Te_Deumlaudamus
Te_Deumlaudamus
259

Henoch i Eliasz

25.02.2014, 13:50 - Ten "bóg", którego będą głosili, nie będzie Moim umiłowanym Ojcem Moja szczerze umiłowana córko, to zostało przepowiedziane, że przy końcu czasu, nienawiść ludzkości do Boga …More
25.02.2014, 13:50 - Ten "bóg", którego będą głosili, nie będzie Moim umiłowanym Ojcem
Moja szczerze umiłowana córko, to zostało przepowiedziane, że przy końcu czasu, nienawiść ludzkości do Boga sięgnie niespotykanych rozmiarów. Ludzie nie będą wówczas w stanie odróżnić dobra od zła. Będzie ich nękać wielkie zamieszanie i zapanuje w nich ciemność duszy, która nie przyniesie im pokoju.
Bóg zostanie odrzucony. Ja, Jego jedyny Syn, zostanę wyśmiany, a Moje Bóstwo odrzucone. Wszyscy, którzy Mnie kochają będą kuszeni, aby odwrócić się od wszystkiego, czego ich uczyłem. Każdy, kto Mnie odrzuci, będzie usiłował uzasadnić swoją decyzję. Takie będą ich powody. "Jezus - będą mówili - jest po prostu figurantem, prorokiem wysłanym, by uczyć ludzi Prawdy." Wkrótce uwierzą, że Moje Bóstwo było kłamstwem, a wszystkie religie potrzebują jedynie być wiernymi Bogu - Bogu Dobroci aby mogli zostać połączeni w jedno.
Ten "bóg", którego będą głosili, nie będzie Moim umiłowanym Ojcem. Będą natomiast czcili …More
Te_Deumlaudamus
61

Kto odrzuca Prawdę Ewangelii odrzuca Jezusa Chrystusa

30.06.2014, 23:50- Możecie tylko strzec Prawdy, ponieważ Ja Jestem Prawdą. Odrzucając Prawdę, odrzucacie Mnie Moja szczerze umiłowana córko, wy, Moi drodzy wyznawcy musicie wiedzieć, że bramy piekielne …More
30.06.2014, 23:50- Możecie tylko strzec Prawdy, ponieważ Ja Jestem Prawdą. Odrzucając Prawdę, odrzucacie Mnie
Moja szczerze umiłowana córko, wy, Moi drodzy wyznawcy musicie wiedzieć, że bramy piekielne nigdy nie przemogą Mojego Kościoła, choć wielka część z Mojego Kościoła na Ziemi, zostanie zgnieciona, jak przepowiedziano. Ale Prawda nigdy nie może wygasnąć. Moje Słowo nigdy nie zginie ani Moje Nauczenie nie zostanie zapomniane przez tych, którzy są w prawdziwej jedności ze Mną.
Tylko ci, którzy pozostają wierni Mojemu Słowu mogą powiedzieć, że są częścią Mojego Kościoła na Ziemi. Ci, którzy przyklasną jakiejkolwiek formie fałszowania Świętej Ewangelii lub przerabiania Mojego Nauczania nie będą już mogli twierdzić, że Mi służą. Jeżeli Mój święty sługa ośmieli się głosić naukę odbiegającą od tej jedynej danej człowiekowi przez Moich apostołów i proroków, przed Moim Czasem, to zostanie natychmiast wykluczony.
Ostrzegam was wszystkich, którzy przyjmujecie coś, co poczytuje się za święte …More
Te_Deumlaudamus
66

Módlcie się, abyście mogli rozpoznać prawdziwych proroków od tych, którzy nie przemawiają w Imię Jezusa Chrystusa

18.01.2013, 20:15 - Z łatwością pochłaniacie fałszywe słowa przedstawiane wam przez kłamców Moja szczerze umiłowana córko, jak łatwo zagłuszyć Mój Głos przez wrzaski fałszywych proroków, którzy …More
18.01.2013, 20:15 - Z łatwością pochłaniacie fałszywe słowa przedstawiane wam przez kłamców
Moja szczerze umiłowana córko, jak łatwo zagłuszyć Mój Głos przez wrzaski fałszywych proroków, którzy w tym czasie przeniknęli do świata.
Jakże niemądrzy są ci, spośród was, włącznie z Moimi wiernymi wyznawcami, którzy są tak głodni Mojej miłości, że z łatwością pochłaniają fałszywe słowa przedstawiane wam przez kłamców.
Czy nie wiecie, że przekazuję Swoje Słowo zaledwie kilku duszom?
Czy nie powiedziałem wam, że Moje Słowa, które teraz wam przekazuję, są ostatnimi tego rodzaju? Dlaczego więc z niecierpliwością szukacie słów nowo ogłaszających się proroków, którzy twierdzą, że mówią w Moim imieniu?
Ich pragnieniem jest szukanie chwały i zwrócenie uwagi.
Karmią Moje owce słabą namiastką, pełną słów bez treści. Wiele z tych biednych dusz nie ma nic złego na myśli, sądzą oni bowiem, że ich oddanie dla Mnie przyciągnie do nich wielu tak, aby mogli im ukazywać Miłość Bożą. Jednak ja nie udzielam im …More
Te_Deumlaudamus
117

Wykorzystają Mój Dom, by oddawać cześć pogańskim bożkom

29.03.2013, 08:45 - Niebawem Mój Umiłowany Papież Benedykt będzie przewodził dzieciom Bożym ze swojego miejsca wygnania Moja szczerze umiłowana córko, dzisiaj będzie się tworzyć historia. Gdy pamięć …More
29.03.2013, 08:45 - Niebawem Mój Umiłowany Papież Benedykt będzie przewodził dzieciom Bożym ze swojego miejsca wygnania
Moja szczerze umiłowana córko, dzisiaj będzie się tworzyć historia. Gdy pamięć Mojej Pasji będzie czczona, to w rzeczywistości będzie to oznaczać Ukrzyżowanie Kościoła katolickiego.
W dniach poprzedzających Moją zdradę za Mojego Czasu na ziemi, kapłani tamtych dni, walczyli na wszelkie możliwe sposoby, aby starać się udowodnić, że jestem winny herezji.
Brali to, czego uczyłem - Słowo Boże - i przekręcali je. Następnie rozpowszechniali plotki zawierające kłamstwa i mówili, że próbowałem odciągnąć ludzi od Prawdziwego Nauczania Kościoła.
Głosili w Świątyni, ostrzegając ludzi, by trzymali się z dala ode Mnie, ażeby nie obrażać arcykapłanów. Ostrzegali ich, że jeśli nadal będą rozpowszechniać Moje Orędzia, zostaną wyrzuceni ze Świątyni, jak trędowaci. W niektórych przypadkach, powiedzieli Moim uczniom, że będą cierpieć kary fizyczne i że mogą zostać aresztowani.
Podczas,…More
Te_Deumlaudamus
267

To Wielkie Oświetlenie Sumienia nastąpi po tym, gdy Mój Święty Wikariusz opuści Rzym

08.03.2013, 14:05 - Został on wysłany do rozebrania Mojego Kościoła i rozdarcia go na małe kawałki Moja szczerze umiłowana córko, szatan szaleje ze złości przeciwko Mojemu Kościołowi na ziemi, a …More
08.03.2013, 14:05 - Został on wysłany do rozebrania Mojego Kościoła i rozdarcia go na małe kawałki
Moja szczerze umiłowana córko, szatan szaleje ze złości przeciwko Mojemu Kościołowi na ziemi, a jego skażenie wciąż rozprzestrzenia się w jego murach.
Ten przebiegły oszust, który dotąd cierpliwie czekał, wkrótce ogłosi swoje panowanie nad Moimi biednymi, niczego nie podejrzewającymi wyświęconymi sługami. Ból, jaki zada będzie dla Mnie bardzo trudny do zniesienia, a jednak jego panowanie zakończy się ostatecznym oczyszczeniem od zła najgłębszego rdzenia Mojego Kościoła.
Precyzyjnie wypracowywał sobie pozycję i wkrótce jego pompatyczna postawa będzie widoczna pośród jego prześwietnego dworu. Jego duma, arogancja i obsesja na własnym punkcie będzie z początku starannie ukrywana przed światem. Świat zewnętrzny westchnie z ulgą, gdy usłyszy brzmienie trąb ogłaszających jego kadencję, jako głowę Mojego Kościoła.
Moje Ciało jest Moim Kościołem, ale on nie będzie wierny Mnie, Jezusowi Chrystusowi …More
Te_Deumlaudamus
240

Knuta jest wojna atomowa z udziałem Iranu

07.01.2012, 15:40 - Osądzając i przeklinając innych w Moje Imię, plujecie Mi w twarz Moja szczerze umiłowana córko, podczas gdy Moi uczniowie nadal sprzeczając się między sobą na temat autentyczności …More
07.01.2012, 15:40 - Osądzając i przeklinając innych w Moje Imię, plujecie Mi w twarz
Moja szczerze umiłowana córko, podczas gdy Moi uczniowie nadal sprzeczając się między sobą na temat autentyczności tych Moich świętych orędzi kierowanych do świata, coraz więcej dusz
w dalszym ciągu odchodzi ode Mnie.
Wy, którzy twierdzicie, że Mnie znacie, bądźcie pewni, że wasza miłość do Mnie musi zostać udowodniona.
Nie wystarczy powiedzieć, że Mnie kochacie. Najpierw musicie pokochać bliźniego.
Jak kochacie swoich bliźnich? Traktując ich z miłością i szacunkiem bez względu na to jak bardzo was obrażają.
Biada tym z was, którzy rzucacie oszczerstwa na innych w Moje imię. Jesteście dla Mnie straceni.
Gdy bez pokory w swoich sercach osądzacie i przeklinacie innych w Moje Imię, plujecie Mi w twarz. Pamiętajcie, że gdy oczerniacie i publicznie okazujecie innym nienawiść, nie reprezentujecie Mnie. Jednak wielu z tych, którzy przedstawiają siebie jako Moi święci apostołowie wpada w tę pułapkę, zastawioną …More
Te_Deumlaudamus
161

U podstaw wszystkiego będzie leżało zniszczenie komórki rodzinnej

23.12.2013, 18:36 - Matka Zbawienia: Ta nowa i bezwstydna imitacja Słowa Bożego będzie miała na celu sprawić, by wielu uwierzyło, że jest to po prostu nowoczesna, zaktualizowana wersja Nowego TestamentuMore
23.12.2013, 18:36 - Matka Zbawienia: Ta nowa i bezwstydna imitacja Słowa Bożego będzie miała na celu sprawić, by wielu uwierzyło, że jest to po prostu nowoczesna, zaktualizowana wersja Nowego Testamentu
Moje dziecko, ciemność tak nagle opadnie na Kościół mojego Syna, że wielu nagle zamilknie, tak bardzo będą wstrząśnięci. Mój Syn, Jezus Chrystus, Król, nie będzie już dłużej uznawany za Króla.
Jego miejsce zajmą wywyższeni pogańscy bogowie, a wszystkie religie, w tym te, które nie pochodzą od Boga i wszyscy zajmą stanowiska w Kościele mojego Syna na Ziemi.
Światu będzie się wydawało, że nowe głoszenie tak zwanego chrześcijaństwa jest dobrą wiadomością. Świat będzie się radował, gdyż wielu chętnie powita to, co dostrzegą jako wielką tolerancję dla wszelkiego rodzaju czynów, które do tego momentu uznawane były za grzech w Oczach Boga.
Kiedy mój Syn chodził po Ziemi, faryzeusze odrzucili Prawdę. Oni wierzyli tylko w to, co im odpowiadało, a wierzyli w wiele kłamstw. Nie chcieli przyjąć …More
Te_Deumlaudamus
15.03.2013, 22:30 - Matka Zbawienia: Odmawiajcie mój Różaniec za wszystkich, którzy rządzą w Rzymie Moje drogie dziecko, jest to czas wielkiego smutku …More
15.03.2013, 22:30 - Matka Zbawienia: Odmawiajcie mój Różaniec za wszystkich, którzy rządzą w Rzymie
Moje drogie dziecko, jest to czas wielkiego smutku, nie tylko dla Ciebie, ale dla wszystkich, którzy kochają mojego Syna.
Muszę was zachęcić, drogie dzieci, abyście pozostały silne i wierne Świętemu Słowu Bożemu, w imię mojego Syna. Ten mój Syn umiłowany, zwiesza Głowę w agonii patrząc na okropność, jak Jego Kościół rozpada się przed Nim.
Proszę, módlcie się o nadzieję i codziennie odmawiajcie mój Różaniec za wszystkich, którzy rządzą w Rzymie. Musicie modlić się za wszystkich, którzy prowadzą Kościół katolicki. Proszę, włączcie tego człowieka, który zasiada na Stolicy Apostolskiej, bo potrzebuje on wielu waszych modlitw.
Módlcie się, aby przyjął Prawdę o śmierci mojego Syna na Krzyżu, i by otworzył swoje serce na prośby mojego Syna o miłosierdzie dla wszystkich dzieci Bożych.
Nie ważne jak ciężkie są te czasy w Kościele rzymskokatolickim, zło nie może i nie pokona mocy Boga.
Moja rola …More
Te_Deumlaudamus
193

Maryja Panna: Moja rola jako Współodkupicielki, Pośredniczki i Orędowniczki nie jest zaakceptowana

10.04.2012, 20:45 - Maryja Panna: Czas bym zmiażdżyła węża, przybliża się Jestem waszą ukochaną Matką, Królową Ziemi. Jestem Niepokalanym Poczęciem, Dziewicą Maryją, Matką Jezusa, który przyszedł w …More
10.04.2012, 20:45 - Maryja Panna: Czas bym zmiażdżyła węża, przybliża się
Jestem waszą ukochaną Matką, Królową Ziemi. Jestem Niepokalanym Poczęciem, Dziewicą Maryją, Matką Jezusa, który przyszedł w ciele.
Moje dziecko, czas triumfu mojego Niepokalanego Serca jest blisko.
Czas bym zmiażdżyła węża, przybliża się. Ale aż do dnia, gdy szatan i jego demony zostaną rzucone na pustynię, wiele zamieszek będzie wybuchać na ziemi.
Dla wierzących w mojego Syna, będzie to czas męki. Będą oni ciągnięci przez Kościół katolicki w dwie różne strony.
Jedna połowa będzie wierzyć z obowiązku, potrzeby podążania za Fałszywym Prorokiem, Papieżem, który nastąpi po papieżu Benedykcie XVI.
Bestia ubrany jest jak baranek, ale nie pochodzi od mojego Ojca, Boga Najwyższego, będzie oszukiwał biedne dusze w tym księży, biskupów i kardynałów.
Wielu będzie podążać za nim i mu uwierzą, że jest posłany przez Boga, aby rządził Jego Kościołem na ziemi. Niestety, wiele dusz pójdzie za jego nauczaniem, które będzie obrażać …More
Te_Deumlaudamus
Virgin Mary: The Era of Peace I spoke about in Fatima has been forgotten Monday, April 9th, 2012 @ 10:00 My child, the world is about to undergo the …More
Virgin Mary: The Era of Peace I spoke about in Fatima has been forgotten
Monday, April 9th, 2012 @ 10:00

My child, the world is about to undergo the final changes as the battle for souls intensifies.
Satan will hurt the Catholic Church and I, the Mother of God, will be implicated in the division of the Church.
My role as Co-Redemptrix, Mediatrix, Advocate is not being accepted by divisions in the Catholic Church.
I am not accepted in many quarters as to the role I must play in the salvation of souls.
My poor Son is so hurt by the way in which I, the Mother of God, have been dismissed.
My role as the destroyer of the serpent is not understood. I have been blessed with the graces, and the power, to defeat and destroy the Evil One. He, the Evil One, has many followers from inside the Catholic Church who want to oppose the power I have been given by God the Most High. The Era of Peace I spoke about in Fatima has been forgotten. This Era of Peace will take place after the Second Coming of My …More
Te_Deumlaudamus
1282

Nikomu z was nie będzie dane przyzwolenie do sądzenia drugiego w Moje Imię, gdyż to nie jest możliwe

05.04.2013, 12:50 - Nikomu z was nie będzie dane przyzwolenie do sądzenia drugiego w Moje Imię, gdyż to nie jest możliwe Moja szczerze umiłowana córko, pod przysięgą posłuszeństwa wobec Mnie, nigdy …More
05.04.2013, 12:50 - Nikomu z was nie będzie dane przyzwolenie do
sądzenia drugiego w Moje Imię, gdyż to nie jest możliwe

Moja szczerze umiłowana córko, pod przysięgą posłuszeństwa wobec Mnie, nigdy nie wolno ci bronić Moich Orędzi. Nie masz też przyzwolenia, aby w Moje Imię potępiać czy krytykować innego wizjonera lub samozwańczego proroka, prawdziwego czy fałszywego.
Ci, którzy twierdzą, że mówią w Moje Imię i którzy potępiają te Orędzia dla świata, niech o tym wiedzą: Nie macie Mojego pozwolenia ani nawet nie zabiegajcie o nie, aby publicznie odrzucać, kogokolwiek, kto twierdzi, że jest wybraną duszą. Kiedy oświadczacie, że te Orędzia są nieprawdziwe,tym samym mówicie, że są kłamstwami. Kłamstwa mogą pochodzić jedynie od szatana.
Te, Moje Święte Orędzia do świata, ostrzegają was o strasznych kłamstwach, którymi szatan karmi dusze wszystkich dzieci Bożych. Jesteście aż tak oszukiwani, że odrzucacie Mnie, waszego ukochanego Jezusa, Który płacze gorzkimi łzami smutku z powodu sposobu, w …More
Te_Deumlaudamus
Not one of you would ever be given the authority to judge another in My Name, for this is not possible My dearly beloved daughter, under your vow of …More
Not one of you would ever be given the authority to judge another in My Name, for this is not possible
My dearly beloved daughter, under your vow of obedience to Me, you must never defend My Messages. Nor do you have the authority to denounce, or criticise, any other visionary, or self-proclaimed prophet, true or false, in My Name.
To those who claim to speak in My Name and who condemn these Messages for the world, know this. You do not have, nor have you sought, My permission to reject, publicly, any one who claims to be a chosen soul. When you declare these Messages to be untrue, you are saying they are lies. Lies can only come from Satan. These, My Holy Messages to the world, warn you of the terrible lies, which he, Satan, feeds the souls of all God’s children. How you have been deceived into rejecting Me, your beloved Jesus, Who cries bitter tears in sadness at the way in which I am being rejected.
Those who say that any man could write these Messages from Heaven insult Me. How …More
Te_Deumlaudamus
31.2K

Antychryst, który ukrywa się za kulisami, wkrótce ujawni się światu

18.01.2012, 09:50 - Maryja Panna: W Watykanie powstaje nikczemny plan, aby zniszczyć Kościół katolicki. Moje dziecko, wszystkie dzieci Boże potrzebują wytrwałości w tym czasie apostazji na świecie. …More
18.01.2012, 09:50 - Maryja Panna: W Watykanie powstaje nikczemny plan, aby zniszczyć Kościół katolicki.
Moje dziecko, wszystkie dzieci Boże potrzebują wytrwałości w tym czasie apostazji na świecie.
Tak niewielu wierzy w swojego Boskiego Stwórcę, mojego Ojca, Boga Najwyższego.
Ujrzą prawdę na krótko, ale wielu nadal będzie twierdziło, że nie ma Boga. Potrzeba teraz wiele modlitwy, dzieci.
Nikczemna sekta wewnątrz korytarzy knuje właśnie przeciwko papieżowi Benedyktowi XVI.
Wyświęceni słudzy z Watykanu wiedzą o istnieniu tej sekty, ale są bezsilni wobec tej niegodziwej grupy, która przez wieki przenikała do Kościoła katolickiego.
Są oni odpowiedzialni za przeinaczanie Prawdy Nauczania mojego Syna. Tak niewielu wie o nich albo o ich haniebnych dziełach.
Wypierają oni prawdziwą doktrynę z Kościoła katolickiego, a w jej miejsce na siłę wciskają Katolikom letnią, rozwodnioną wersję przez ostatnie czterdzieści lat. Ta nikczemna, lecz ukrywająca się sekta wprowadziła tyle zamieszania, że moje …More
Polska Walcząca
Te_Deumlaudamus
Są różne tłumaczenia , mogą być błędy, tu orginał; 20.03.2012, 20:30 Mother of Salvation: Pray for Pope Benedict XVI who is in danger of being exiled …More
Są różne tłumaczenia , mogą być błędy, tu orginał;
20.03.2012, 20:30
Mother of Salvation: Pray for Pope Benedict XVI who is in danger of being exiled from Rome

My child, there is stillness, like the calm before the storm, as the Catholic Church will soon be plunged into crisis.
I call on all of my children, everywhere, to pray for Pope Benedict XVI, who is in danger of being exiled from Rome.
He, the most Holy Vicar of the Catholic Church, is hated in many quarters within the Vatican.
An evil plot, planned for over one year, will be seen all over the world shortly.
Pray, pray, pray for all of God’s holy servants in the Catholic Church, who will be persecuted, because of the great divide within the Church, which will come about soon. The great schism will be witnessed by the whole world, but it will not be seen to be the case immediately. The false pope is waiting to reveal himself to the world. Children, do not be deceived, because he will not be from God. The Keys of Rome have been …More
One more comment
Te_Deumlaudamus
331
Trujący chleb. Ile chleba w chlebie, czy to chleb czy gąbka.More
Trujący chleb.
Ile chleba w chlebie,
czy to chleb czy gąbka.
22:35
Te_Deumlaudamus
3638

Trybik masonerii

Wiele jest publikacji powiązań Rotary Club i masonerii. dlatego dziwić może obojętność Katolików, ich mediów, na to ze oficjalne największy pasterz Kościoła wywodzi się z tej grupy,oraz ją często …More
Wiele jest publikacji powiązań Rotary Club i masonerii. dlatego dziwić może obojętność Katolików, ich mediów, na to ze oficjalne największy pasterz Kościoła wywodzi się z tej grupy,oraz ją często gości.
(na stronie Rotary dostało dopisane ; były członek honorowy, ponieważ nie mieszka w Argentynie rotaryba.com.ar/…/Francisco1.jpg ).
Podwójne standardy stają się jednak normą - służenie wielu panom, chęć przypodobania się i brak poszanowania Chrystusowej
Ewangelii i respektowanie ciągłości nauczania Kościoła. Organizacja ta jest typowo świecka,a humanizm jest jej głównym obszarem działania- wiara w człowieka a nie Boga.
Żaden papież nie należał to takich organizacji. Będąc człowiekiem zawsze można popełniać błędy, ale świadomość jest obowiązkiem wieżącego,a masoneria i jej liczne organizacje jest typowym antykościołem, najbardziej wrogim wartością katolickim. Jeśli coś nie służy Bogu to wiadomo komu służy,są tylko dwie drogi.
twitter.com/…/923202579307298…
www.bibula.com
Więcej informacji; …More
Te_Deumlaudamus
Pierwszy link przestał dzisiaj działać, jak dałem linka, te zdjęcie jest w trzecim linku, tu inne rotary.org.pl/papiez-franciszek/More
Pierwszy link przestał dzisiaj działać, jak dałem linka, te zdjęcie jest w trzecim linku, tu inne
rotary.org.pl/papiez-franciszek/
andreaswelt
Przynależność do masonerii była karana automatyczną ekskomuniką w Kodeksie Prawa Kanonicznego z 1917; w nowym znajdujemy tylko kanon 1374, który głosi …More
Przynależność do masonerii była karana automatyczną ekskomuniką w Kodeksie Prawa Kanonicznego z 1917; w nowym znajdujemy tylko kanon 1374, który głosi, że; "Kto zapisuje się do stowarzyszenia działającego w jakikolwiek sposób przeciw Kościołowi, powinien być ukarany sprawiedliwą karą; kto zaś popiera tego rodzaju stowarzyszenie lub nim kieruje, powinien być ukarany interdyktem".- czyli zakaz odprawiania obrzędów religijnych i zawiesza prawa do przyjmowania sakramentów.
One more comment
Te_Deumlaudamus
213.6K

Czym są skarżone owoce ,warzywa, zboża.

Rolnicy a później handlowcy stosują setki różnych środków które muszą zapewnić ładny wygląd i nie psucie się produktów ,stosują np. dziesięć różnych preparatów w różnych etapach produkcji, każdy …More
Rolnicy a później handlowcy stosują setki różnych środków które muszą zapewnić ładny wygląd i nie psucie się produktów ,stosują np. dziesięć różnych preparatów w różnych etapach produkcji, każdy w dozwolonej dawce, ale w sumie dziesięciokrotnie przekroczonej, dodatkowo , te trucizny występują w różnych produktach, dlatego pojedyńczo niezauważalnie szkodzą a wraz innymi już trują.Rolnicy przeważnie maja dwie uprawy jedną dla siebie drugą na sprzedaż.
... Komentarz ....Rodzice mi opowiadali jak kiedyś babcia truskawki zaprawiała środkiem DDt i ludzie mówili" babciu, co ty robisz? Przecież one nie będą się nadawały do jedzenia!" i babcia odpowiedziała " to [truskawki] nie do jedzenia, to na sprzedaż".
Zatrucie, biegunki wysypki, mogą występować nawet po 12 godzinach i później, dlatego ciężko jest to powiązać z daną żywnością.
Czas wystąpienia objawów jest różny, były np. grzyby po których objawy zatrucia było widoczne dopiero po tygodniu,po drugim spożyciu, -następowała kumulacja danego …More
Nemo potest duobus dominis servire !
BEZKRYTYCZNE STOSOWANIE PESTYCYDÓW PROWADZI DO SAMOZAGŁADY.More
BEZKRYTYCZNE STOSOWANIE PESTYCYDÓW PROWADZI DO SAMOZAGŁADY.
One more comment
Te_Deumlaudamus
63

Kościół Chrystusowy

Bóg nigdy nie zaakceptuje kłamstw. Nic nie pomoże, nie ważne, jak ładnie są przystrojone i sformułowane pięknym językiem promującym nowe koncepcje w Chrześcijaństwie oraz akceptację i tolerancję …More
Bóg nigdy nie zaakceptuje kłamstw. Nic nie pomoże, nie ważne, jak ładnie
są przystrojone i sformułowane pięknym językiem promującym nowe koncepcje w Chrześcijaństwie oraz akceptację i tolerancję grzechu, nie zostaną one przyjęte w Oczach Wszystkowidzącego Boga. On nigdy nie zaakceptuje nowych praw, które lekceważą Sakramenty przekazywane przeze Mnie, Jezusa Chrystusa, Zbawiciela Świata.15.02.2013
Kiedy mówiłem ci o wielkim podziale w Moim Kościele, nie powiedziałem, jak to się stanie. Zatem teraz Mnie posłuchaj. Tak, jak kapłani odrzucili Moje Święte Słowo podczas Mojego życia na ziemi, tak też będzie w przypadku kapłanów tuż przed Moim Powtórnym Przyjściem, odrzucą Mnie. Nie tylko odrzucą Moje Słowo, przekazywane tobie, Moja córko, ale zaakceptują oni zmiany, które
zostaną im narzucone. Gdy tylko zaakceptują przedstawione im bluźnierstwa i nowe reguły, ich święte dary będą składane bezowocnie.
Znacie Prawdę. Zostaliście nią nakarmieni jako Chrześcijanie. Zatem, kiedy zobaczycie, że …More
Te_Deumlaudamus
1339

Miłość jest silniejsza od nienawiści.

Pokąd żyjemy, miłość Boża w nas wzrasta. Aż do śmierci winniśmy się starać o miłość Bożą. Poznałam i doświadczyłam, że dusze, które żyją w miłości, odznaczają się wielkim światłem w poznawaniu rzeczy …More
Pokąd żyjemy, miłość Boża w nas wzrasta. Aż do śmierci winniśmy się starać o miłość Bożą. Poznałam i doświadczyłam, że dusze, które żyją w miłości, odznaczają się wielkim światłem w poznawaniu rzeczy Bożych, jak we własnej duszy, tak i w duszach innych. I dusze proste, nie mające wykształcenia, odznaczają się wiedzą.Św. Faustyna Kowalska
Wy, którzy surowo traktujecie innych, zadajecie ból tym, którymi rządzicie i złośliwie plotkujecie o
innych, będziecie jak puste naczynia, które nie mają Mi niczego do zaofiarowania. Zawsze musicie
przestrzegać Mojego Nauczania. Tylko miłość pochodzi ode Mnie. Nienawiść nie. Ci, którzy mówią, że
oddają Mi cześć i mówią źle o innych, choć twierdzą, że zachowują Moje Słowo i strzegą Mojego
Imienia - nie oddają Mi czci. Oni Mnie obrażają, a ich wstyd stanie się widoczny tego Wielkiego Dnia.
Nigdy, ani na chwilę, nie myślcie, że możecie żyć bez miłości do innych w swoich sercach, bo jeśli nie
obdarzacie innych miłością, to odrzucacie Dar, który jest dany za …More
andreaswelt shares this
Te_Deumlaudamus
2180
Skąd taka sytuacja? Naprawdę nie wiecie czy tylko udajecie; szczepienia, opryski chemtrails - xebola.wordpress.com/…/jest-pierwsza-p… Metale ciężkie w szczepionkach: vaccgenocide.wordpress.com/…/…More
Skąd taka sytuacja? Naprawdę nie wiecie czy tylko udajecie; szczepienia, opryski chemtrails - xebola.wordpress.com/…/jest-pierwsza-p…
Metale ciężkie w szczepionkach:
vaccgenocide.wordpress.com/…/metale-ciezkie-…
gs24.pl

Szczecińscy naukowcy: połowa Polaków jest zatruta metalami ciężkimi

Anna Folkman Jak dowiedli szczecińscy naukowcy, problem może dotyczyć większości Polaków. Czytaj więcej: Smog w Szczecinie. Normy …
chemikus
Wystarczy żyć w smogu. Stężenie metali ciężkich u osób mieszkających na terenach o dużym zanieczyszczeniu powietrza (również wody gruntowe, do których …More
Wystarczy żyć w smogu. Stężenie metali ciężkich u osób mieszkających na terenach o dużym zanieczyszczeniu powietrza (również wody gruntowe, do których dostają się szkodliwe substancje np. ze składowisk śmieci) przekracza normy.
To, czy jesteśmy zatruci metalami ciężkimi nie jesteśmy w stanie określić sami. Nie ma objawów, które świadczyłyby o tym. Pewność można mieć tylko po badaniach krwi. Skąd metale ciężkie w naszym organizmie? To musi być masowe zjawisko, bo wszystko wskazuje na to, że nawet 80 proc. pacjentek, których próbki sprawdzano, była nimi zatruta.
Te_Deumlaudamus
Wszystko to znajduje się w wodzie pitnej,dodatkowo bakterie np. coli jedną z metod obrony jest filtr odwróconej osmozy,(ok.300zł)Woda jest też przyczyną …More
Wszystko to znajduje się w wodzie pitnej,dodatkowo bakterie np. coli jedną z metod obrony jest filtr odwróconej osmozy,(ok.300zł)Woda jest też przyczyną problemów z krążeniem(żylaków podudzi), ten filtr skutecznie pomaga.
Te_Deumlaudamus
111

Posłuszeństwo Bogu czy człowiekowi

Co jest ważniejsze. Ksiądz ostatnio na kazaniu powiedział , trzeba się przypodobać wszystkim , było to na kazaniu o trędowatych , tematyka wyobcowanie ze społeczeństwa, temat czysto humanistyczny. …More
Co jest ważniejsze. Ksiądz ostatnio na kazaniu powiedział , trzeba się przypodobać wszystkim , było to na kazaniu o trędowatych , tematyka wyobcowanie ze społeczeństwa,
temat czysto humanistyczny. Przyrównał prostytutki , homoseksualistów do odrzuconych , wyobcowanych trędowatych, których trzeba dotknąć , jak misjonarz który wrodził ,
jednak się przełamał i dotknął chorego trędowatego, nic nie powiedział nawróceniu, pokucie i że w ogóle to są grzechy ciężkie. Raczej chodziło mu o akceptacje odmiennych zachowań.
Jakiś czas wcześniej inny ,mówił że prostytutki , homoseksualiści w porównaniu z celnikiem będą pierwsi w niebie niż inni faryzeusze tu obecni , prawda, tylko że nie mówił o najważniejszym szczególe , że to byłe prostytutki, byli homoseksualiści, nic nie mówił o grzechu, potrzebie nawrócenia, pokucie i że to są grzechy ciężkie i w ogóle że te nieczyste zachowania to gorzej niż zezwierzęcenie. Jakieś dziwne ocieplanie wizerunku prostytutek, homoseksualistów , ale to jest europejski …More
Te_Deumlaudamus
12K

Rycerze Kolumba dziecko masonerii

więcej - Rycerze Kolumba - masoneria George Bush powiedział w przemówieniu na Zjezdzie w Nowym Orleanie: 'Oto Ameryka: Rycerze Kolumba, Grange, Hadassa, Disabled Veterans, Zakon Ahepa, Business nad …More
więcej - Rycerze Kolumba - masoneria
George Bush powiedział w przemówieniu na Zjezdzie w Nowym Orleanie:
'Oto Ameryka: Rycerze Kolumba, Grange, Hadassa, Disabled Veterans, Zakon Ahepa, Business nad Professional Women of America, union hall, grupy studiów biblijnych, LULAC, swięte imię - olśniewająca róznorodność rozsiana jak gwiazdy, jak tysiąc punktów świetlnych, na szerokim i spokojnym niebie'.
W okultystycznym języku, jakiego użył Bush, dosłownie znaczy ono rozprzestrzenianie i rozwój uniwersalistycznej Tajnej Doktryny masonerii, przez różne organizacje, pierwsze wspomniał Rycerzy Kolumba.
RC powstali w USA jako organizacja wzajemnej pomocy, w czasach kiedy katolików dość mocno dyskryminowano. Była to częściowo "katolicka odpowiedź na masonerię" - stąd struktura organizacyjna poniekąd przypomina strukturę tajnych stowarzyszeń ("stopnie", częściowo utajnione zebrania, itd.) Działają jawnie lecz tajemnicą pozostają tylko pewne ceremoniały . Jednym z celów Rycerzy Kolumba była walka …More
andreaswelt shares this
Polacy są truci sprowadzanym węglem, który węglem nie jest. Polacy są truci sprowadzanym węglem, który węglem nie jest, lecz masą bitumiczną, asfaltem,smołą wraz odpadami chemicznymi. Eko-groszek tak …More
Polacy są truci sprowadzanym węglem, który węglem nie jest.
Polacy są truci sprowadzanym węglem, który węglem nie jest, lecz masą bitumiczną, asfaltem,smołą wraz odpadami chemicznymi. Eko-groszek tak samo jest produkowany nawet z opon samochodowych. Te opały ciężko jest rozróżnić, od prawdziwego polskiego węgla.(śmierdzą i np. zatykają kominy) . Wraz z opryskami chemitrals które zatrzymują efekty spalania przy ziemi,a także trują w dodatkowy sposób np. aluminium , są przyczyną smogu. W połowie filmu jest kawałek reportażu z tv.
28:57
Viola Luka shares this
rycerz NIEPOKALANEJ shares this
One more comment
Te_Deumlaudamus
114478
Księża katoliccy o NWO ,masonerii i proroku antychrysta. Księża katoliccy o NWO ,masonerii i proroku antychrystaMore
Księża katoliccy o NWO ,masonerii i proroku antychrysta.
Księża katoliccy o NWO ,masonerii i proroku antychrysta
24:01
Te_Deumlaudamus
Tu jest film: www.youtube.com/watch prawdziwym i jedynym papieżem jest Benedykt XVI. Po abdykacji Benedykta XVI , przed wyborem F. , natrafiłem na …More
Tu jest film: www.youtube.com/watch
prawdziwym i jedynym papieżem jest Benedykt XVI.
Po abdykacji Benedykta XVI , przed wyborem F. , natrafiłem na wpis z( forum anglojęzycznego), że nowy papież został już wybrany i jest z Argentyny( było tylko dwóch kandydatów) i ze został wybrany przez masonerie - pisał ktoś z Watykanu miał znajomego z P2.
Czyli wybór papieża nie był z Ducha Świętego, masoneria od, dawna chce przejąć papiestwo i widać że przejęła, będąc masonem jest ekskomunikowany i nie jest papieżem.
Młot na posoborowe aberracje
wobronieprawdy Z uwagą słuchałem kazania tego księdza. Daj namiary gdzie go znaleźć w Internecie. Jak widać sporo moich komentarzy i cytatów tego …More
wobronieprawdy Z uwagą słuchałem kazania tego księdza. Daj namiary gdzie go znaleźć w Internecie. Jak widać sporo moich komentarzy i cytatów tego kapłana( skąd on jest? ). Zamierzam często wykorzystywać to nagranie na twojej stronie do OBRONY PRAWDY I KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO. Pozdrawiam.
13 more comments