Weronika....S
Weronika....S

EPISKOPAT ZADECYDOWAŁ ; NIE MUSICIE UCZESTNICZYĆ WE MSZACH ŚWIETYCH !

Nie muszą być zniesione dyspensy, bo były nielegalne w świetle Prawa Kanonicznego. Biskupi, co najwyżej, mogą się wycofać. To była ich samowolka w sojuszu z globalistami, to ich układ przeciwko praktykom Kościoła i zwolnienie wiernych z przykazania Bożego i kościelnego. Dotychczas nie miało to miejsca w dziejach Kościoła.
Weronika....S

EPISKOPAT ZADECYDOWAŁ ; NIE MUSICIE UCZESTNICZYĆ WE MSZACH ŚWIETYCH !

Tytuł jest prawidłowy. Wynika z postawy religijnej biskupów, bo to 75% i blokada 1/4. W konfrontacji z ,,kowidową rzeczywistością,, to prawie groteska, bo w ciągu tych 15 miesięcy ,,dyspensy,, którą liczni wzięli na poważnie, od praktykowania religijnego mogło odejść nawet 50% wiernych.
Weronika....S

EPISKOPAT ZADECYDOWAŁ ; NIE MUSICIE UCZESTNICZYĆ WE MSZACH ŚWIETYCH !

Nie ma czegoś takiego jak dyspensa od Mszy Świętej. Od Mszy Świętej zwalnia zgodnie z Prawem Kanonicznym jedynie choroba i brak kapłana. Te dyspensy były nielegalne. Tylko w pogaństwie jest tak, że kapłan ma ostatnie słowo. W religii katolickiej słowo prawdziwe kapłana jest takie, które jest zgodne z przykazaniami. Jedno z przykazań Kościoła założonego na krzyżu przez Chrystusa brzmi ,,W …More
Nie ma czegoś takiego jak dyspensa od Mszy Świętej. Od Mszy Świętej zwalnia zgodnie z Prawem Kanonicznym jedynie choroba i brak kapłana. Te dyspensy były nielegalne. Tylko w pogaństwie jest tak, że kapłan ma ostatnie słowo. W religii katolickiej słowo prawdziwe kapłana jest takie, które jest zgodne z przykazaniami. Jedno z przykazań Kościoła założonego na krzyżu przez Chrystusa brzmi ,,W niedzielę i święta we Mszy Świętej nabożnie uczestniczyć,, A oni 15 miesięcy temu ogłosili nielegalną dyspensę i w identycznych warunkach jak teraz, ją znoszą. Czy to nie infantylne, choć ,,szczeble wysokie,,.
O zmiłowanie Boże nad nami woła zapowiedź segregacji szczepionkowej w obrębie Kościoła. Sytuacja duchowa świeckich i duchownych, którzy wprowadzają segregację jest nadzwyczaj niebezpieczna.
Ci którzy chodzili do kościoła nie zważając na dyspensy, będą chodzić nadal, a ci co uwierzyli nie Bogu, ale ,,biskupim dyspensom,, wrócą albo nie... Biskupi zasiali też niejednokrotnie bezbożność w sercach katolików, sugerując przyjmowanie Komunii Świętej na rękę. Nasza rzeczywistość współczesna to zdominowanie władzy hierarchicznej Kościoła przez globalistów. Nie ponieślibyśmy żadnej straty, gdyby EP się rozwiązał, bo to samo co mówi obecnie EP, powiedzieliby nam rządzący Polską globaliści.
Weronika....S

Bandyci w sejmie Komisja ws bezpieczeństwa 5G Kontrowersje wokół Bandy Wandy Buk i Lobbystów

Bandytyzm obecnie został zalegalizowany.
Weronika....S

Zagubiony: Franciszkowi brakuje elementarnej znajomości katechizmu

@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA W religiach pogańskich głos kapłana dla wyznawców był zawsze głosem czczonego przez nich bożka, obojętnie czy tenże kapłan mówił prawdę, czy kłamał, mówił mądrze czy głupio, zawsze jego głos był uważany za przekaz bóstwa. Obecnie jest taka sytuacja: czy Franciszek mówi zgodnie z nauką Kościoła i przekazem Ewangelii, czy też wyraża bluźnierczą cześć dla pogaństwa i jest …More
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA W religiach pogańskich głos kapłana dla wyznawców był zawsze głosem czczonego przez nich bożka, obojętnie czy tenże kapłan mówił prawdę, czy kłamał, mówił mądrze czy głupio, zawsze jego głos był uważany za przekaz bóstwa. Obecnie jest taka sytuacja: czy Franciszek mówi zgodnie z nauką Kościoła i przekazem Ewangelii, czy też wyraża bluźnierczą cześć dla pogaństwa i jest w opozycji do wyznania katolickiej wiary, zawsze w odbiorze powszechnym i w opinii Watykanu ma to być ,,głos z Nieba,, przez niego przekazany.
W ,,czasie kowidowym,, zostały pobite wszelkie rekordy ataku na katolicką tradycję. Tak dramatycznego odwrócenia i zmiany pojęć religijnych z nadania duchownych, wyższych i niższych rangą, nie było w dziejach Kościoła.
Weronika....S

Zagubiony: Franciszkowi brakuje elementarnej znajomości katechizmu

Wtedy choć tytułujemy go powszechnie papieżem, w istocie jest antypapieżem. Stolica Apostolska nie jest pusta, ale zajęta przez nieprzyjaciela, jeżeli jest to antypapież.
Weronika....S

Zagubiony: Franciszkowi brakuje elementarnej znajomości katechizmu

Ohyda spustoszenia ma już miejsce...
Weronika....S

Zagubiony: Franciszkowi brakuje elementarnej znajomości katechizmu

Czy w związku z tym pisząc AL i mówiąc o Komunii dla tzw. niesakramentalnych w sposób dwuznaczny, nie wprowadził w błąd wiernych związku z dodatkowym wyjaśnieniem? Jego bezpośrednia wypowiedź bowiem zachęca do Komunii Świętej świętokradczej, niezgodnej z nauczaniem Kościoła.
Weronika....S

Zagubiony: Franciszkowi brakuje elementarnej znajomości katechizmu

@WYKLĘTY Wierzy szatan w Boga, ale nawet jako istota duchowa, zła, w odróżnieniu dobrego Boga, wie jakby bezpośrednio o Jego istnieniu. Tzw. ateiści to ludzie dwóch kategorii. Jednym jest Bóg obojętny, na zasadzie ,,nie interesuje mnie,, inni z Nim walczą.
Weronika....S

Rozmowa, którą powinni obejrzeć rządzący i wyciągnąć wnioski

Nadmiar optymizmu. Oni nie są zdolni do jakiejkolwiek refleksji.
Weronika....S

Współodpowiedzialni za stworzenie i wprowadzenie COVID-19, za współudział w zbrodniach przeciw …

@TomUrb Do mnie też dotarło..., gdy przeanalizowałam wypowiedzi s.Bruny na temat o.Szustaka. W związku z tym wykasowałam swoje wypowiedzi na jej temat.
Weronika....S

Współodpowiedzialni za stworzenie i wprowadzenie COVID-19, za współudział w zbrodniach przeciw …

Powtórzę za księdzem Chmielewskim: ,,diabeł atakuje tożsamość człowieka,,. Dzieje się to współcześnie. Demony mające wpływ na decydentów chcą nas pozbawić całkowicie naszej tożsamości, w tym religijnej. Temu służy między innymi maska, a obecnie już i szczepionki. Na ulicy często nie poznajemy naszych znajomych. Nawet w kościele nie rozpoznałam biskupa diecezjalnego, gdy udzielał młodzieży …More
Powtórzę za księdzem Chmielewskim: ,,diabeł atakuje tożsamość człowieka,,. Dzieje się to współcześnie. Demony mające wpływ na decydentów chcą nas pozbawić całkowicie naszej tożsamości, w tym religijnej. Temu służy między innymi maska, a obecnie już i szczepionki. Na ulicy często nie poznajemy naszych znajomych. Nawet w kościele nie rozpoznałam biskupa diecezjalnego, gdy udzielał młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Był w masce zakrywającej całą jego twarz oprócz oczu. Kto to zorientowałam się, gdy ksiądz proboszcz wymienił jego nazwisko.
Weronika....S

Zagubiony: Franciszkowi brakuje elementarnej znajomości katechizmu

To pozory, świetnie zna Katechizm, skoro wiele jego wypowiedzi jest kontrą.
Weronika....S

Paszporty covidowe są już w Polsce! To niezgodne z polską Konstytucją!

To niezgodne z zasadami wolności społecznej, politycznej i osobistej, to brutalny gwałt na osobie ludzkiej, Bożym stworzeniu. Zniewalanie człowieka to cecha demonów. Czyżby wydawało im się, demonom, że objęły władzę nad świtem, skoro zniewalanie ma charakter globalny?
Weronika....S

Rada Medyczna przy premierze chce sankcji dla niezaszczepionych! PiS ich posłucha?

Apokalipsa, głos Boga wypowiedziany poprzez św. Jana, to pewnie nasza rzeczywistość. Niech się nie spodziewają nawet czyśćca, jeżeli ważą się na zbrodnię przeciwko ludzkości. Bóg nie stworzył takiego człowieka, którego istotę trzeba by poprawiać szczepionką dla wszystkich mieszkańców globu, w tym Polaków. To wielkie oszustwo, bo nie funkcjonowały epidemie, które obejmowały od razu cały glob, …More
Apokalipsa, głos Boga wypowiedziany poprzez św. Jana, to pewnie nasza rzeczywistość. Niech się nie spodziewają nawet czyśćca, jeżeli ważą się na zbrodnię przeciwko ludzkości. Bóg nie stworzył takiego człowieka, którego istotę trzeba by poprawiać szczepionką dla wszystkich mieszkańców globu, w tym Polaków. To wielkie oszustwo, bo nie funkcjonowały epidemie, które obejmowały od razu cały glob, Epidemie, jak uczy historia funkcjonowały w zależności od specyfiki klimatu.
Nie zauważam chorujących ,,kowidowo,, w bliższym czy dalszym otoczeniu, ale znam bezpośredni przypadek nagłego zgonu po zaszczepieniu. Nie zakładam maski i nie uwzględniam dystansu, jestem Bogu dzięki zdrowa, a powinno być na odwrót, gdyby to była tak straszliwa epidemia, która wymaga wyszczepienia wszystkich.
Weronika....S

Ocenzurowane.pl

@Mirka Mirka Treść ,,pozwu,, zwięzła i jednoznaczna, zawiera prawdę o zjawisku zwanym ,,koronawirus,, i roli Franciszka dyscyplinującego Kościół w ,,kowidowym czasie,,.
Weronika....S

Polskie dzieci wezmą udział w badaniach klinicznych nad szczepionką Pfizera. Rusza druga faza …

Ocenia się, że u 50% zaszczepionych pojawiają się poważne oznaki chorobowe, w tym śmieć. Niedawno zmarł sąsiad mojej koleżanki bezpośrednio po zaszczepieniu.
Jeżeli chodzi o dzieci, które mają słabszy organizm, sytuacja może być jeszcze bardziej poważna. To czas Herodów, dusicieli i skrytobójców.
Weronika....S

Ksiądz odprawia nabożeństwa w rycie rzymskim i rozumie zbyt wiele

Ja byłam świadkiem jeszcze bardziej szczególnej sytuacji. Biskup w infule wysokiej na ,,pół metra,, i w masce udzielał Sakramentu Bierzmowania. Powinnam tego biskupa znać, bo to moja diecezja, ale mimo woli zadawałam sobie pytanie ,,kto to?,,
Weronika....S

Ksiądz odprawia nabożeństwa w rycie rzymskim i rozumie zbyt wiele

Nie miał co Benedykt XVI zatwierdzać, bo Msza Trydencka to Msza uniwersalna Kościoła Katolickiego ciągle ta sama, jak niezmienną jest Ofiara Chrystusa, którą ta Msza Święta unaocznia. Określenie ,,Uczta,, nie pasuje do istoty Mszy Świętej, czyli Najświętszej Ofiary.