Weronika....S
Weronika....S

Winnicki odleciał! Zobacz jak zachował się w studio Republiki

A tak na zasadzie prognoz dotyczących przyszłego Parlamentu. Jeżeli PiS w sprawie aborcji nie zmieni zdania i będzie głosował przeciwko społecznym projektom antyaborcyjnym, a takie zapewne się pojawią, to będzie ,,w sojuszu,, z lewicą i Biedroniem, bo trudno sobie wyobrazić, aby ci ostatni głosowali inaczej niż PiS w mijającej kadencji. A to byłby niezły numer ideologiczny, to wspólne głosowanie …More
A tak na zasadzie prognoz dotyczących przyszłego Parlamentu. Jeżeli PiS w sprawie aborcji nie zmieni zdania i będzie głosował przeciwko społecznym projektom antyaborcyjnym, a takie zapewne się pojawią, to będzie ,,w sojuszu,, z lewicą i Biedroniem, bo trudno sobie wyobrazić, aby ci ostatni głosowali inaczej niż PiS w mijającej kadencji. A to byłby niezły numer ideologiczny, to wspólne głosowanie PiSu z lewicą, co zresztą nie jest wykluczone...
Weronika....S

Pierwszy tydzień Synodu Biskupów. Czarne chmury nad Watykanem

Czy to nie masoński program, mnie się wydaje, że tak. Zerwanie z tradycją katolicką, a o to walczyli i starali się o to masoni. Jest to oczywiście powiedziane tak, aby intencje wydały się dobre. A przecież to masoneria jako pierwsza piętnowała dogmaty i wierność katolickim zasadom, wzywała do zerwania. Franciszek mówi o jakimś nowym jakby ,,duchu katolickiej wiary,, który jest katolicką, albo …More
Czy to nie masoński program, mnie się wydaje, że tak. Zerwanie z tradycją katolicką, a o to walczyli i starali się o to masoni. Jest to oczywiście powiedziane tak, aby intencje wydały się dobre. A przecież to masoneria jako pierwsza piętnowała dogmaty i wierność katolickim zasadom, wzywała do zerwania. Franciszek mówi o jakimś nowym jakby ,,duchu katolickiej wiary,, który jest katolicką, albo już nie katolicką prowizorką.
Weronika....S

Gender - tęczowa rewolucja

Kolejne etapy walki z Kościołem Katolickim: wewnętrzny, czyli coraz większa dominacja masońskiej ideologii i tzw. ,,wolności religijnej,, wbrew dogmatom i tradycji Kościoła oraz zewnętrzny, neomarksistowski, czyli LGBT i gender, jako nowy proletariat, walczący o ,,swoje prawa,, czyli walczący z ładem moralnym i religijnym. Bardzo więc trudny etap rozwoju wiary katolickiej w związku z atakiem …More
Kolejne etapy walki z Kościołem Katolickim: wewnętrzny, czyli coraz większa dominacja masońskiej ideologii i tzw. ,,wolności religijnej,, wbrew dogmatom i tradycji Kościoła oraz zewnętrzny, neomarksistowski, czyli LGBT i gender, jako nowy proletariat, walczący o ,,swoje prawa,, czyli walczący z ładem moralnym i religijnym. Bardzo więc trudny etap rozwoju wiary katolickiej w związku z atakiem jakby z dwóch pozycji jednocześnie.

Szydło: Dotrzymaliśmy zobowiązania ws. reformy górnictwa

Pani Szydło, matka księdza, głosowała, za odrzuceniem społecznego projektu,,Stop Aborcji,, więc odrzuciła prawo Boże, ale dotrzymała wierności Jarosławowi Kaczyńskiemu, który był przeciwny projektowi. Proszę sprawdzić listę głosowań. Powtórzę jeszcze raz, PiS to co Boże oddaje cesarzowi. Jakiemu? Wiadomo.

Jestem przeciwko aborcji

To straszne, bo realia wskazują, że to co Boskie, a życie ludzkie jest darem Boga, oddaje się cesarzowi. A jeszcze gorsza jest świadomość polityczna i społeczna ludzi deklarujących się jako katolicy, że to nic złego, że interes polityczny PiSu tego wymaga.

Uwaga ! W Watykanie powstała nowa religia - prof.Roberto de Matei

Indywidualne zadanie katolika we współczesnym świecie to strzec wiary swojej i bliskich.

Jestem przeciwko aborcji

@borgan PiS chciał usunąć, ale feministki mu nie pozwoliły, więc podyktował posłom jak mają głosować.

Jestem przeciwko aborcji

A to właśnie faryzeizm, w słowach to i pewnie Biedroń ma rację,

Jestem przeciwko aborcji

@(Ochroniarz) Właśnie usunięto mój komentarz, gdyż był zbyt jednoznaczny. Nie wolno pewnie w sprawie aborcji kojarzyć to z antyreligijną postawą PiSu, bo aborcję należy jedynie rozumieć jako sprawę polityki, a więc ,,co Boskie,, oddać cesarzowi, cesarz wie lepiej. Taki jest wydźwięk tej publikacji.

Dlaczego nie zagłosuję na Koalicję Obywatelską?

Ja w ogóle nie będę głosować, a świadome głosowanie na PiS, które godzi się na aborcję i działalność LGBT uważam za jest sprzeciw względem Bożemu porządkowi, a sprzeciw ten to groźba wykluczenia się z grona autentycznie wiernych.

Prof. Szyszko: Macron bardzo się myli. CO2 jest gazem życia. Przez niego powstaje drewno, pokarm

Jednakże tzw. ,,integralny rozwój,, czemu hołduje UE, Watykan i RM, które zorganizowało kiedyś debatę na ten temat z udziałem profesora Szyszki to sprawa dwuznaczna, bowiem głównie chodzi o ekologię, a człowieka stawia się na dalszym planie, jako poddanego ziemi, podczas gdy w Piśmie Świętym znajdują się słowa: ,,czyńcie sobie ziemię poddaną,,.

Premier mobilizuje wyborców: Stawka jest przeogromna

Program społeczny czyli socjal, a to zabieranie jednym, a dawanie drugim, nie z kieszeni oczywiście PiSu tylko z kieszeni podatników , stąd podwyżki w ostatnich latach, np. masła o ponad 100%. Traktowanie ekonomii jako nauki dowolnie interpretowanej to cecha socjalistów. A że lepiej być socjalistą i europejczykiem, aby wygrywać wybory, a nie patriotą, narodowcem i katolikiem broniącym życia …More
Program społeczny czyli socjal, a to zabieranie jednym, a dawanie drugim, nie z kieszeni oczywiście PiSu tylko z kieszeni podatników , stąd podwyżki w ostatnich latach, np. masła o ponad 100%. Traktowanie ekonomii jako nauki dowolnie interpretowanej to cecha socjalistów. A że lepiej być socjalistą i europejczykiem, aby wygrywać wybory, a nie patriotą, narodowcem i katolikiem broniącym życia nienarodzonych, to oczywiste przy takiej konsumpcyjnej świadomości we współczesnym świecie, a także i w Polsce.

Kardynał Müller: "nawet papież nie może znieść celibatu księży"

Kapłaństwo i małżeństwo wykluczył Chrystus poprzez powołanie do służby Bożej i wezwanie ,,pójdź za Mną,,. (Żonaci kapłani byli tylko w Starym Testamencie). Żaden papież tego nie zmieni, chyba że zechce Chrystusowi i Jego Kościołowi powiedzieć: ,,ja wiem lepiej,,. Tradycja Kościoła to kapłani żyjący w celibacie, a jest to tak oczywiste, że sformułowanie dogmatu w tej sprawie mogłoby budzić …More
Kapłaństwo i małżeństwo wykluczył Chrystus poprzez powołanie do służby Bożej i wezwanie ,,pójdź za Mną,,. (Żonaci kapłani byli tylko w Starym Testamencie). Żaden papież tego nie zmieni, chyba że zechce Chrystusowi i Jego Kościołowi powiedzieć: ,,ja wiem lepiej,,. Tradycja Kościoła to kapłani żyjący w celibacie, a jest to tak oczywiste, że sformułowanie dogmatu w tej sprawie mogłoby budzić zdziwienie, tak jak jak ogłoszenie dogmatu, co do tego, że małżeństwo tworzą osoby przeciwnej płci.

Franciszek: Jezus "wcale nie był Bogiem"

Jeżeli tak Franciszek stwierdziłby i byłoby to prawdą, że tak powiedział, byłby antypapieżem kwestionującym prawdę o Trójcy Świętej. A w ogóle po co Franciszek zadaje się z takim marksistowskim ideologiem? I jak widać tegoż ideologa nie nawraca, ale jak wynika z niektórych interpretacji, ten marksista ,,nawraca,, jego.

Kardynał Müller: "nawet papież nie może znieść celibatu księży"

To tak samo jakby osobie żyjącej w związku małżeńskim papież powiedziałby: możesz się ożenić jeszcze raz i mieć dwie małżonki równocześnie. I sakrament kapłaństwa, i sakrament małżeństwa to jednorazowe sakramenty na całe życie, przy czym sakrament kapłaństwa w Kościele Katolickim wyklucza i zawsze wykluczał związek duchownego z kobietą na zasadzie małżeństwa, mimo że seminaria powstały dopiero w …More
To tak samo jakby osobie żyjącej w związku małżeńskim papież powiedziałby: możesz się ożenić jeszcze raz i mieć dwie małżonki równocześnie. I sakrament kapłaństwa, i sakrament małżeństwa to jednorazowe sakramenty na całe życie, przy czym sakrament kapłaństwa w Kościele Katolickim wyklucza i zawsze wykluczał związek duchownego z kobietą na zasadzie małżeństwa, mimo że seminaria powstały dopiero w XV wieku.

Pedofil twórcą „edukacji” seksualnej

Nie bylibyśmy w UE, nie mielibyśmy tych problemów. Jednakże ,,dobrzy ludzie,, zaciągnęli tam Polaków, do tego piekiełka, które po niewoli sowieckiej miało być ,,ziemią obiecaną,, a jest jeszcze większą zarazą.

"PiS = Polska". Apel posłanki Pawłowicz

Już to przerabialiśmy, tylko wtedy mówiono, że PZPR to Polska. Cóż jedna i druga zjednoczona, i też nie prawica, ani katolicka. Ale to samo doktrynerstwo. A jak sobie przypominam, jeden z biskupów powiedział, że PiS za aborcję zostanie ukarany. Zapewne, co się odwlecze to nie uciecze.

Nowa forma Mszy dla Amazonii! Taka propozycja pojawiła się już pierwszego dnia synodu

Sekta ekologiczna zaczyna być wszędzie obecna, a Amazonia wyprodukuje z dużym prawdopodobieństwem jeszcze jedną, ale już w obrębie instytucjonalnego Kościoła. Należy się obawiać, że tenże ,,instytucjonalny,, nie będzie już katolicki. Chrystus powiedział do Apostołów: ,,kto was słucha, Mnie słucha,,. Co jednak my współcześni katolicy mamy jednakże począć z problemem, gdy ci którzy mają słuchać …More
Sekta ekologiczna zaczyna być wszędzie obecna, a Amazonia wyprodukuje z dużym prawdopodobieństwem jeszcze jedną, ale już w obrębie instytucjonalnego Kościoła. Należy się obawiać, że tenże ,,instytucjonalny,, nie będzie już katolicki. Chrystus powiedział do Apostołów: ,,kto was słucha, Mnie słucha,,. Co jednak my współcześni katolicy mamy jednakże począć z problemem, gdy ci którzy mają słuchać Chrystusa i Jego Ewangelii, wcale go nie słuchają, a słuchają coraz bardziej świata, bo to ,,posoborowe uprawnienie,, jako osławione aggiornamento.

Tradycjonaliści poza Kościołem

Bardzo oryginalna wypowiedź tego Księdza. W jednym szereguje geje, katolicy otwarci i tradycjonaliści, a więc wszyscy to ta sama kategoria ludzi, jak wynika z jego wypowiedzi i wszyscy mu dokuczliwi. Ale grunt to uśmiech na twarzy i dobry humor. Ja przypominam sobie inną oryginalną wypowiedź tego kapłana, z której wynikało, że ,,niesakramentalni,, mają ,,oddzielną drogę zbawienia,,. Tylko pytam …More
Bardzo oryginalna wypowiedź tego Księdza. W jednym szereguje geje, katolicy otwarci i tradycjonaliści, a więc wszyscy to ta sama kategoria ludzi, jak wynika z jego wypowiedzi i wszyscy mu dokuczliwi. Ale grunt to uśmiech na twarzy i dobry humor. Ja przypominam sobie inną oryginalną wypowiedź tego kapłana, z której wynikało, że ,,niesakramentalni,, mają ,,oddzielną drogę zbawienia,,. Tylko pytam dokąd ich ta ,,oddzielna droga zbawienia,, zaprowadzi. Raczej w miejsce nie tyle ciepłe, co raczej gorące.

FATIMA przesłanie dla ludzkości. WYJĄTKOWA konferencja w Warszawie

Zastanawiam się czy pani Mandrela, która nie tak dawno promowała w Katowicach wegetarianizm, może być ekspertem od Fatimy. Nawrócenie przeżywa się raczej w ciszy, a nie w blasku jupiterów. To naturalne.