ako čistý diamant,tvár Don Bosca,p.Pia,sv.Františka...alebo tváre rehoľných sestričiek...Oko je oknom duše...
2 more comments