Zosia.m
Zosia.m

O. Jan Paweł o fanatykach religijnych i internetowych inkwizytorach

Tam gdzie największa świętość, gorliwość tam szatan ze swoimi pomagierami najbardziej atakuje i wtedy najbardziej się wścieka. Dlatego też najbardziej atakuje i kusi na przeróżne sposoby osoby konsekrowane...
Zosia.m

Sekretarz stanu Stolicy Apostolskiej: celibat nie jest dogmatem

O czym tu dyskutować, przecież księża są zaślubieni BOGU! Życie swoje JEMU oddali i wszystko co czynią w życiu ma być podporządkowane BOGU, cały swój czas, swoje talenty powinni oddawać posłudze duszpasterskiej, całą swoją miłość mają kierować ku BOGU a nie żonie i dzieciom. Bycie księdzem to nie zawód jak każdy inny ale wielka łaska BOŻA i tylko niektórzy ją posiadają. To BÓG wybiera a człowiek …More
O czym tu dyskutować, przecież księża są zaślubieni BOGU! Życie swoje JEMU oddali i wszystko co czynią w życiu ma być podporządkowane BOGU, cały swój czas, swoje talenty powinni oddawać posłudze duszpasterskiej, całą swoją miłość mają kierować ku BOGU a nie żonie i dzieciom. Bycie księdzem to nie zawód jak każdy inny ale wielka łaska BOŻA i tylko niektórzy ją posiadają. To BÓG wybiera a człowiek świadomie odpowiada BOGU - TAK. Trwać w celibacie nie jest uciążliwością jeśli kocha się BOGA nade wszystko ponieważ nie ma w sercu pustki, którą chciałoby się wypełnić.
Jezus Chrystus żony nie posiadał!
Zosia.m

Abp Józef Michalik po spotkaniu Rady Stałej KPE

Ks. dr hab. Piotr Natanek nie zapatrzył się w siebie ale wręcz przeciwnie - jest zapatrzony w Boga i Matkę Bożą. A posłuszeństwo należy się Bogu nade wszystko.
KRÓLUJ NAM CHRYSTE!!!
Zosia.m

Święto Boga Ojca w Grzechyni 05.08.12

Pięknie, oglądałam... tj. uczestniczyłam, na ile było to możliwe, za pośrednictwem internetu. Żal serce ściskał, że nie jest mi - w mojej obecnej sytuacji - dane być w Grzechyni i brać udział w tak wielu pięknych uroczystościach. Słucham wszystkich kazań ks. Piotra Natanka. Dziękuję Bogu za tego niezwykłego kapłana. Dzięki Niemu zmienia się nasze życie, nasza wiara. To kapłan niespotykanej …More
Pięknie, oglądałam... tj. uczestniczyłam, na ile było to możliwe, za pośrednictwem internetu. Żal serce ściskał, że nie jest mi - w mojej obecnej sytuacji - dane być w Grzechyni i brać udział w tak wielu pięknych uroczystościach. Słucham wszystkich kazań ks. Piotra Natanka. Dziękuję Bogu za tego niezwykłego kapłana. Dzięki Niemu zmienia się nasze życie, nasza wiara. To kapłan niespotykanej dzisiaj wiary, prawdziwy prorok na współczesne czasy. Niech Bóg Mu błogosławi i wszystkim Rycerzom Chrystusa Króla.
KRÓLUJ NAM CHRYSTE!
Zosia.m

Samowola budowlana ks. Natanka

Boże daj siły i potrzebne łaski ks. Piotrowi aby zniósł ten krzyż. Wspieramy Go codzienną modlitwą. Jesteśmy z Nim. Pan Bóg kogo miłuje, tego krzyżuje. Misja ks. Piotra Natanka jest wielka, dlatego cierpienie też musi być wielkie, tak jak i cierpienie Chrystusa. Wszyscy prorocy byli prześladowani, dlatego nie dziwi prześladowanie Ks. Piotra.
Takich prześladowców nie brakuje również na tym forum. …More
Boże daj siły i potrzebne łaski ks. Piotrowi aby zniósł ten krzyż. Wspieramy Go codzienną modlitwą. Jesteśmy z Nim. Pan Bóg kogo miłuje, tego krzyżuje. Misja ks. Piotra Natanka jest wielka, dlatego cierpienie też musi być wielkie, tak jak i cierpienie Chrystusa. Wszyscy prorocy byli prześladowani, dlatego nie dziwi prześladowanie Ks. Piotra.
Takich prześladowców nie brakuje również na tym forum. Oby nie za późno pojęli, że to właśnie do swojej trumny tak zajadle wbijają gwoździe. Smutne to, ale widocznie to się mieści w planach Bożych.
A TVN - wiadomo co to za stacja i czego można się po nich spodziewać.
"Dziennikarze" wykonują powierzone im przez mocodawców zadanie i tyle.
I tak Prawda zwycięży!
KRÓLUJ NAM CHRYSTE!!!
Zosia.m

Thailandia. Germogli di evangelizzazione - POLSKI

nukula skoro twierdzisz, że jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle? Czy swoją opinię opierasz wyłącznie na ślepym posłuszeństwie co niektórym biskupom czy choćby arcybiskupom. Czy obserwacja i trzeźwa ocena stanu wiary Polaków (bo chcę się skupić teraz na Polsce, bo tu mieszkam i doświadczam) nie daje ci nic do myślenia?. Czy biskupów nie obowiązuje posłuszeństwo papieżowi? Ks. Piotr Natanek …More
nukula skoro twierdzisz, że jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle? Czy swoją opinię opierasz wyłącznie na ślepym posłuszeństwie co niektórym biskupom czy choćby arcybiskupom. Czy obserwacja i trzeźwa ocena stanu wiary Polaków (bo chcę się skupić teraz na Polsce, bo tu mieszkam i doświadczam) nie daje ci nic do myślenia?. Czy biskupów nie obowiązuje posłuszeństwo papieżowi? Ks. Piotr Natanek jest papieżowi posłuszny!
Przecież to wszystko zostało przepowiedziane!.
Biedne owce pod przewodnictwem wilków w owczej skórze. A może ci nasi pasterze są tylko ślepi, bo nie dociera do nich już światło Ducha Św. Wiara u nich nie taka, jaką chcielibyśmy widzieć. Ja nie będę zamykać oczu tylko dlatego żeby w imię tego właśnie ślepego posłuszeństwa dać się prowadzić ślepcom ku przepaści.
Moje sumienie jest spokojne. Nie będę czynić nic co jest niezgodne z jego głosem. Wierzę, że Duch Św. mnie prowadzi, widzę tego owoce w codziennym życiu.
KRÓLUJ NAM CHRYSTE!
Zosia.m

Thailandia. Germogli di evangelizzazione - POLSKI

Oj nukula, a ty ciągle swoje. Nie siej propagandy. Jak masz taką potrzebę to się módl o co i za kogokolwiek tylko chcesz. Masz wolną wolę. Modlitwa nikomu jeszcze nie zaszkodziła ale nie musisz do tego nikogo nakłaniać. A być może Bóg się zlituje i otworzy ci wreszcie oczy i serce, i da zdolność rozeznania.
Tego ci życzę, a o zwolenników ks. Piotra Natanka się nie musisz martwić- oni znaleźli …More
Oj nukula, a ty ciągle swoje. Nie siej propagandy. Jak masz taką potrzebę to się módl o co i za kogokolwiek tylko chcesz. Masz wolną wolę. Modlitwa nikomu jeszcze nie zaszkodziła ale nie musisz do tego nikogo nakłaniać. A być może Bóg się zlituje i otworzy ci wreszcie oczy i serce, i da zdolność rozeznania.
Tego ci życzę, a o zwolenników ks. Piotra Natanka się nie musisz martwić- oni znaleźli już właściwą drogę.
KRÓLUJ NAM CHRYSTE.
Zosia.m

Ks Natanek oszukał wiernych

siostramaria biedactwo sieje te swoje chwasty i sieje, zapracowuje się, łudząc się, że "zdobywa punkty" u samego Pana Boga. W tym swoim amoku nie potrafi już chyba otworzyć swego serca dla Ducha św., który pomógłby jej widzieć i zrozumieć zaistniałą sytuację.
No cóż, pozostaje nam modlić się za tę osobę, ktokolwiek pod tym pseudonimem się kryje.
KRÓLUJ NAM CHRYSTE!
Zosia.m

Kard. Stanisław Dziwisz ostrzega: ks. Piotr Natanek jest niebezpieczny

A siostramaria jak zahipnotyzowana, zaprogramowana na sianie nienawiści do wielebnego ks. Piotra Natanka i zwolenników Jego nauczania. Skąd tyle wrogości, komu się chcesz przysłużyć bo przecież nie Chrystusowi, któremu to właśnie ks. Natanek jest wierny. Wierny Bogu i Papieżowi, Biblii i Tradycji Kościoła. To postawa kardynała Dziwisza jest dla wiernych zastanawiająca i prowadzi do wniosków …More
A siostramaria jak zahipnotyzowana, zaprogramowana na sianie nienawiści do wielebnego ks. Piotra Natanka i zwolenników Jego nauczania. Skąd tyle wrogości, komu się chcesz przysłużyć bo przecież nie Chrystusowi, któremu to właśnie ks. Natanek jest wierny. Wierny Bogu i Papieżowi, Biblii i Tradycji Kościoła. To postawa kardynała Dziwisza jest dla wiernych zastanawiająca i prowadzi do wniosków bardzo smutnych dla Kościoła w Polsce. A może siostramaria to sam kard. Dziwisz albo ktoś z jego bliskiego otoczenia :)? Z tego co ja widzę to ks. Piotrowi Natankowi zwolenników przybywa a nie ubywa pomimo takich a nie innych dekretów wydawanych odnośnie jego działalności.
Wszystko w rękach Boga. Módlmy się do Ducha Św. a On nas oświeci i pomoże odpowiedzieć sobie we własnym sumieniu - po której stronie mam stanąć, kto więcej zrobił dla wzmocnienia mojej wiary. Ja już sobie odpowiedziałam i mogę zauważać na co dzień dobre owoce takiego wyboru, czego i innym życzę.
KRÓLUJ NAM CHRYSTE.
Zosia.m

INTRONIZACJA CHRYSTUSA KRÓLA cz.1

Piękne kazanie. Boże dzięki Ci, że dałeś nam tego mądrego, gorliwego kapłana.
Króluj nam Chryste.
Zosia.m

Wszyscy Biskupi w Posce - O ks. Natanku: „Nie iść za tym kapłanem

Módlmy się za wszystkich kapłanów i biskupów a zwłaszcza tych, którzy są nieposłuszni Papieżowi. Dlaczego wymagają posłuszeństwa względem siebie a sami posłusznymi nie są? Przede wszystkim posłuszeństwo Biblii, Papieżowi i Tradycji Kościoła! POSŁUSZEŃSTWO W SŁUŻBIE WIARY A NIE ODWROTNIE!!!
Zosia.m

Święty pogromca herezji vs błogosławiony wykonawca wskazań soboru

nukula, błądzisz. Módl się do Ducha Świętego aby dał ci właściwe rozeznanie w rzeczywistości, w jakiej znalazł się Kościół św. Skoro nie trafiają do ciebie argumenty ks. Piotra Natanka i obserwacja tego co dzieje się z wiarą chrześcijan pod wpływem modernizmu kościelnego no to nie wiem, ale chyba nie chcesz ruszyć głową i poruszyć własnym sumieniem. Brak ci dobrej woli - na to wygląda.
Zosia.m

PRAWDZIWE GLORII TV.

SKANDAL!!!
Zosia.m

Ks. Sowa: “Nie czuję się dyskryminowany decyzją w sprawie Telewizji Trwam”

Ks. Sowa to żaden autorytet, jak dla mnie to zwyczajny sprzedawczyk a nie prawdziwy ksiądz. Boże chroń przed takimi indywiduami. Liberał i tyle. Czy udało mu się nawrócić jakieś dusze zabłąkane? Bardzo wątpliwe. No cóż ku radości szatana. Módlmy się o jego nawrócenie i jemu podobnych
Zosia.m

Wielką klasę ma o. Rydzyk

Zosia.m

2012-02-16 kazanie - ks. Piotr Natanek

Żal serce ściska, że tak wiele osób nie rozumie nauki, jaką przekazuje nam ks. Piotr Natanek. Przecież On to czyni nie tylko słowem ale poprzez dawanie swojego świadectwa wiary, bardzo głębokiej wiary. Zawinił oskarżając konkretnego człowieka zamiast poprzestać na piętnowaniu zła, grzechu przez niego popełnianego. Ukorzył się i przeprosił. Kogo na to stać?. A odnośnie "telefonu do Nieba" powiem …More
Żal serce ściska, że tak wiele osób nie rozumie nauki, jaką przekazuje nam ks. Piotr Natanek. Przecież On to czyni nie tylko słowem ale poprzez dawanie swojego świadectwa wiary, bardzo głębokiej wiary. Zawinił oskarżając konkretnego człowieka zamiast poprzestać na piętnowaniu zła, grzechu przez niego popełnianego. Ukorzył się i przeprosił. Kogo na to stać?. A odnośnie "telefonu do Nieba" powiem tylko tyle, że Bóg przemawia do każdego człowieka, ale nie każdy Go słyszy, bo głos Jego jest zagłuszony przez grzech. Żyjąc stale w stanie łaski uświęcającej, będąc pokornymi uczniami Chrystusa, będziemy coraz bardziej ten głos słyszeć. Życzę tego wszystkim niedowiarkom.
Zosia.m

2012-02-16 kazanie - ks. Piotr Natanek

Do JorgeMariano. Nie wiem czy zapoznał się Pan z wszystkim kazaniami ks. Piotra Natanka albo przynajmniej z wieloma. Otóż drogi Panie ks. Piotr nie odwraca jak się Pan wyraził "kota ogonem". On kierunku nie zmienia, przekonań nie zmienia i swego nauczania nie zmienia. Zmienia tylko narzędzie swej walki, które podstępem włożył mu w ręce szatan wykorzystując zwykłą ludzką słabość. Bo przypominam, …More
Do JorgeMariano. Nie wiem czy zapoznał się Pan z wszystkim kazaniami ks. Piotra Natanka albo przynajmniej z wieloma. Otóż drogi Panie ks. Piotr nie odwraca jak się Pan wyraził "kota ogonem". On kierunku nie zmienia, przekonań nie zmienia i swego nauczania nie zmienia. Zmienia tylko narzędzie swej walki, które podstępem włożył mu w ręce szatan wykorzystując zwykłą ludzką słabość. Bo przypominam, że ks. Piotr Natanek jest tylko człowiekiem, ale człowiekiem wykształconym i posiadającym ogromną wiedzę, którą się z nami dzieli. A co do żony to radzę nie brać z niej przykładu tylko dużo, dużo się modlić, nie tylko za nią ale za wszystkich, którzy błądzą i nie chcą otworzyć swych serc Chrystusowi.
Życzę wielu łask Bożch.
Zosia.m

2012-02-16 kazanie - ks. Piotr Natanek

Piękne kazanie, bardzo głębokie w swej treści, jak zresztą wszystkie kazania ks. Piotra Natanka. Prawdziwa lekcja pokory. Każdy popełnia błędy, nie jesteśmy doskonali, ale kto żyje w przyjaźni z Bogiem, ten pod wpływem łaski Bożej wcześniej czy później sobie je uświadomi. Najważniejsze aby zrobić rachunek sumienia, ukorzyć się i nieustannie dążyć drogą jaką wskazał nam Jezus Chrystus. Ksiądz …More
Piękne kazanie, bardzo głębokie w swej treści, jak zresztą wszystkie kazania ks. Piotra Natanka. Prawdziwa lekcja pokory. Każdy popełnia błędy, nie jesteśmy doskonali, ale kto żyje w przyjaźni z Bogiem, ten pod wpływem łaski Bożej wcześniej czy później sobie je uświadomi. Najważniejsze aby zrobić rachunek sumienia, ukorzyć się i nieustannie dążyć drogą jaką wskazał nam Jezus Chrystus. Ksiądz Piotr daje nam piękny przykład a kto zdaje sobie sprawę z odwiecznej walki dobra ze złem wie, że szatan najbardziej atakuje ludzi świętych chcąc ich zwieść na manowce aby zdobyć ich dusze. Dusze ludzi złych należą już do niego dlatego daje im spokój i pozostawia tych biednych ludzi w uśpieniu. Dlatego módlmy się o ich przebudzenie póki nie jest dla nich za późno. A ks. Piotr Natanek jest jak drogowskaz, który nie wiem jak schlapany błotem, zawsze właściwą wskazuje drogę.
Bóg zapłać ks. Piotrze.
Zosia.m

O fanatyzmie religijnym i dążeniu do świętości ks. Pawlukiewicz

Bóg zapłać księdzu Pawlukiewiczowi. Bardzo mądre i pouczające słowa. Szkoda, że tak mało ludzi może takie kazania usłyszeć.
Zosia.m

Dlaczego młodzi wybierają Mszę trydencką?