SABINKA
SABINKA shares from limak
2843.6K
film

Zazraky z neba

01:49:16
dyk
Boh je plný zázrakov, lebo je Pôvodcom zázrakom a jediným Zdrojom zázrakov.
Peter(skala)
Perfektný film plný skutočných Božích zázrakov Natočený podla skutočných udalosti (USA-Boston,Texas...) Od začiatku až do konca ukazuje rodinu, ktorá…More
Perfektný film plný skutočných Božích zázrakov
Natočený podla skutočných udalosti (USA-Boston,Texas...)
Od začiatku až do konca ukazuje rodinu, ktorá robí všetko preto, aby ich 10ročna dcera Anna(bel) uzdravená. Bola to (žaludočna) choroba, ktoru lekari nedokazali vyliečiť, iba zmierniť lekarskou procedurou.
.
Počas celeho filmu môžete vidieť ako sa miluju, ale aj trápia, modlia a spoliehaju aj na pomoc ludí. Nakoniec však Boh zasahuje zazračným spôsobom, paradoxne pri tragickej nehode, ktorá bola navonok smrtelne nebezpečná.
.
Dievčatko spadlo do dutiny stromu, ale práve tam zažila stretnutie s Bohom a zaroven aj uzdravenie. Anna omdlela,ale počas tejto chvile bola uchvatená do Neba, kde sa rozprávala s Bohom. Z nebeskej krásy bola tak nadšená, že tam chcela ostať, ale Boh jej povedal, že sa musí vratiť a že bude zdravá.
. Zachranari ju vytiahli a po lekarskom vyšetrení zkonštatovali, že okrem niekolkých škrabancov nemá žiadne zlomeniny, čo už bol samotný zazrak. Avšak neskoršie …More
Coburg and 7 more users like this.
SABINKA
1462

sabinka

krasna modlidba.

13

SABINKA likes this.