OtworzOczyIDusze

Telewizja Republika - WYBORY 13 PAŹDZIERNIKA

Dzień Fatimski ♥

Wojna w Białymstoku! LGBT vs kibice, narodowcy, katolicy

Jestem z Białegostoku. Mieszkańcy do ostatnich godzin apelowali, do prezydenta aby odwołał ten marsz... Niestety prezydent nie uszanowal woli mieszkańców, a oni sami wyszli na ulicę. Dzięki Bogu i naszym modlitwom nie doszło do żadnych profanacji, całe miasto podniosło szturm do nieba. W centrum miasta odmawiany był rózaniec, przyszło bardzo dużo ludzi, którzy dzielnie modlitwa bronili naszej …More
Jestem z Białegostoku. Mieszkańcy do ostatnich godzin apelowali, do prezydenta aby odwołał ten marsz... Niestety prezydent nie uszanowal woli mieszkańców, a oni sami wyszli na ulicę. Dzięki Bogu i naszym modlitwom nie doszło do żadnych profanacji, całe miasto podniosło szturm do nieba. W centrum miasta odmawiany był rózaniec, przyszło bardzo dużo ludzi, którzy dzielnie modlitwa bronili naszej katedry i zablokowali wstęp do centrum dla tej parady. Dziękuję Bogu za naszych księży i mam nadzieję, że nigdy więcej nasze miasto nie będzie musiało przeżywać tego co działo się dzisiejszego dnia.

Franciszek: Kościół musi pozwolić "odejść" tradycjom

Tego człowieka nazywasz autorytetem kościoła? Dla mnie jedynym żyjącym papieżem jest Benedykt XVI. Tak wierzę w Pismo Święte, na tym świecie są rzeczy, których ludzki umysł nie jest w stanie objąć własnym rozumem. Pozdrawiam :)

Franciszek: Kościół musi pozwolić "odejść" tradycjom

Nie słucham tego człowieka, czytam Pismo Święte - to fundament wiary po wszystkie czasy, szczególnie ostateczne.

Telewizja Republika - EPISKOPAT O PEDOFILII

Szkoda, że skupiamy sie na wyolbrzymianiu problemu, który ma na celu nastawienie negatywnie wiernych do kościóła zamiast na uswiadamianiu wiernych o grzechu, jego skutku, współczesnym upadku wiary i prawdziwym Bogu.

Procesja katolicka w Niemczech.

Piekło na ziemi...