Język
Wyświetlenia
10,8 tys.
Pascendis Dominicis Gregis 84 9

SKANDAL!!! W Kościele Św. Katarzyny Aleksandryjskiej na Brooklynie za przyjmowane Komunii św. na klęcząco ksiądz będzie wzywał POLICJĘ!!!

W Kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej na Broooklynie w USA nowy ksiądz - patrz zdjęcie - zmienił ówczesne zwyczaje parafii grożąc wezwaniem policji. Mianowicie chodzi o zwyczaj Komunii na klęcząco. Zwyczaj ten panował tam od bardzo wielu lat. Po zmianie nowego kapłana, ów kapłan zmienił zwyczaj Komunii na klęcząco i nakazał wiernym przyjmować Komunię na stojącą lub przyjmować Komunię na rękę. To spotkało się z reakcją wiernych. Owy ksiądz modernista kazał wyjść tym ludziom z kościoła jeśli się nie dostosują do jego nakazu i zagroził wiernym, że będzie wzywał policję.
Co najlepsze w którąś niedziele czytał wiernym wmawiając im, że Komunia na rękę jest najstarszym zwyczajem od Komunii na klęcząco. Tak owym ksiądz argumentował swoją decyzję. Proszę zobaczyć film co po tych słowach zrobili wierni:

Dlaczego tylko klękanie jest godną postawą?

Klękanie jest zawsze oznaką wiary i szacunku dla kogoś większego. Najwyższym rodzajem szacunku jest cześć
.

Muzułmanie nie tylko klękają, ale nawet dotykają ziemi czołem, gdy wzywają Allacha, czyli swego boga, choć mają o nim tylko mgliste wyobrażenie.

Katolik natomiast ma przed sobą Boga obecnego w Pełni, substancjalnie, mimo to nie klęka - stoi !!!… Więcej
adan2
ELOHIM.

Mam kilka pytań do prawdziwego Tradycjonslisty. Pomożesz mi?
===============================
nic ci nie pomoże dopóki sie nie ochrzcisz
ELOHIM.
@Pascendis! Ty mi pomożesz!? Mam kilka pytań do prawdziwego Tradycjonslisty. Pomożesz mi?
@ELOHIM. To zależy od twoich pytań. Jeśli masz zaraz atakować to odpuść sobie bo takich zaraz będę usuwał.
ELOHIM.
Czy prawdziwy Tradycjonslista zachowuje Post Eucharystyczny z przed Soboru Watykańskiego II?
@ELOHIM. Ja też zadam ci jedno pytanie: Jeśli odpowiesz mi na nie, ja ci odpowiem na twoje pytanie: Dlaczego studzienki są okrągłę??
WIERNI POWINNI NIE BAC SIE GROZB I KLEKAC TAK DLUGO AZ UKLAKLBY I SAM KSIADZ.
wacula
gra-stokrotka Piszesz-[WIERNI POWINNI NIE BAC SIE GROZB I KLEKAC TAK DLUGO AZ UKLAKLBY I SAM KSIADZ.A ]--A wtedy by zgrzeszyli swoją PYCHĄ. Pycha polega na przecenianiu siebie i swojej wartości wobec nieba .PONIEWAŻ KK jest jednością z papieżem który zezwala na ten obyczaj katolicki a nie na fanaberie mniejszości.
i jeszcze jedno tylko diabel nie zdina przed NIM kolan.
Barbarin wspomniała ten post w Ovoce falešných pastýřů. Ovoce druhého vatikánského koncilu. Ovoce falešného papeže Bergoglia ….
Barbarin
Tak toto je opravdu skandál. Kněz nutí věřící, aby přijímali na ruku. Pokud budou neposlušní, zavolá na ně policii. Kam až zajde drzost falešných pastýřů?
NIEPOSŁUSZNE.. OJ NIEPOSŁUSZNE SŁUGI DIABŁA..

Sobór Trydencki,


a zaraz po nim

św. Papież Pius V w dekrecie Quo primum (1570),

dotyczącym Mszału Rzymskiego, powołując się na wierność Tradycji Apostolskiej swoich poprzedników, nakazał zachować raz
,,na zawsze” ów święty zwyczaj udzielania Komunii św. wiernym wyłącznie z rąk kapłana do ust przyjmującego w postawie klęczącej.

Z tych … Więcej
adan2
jaro2019 2 godziny temu
Wierni w tej parafii popełnili wielki błąd. Powinni klęknąć wszyscy do komunii i czekać na przyjazd policji.
================================
ciekawe kto by przyjechał ? Kojak czy Colombo ?
Elkam
Ciekawe czy "zgarnęliby" LUD WIERNY za klęczenie przed Bogiem w Świątyni? - czy raczej księdza , za nieuzasadnioną interwencję ?
Elkam
Chodzą słuchy że ten "ksiondz" to z Włocławka .
adan2
Siula 1 godzinę temu
Weronika....S
przecież on według Ciebie żyje, to jak mógł być pochowany?
=====================
a czy jest jakiekolwiek zdjęcie zwłok ? w dobie telefonów których jakość powala techniką cyfrową ...............i wszystko jest na pejsbooku ,........a tu nie masz zdjęcia Adamowicza , oczywiście ,nie pokażą bo to zbyt brutalne ...bajki dzieciom
Rządy Antychrysta coraz bliżej. Radzę trzymać w domu 3 poświęcone świece-gromnice (woskowe). Mogą się przydać na 3 dni ciemności.
Agata.B
Najpierw trzeba by egzorcyzmować biskupa miejsca,a potem tego ksiedza na Brooklymie.Tak u nas w Polsce trzeba by egzorcyzmowaćn najpierw bp.Czaje który poprzez proboszczów wyprostował wiernym kolana w czasie Komunii św a potem egzorcyzmowac proboszczów zmuszajacych wiernych do stania w czasie Komunii św..
-----------------------------
ZBM Temu nieszczęśnikowi w sutannie należałoby najpierw … Więcej
BeatkaS
Wszystko przed nami! Kiedyś w Polsce tez nie było butelek plastikowych i jednorazowych reklamówek... Ale teraz już mamy nowoczesność....
ZBM
Jakże silny jest diabeł na Brooklynie, że do zniszczenia resztki katolików w tej dzielnicy wysługuje się polskim kapłanem? Temu nieszczęśnikowi w sutannie należałoby najpierw zaproponować rozmowę z jakimś normalnym księdzem, np. ks. Kneblewskim. A jeśli by się nie zgadzał na taką rozmowę, to od czego są w naszym Kościele egzorcyści?
jaro2019
Wierni w tej parafii popełnili wielki błąd. Powinni klęknąć wszyscy do komunii i czekać na przyjazd policji. Ale mogą to zrobić na następnej Mszy Św. Trzeba to oczywiście sfilmować i opublikować. Będzie to wówczas pierwszy ksiądz, który będzie wyrzucać wiernych z kościoła z użyciem policji.
stanislawp
Przecież wierni się już wypowiedzieli, został prawie sam...
czy długo taki ksiądz wytrzyma bez tacy?
Powiem w skrócie
Gdyby Pana Boga nie było to by łupił ludzi aż do skończenia świata
Czy ktoś jest z tej parafii na tym forum?
To już kilka miesięcy upłynęło...

Co innego było w Ottawie
Proboszcz J Jajeśniak nie pociągnął tak ostro jak ks Klocek z klękaniem, twierdził bo znał sytuację, że w … Więcej
jaro2019
Wierni się wypowiedzieli i dobrze. Ale lepszym rozwiązaniem było pozwolenie na wezwanie policji. Co by zrobił wówczas ten ksiądz? By szybko wymiękł. A tak konflikt się przeciąga.
Agata.B
Niesiołowskiemu też przydalby się egzorcyzmy i modlitwy bo zwiódł wielu katolików którzy głosowali na lewaków z PO-PSL i na Palikota zwolennika sodmizmu
-----------------------------------------
Siula 3 minuty temu
to czy jest ktoś opętany może stwierdzić tylko Bóg albo egzorcysta!Najpierw zaśmiecasz temat piszac o Niesiołowskim, a potem wymyślasz historię okapłanach!
Agata.B
zapamietaj Siula ! szatan głównie poluje na kapłanów którzy mają możliwości zaprowadzić do piekla nieswiadomych często tez z własnej winy miliony wiernych
-----------------------------------
SiulaSpytam ks. Natanka o to.
Pisanie o ksiedzu "kapłan prawdopodobnie był opetany"
Jest nie na miejscu i wręcz grzechem.
Agata.B
Siula ten biedny kapłan prawdopodobnie był opetany i dlatego taka reakcja na obraz .Wielu ludzi się za niego potem modlilo na Drodze Krzyzowej.a swiadkami tego była pelna kaplica wiernych .I nie bedziemy sie licytować .Fakty sa faktami

------------------------------------
Siula daruj sobie takie uwagi. Na Jasnej Górze porządku pilnują świeccy ludzie a nie kapłani. Kapłani nie przerywają Mszy św.
Agata.B
Siula Dokladnie nie pamietam roku ale może 4-5 lat temu.Wtedy pielgrzymował też ks Natanek z rycerzami Chrystusa Króla i to dwóch z nich niosło obraz z Jezusem Chrystusem .To oni potem modlili się za tego kapłana .
Agata.B
I tak zrób.Jestem pod wrażeniem Ty wszystkich znasz i ojców Paulinów i ks Natanka
--------------------
Siula 1 minutę temu
Spytam ks. Natanka o to.
kovanecky
ci ludzie nie wierzą w Boga bo wierzą w Żyda. ... tego nauczono ich przecież od dziecka w Kościele który od wieków jest zainfekowanym judeo humanizmem. Teraz nie pozwolą klękać przed Uwielbionym Ciałem Boga bo widzą tylko konsekrowaną hostię, czyli pamiątkę po namaszczonym człowieku zrodzonym z żydówki.
Agata.B
A ja widziałam pare lat temu na Jasnej Górze w kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej na Mszy św o 11 godz. jak kapłan 3-4 razy przerywał Msze i wrzeszczał żeby pielgrzymi którzy stali na środku wynieśli obraz przedstawiajacy Jezusa Króla Polski.Przerażającym głosem wydzierał się że ten obraz mu przeszkadza prowadzić Mszę św i że pielgrzymi stojący dalej nie widzą obrazu Matatki Bożej.Ludzie … Więcej
@Agata.B Wierzę w to co pisze Agata. Obecnie dzieją się takie rzeczy, które katolikowi nigdy nie przyszłyby do głowy, na jawie czy we śnie. I ostatni przykład: czy pomyślałby ktoś wcześniej, że człowiek uczestniczący w marszach gejów i lesbijek, będzie z wielkimi honorami pochowany w Bazylice Mariackiej. No oczywiście do tego potrzeba było odpowiedniej oprawy, ale diabeł i oto się postarał.
@Siula Otóż to, nie wiadomo do końca kogo pochowali, ale kogoś pochowali jako człowieka sprzyjającego homoseksualistom i lesbijkom, nie sprawdzisz, bo w trumnie tylko popiół. A przecież Kościół zakazuje palenia zwłok, a na dodatek wprowadzono je uroczyście do Bazyliki jak bohatera narodowego i niby kandydata na ołtarze, czy to nie czarny humor. Czy była kiedyś większa kompromitacji katolickiego … Więcej
Internauta.
Weronika....S skoro twierdzisz,że nie wiadomo do końca,kogo w tej bazylice pochowali,to skąd wiesz,że ten pochowany sprzyjał homoseksualistom? Zastanawia mnie,jak długo jeszcze będziesz się tu kompromitować z tymi swoimi urojeniami dotyczącymi śmierci i pogrzebu Pawła Adamowicza.
@Internauta a ty daj mi spokój, już się dzisiaj dosyć nadyskutowałam, nie ustawiaj się mi do kolejki, przypomnij się jutro.
Internauta.
Weronika....S już się dzisiaj dosyć nadyskutowałam

Raczej nakompromitowałaś.
Lucyferyczny plan zniszczenia Kościoła Katolickiego

30. Pozwolić kobietom i osobom świeckim na rozdawanie Komunii Św. Argumentować, iż mamy teraz czas świeckich.

Zacząć podawać Komunię Św. na rękę i na stojąco, lub siedząco jak protestanci, zamiast na klęcząco; mówiąc, iż w ten sposób czynił sam Chrystus.

Zgromadzić opłatki dla mszy szatańskich. Następnie zamienić indywidualne przyjmowanie … Więcej
adan2
czegoś takiego jeszcze nie widziałem
adan2
i to jest ksiądz ? niewątpliwie jednostka chorobowa
wacula
Agata.B A za cóż te cięgi mi zadajesz .Oj chyba już po mnie .Nie masz litości nade mną Anioł stróż i Nie ochroni chyba nikt mnie, ciekawe, co to będzie dalej
Agata.B
Niech wacula przetłumaczy wyznawcom Islamu że bicie czołem po uliczach europejskich miast to nic istotnego.Zobaczymy czy wacula będzie cała czy w dwóch cześciach
-----------------wacula Tak czytam te wasze narzekania o nic istotnego w zrozumieniu przyjmowaniu komunii św . A w istocie rzeczy budują nowoczesne kościoły a stare remontują aby więcej podchodziło do komunji św osób a … Więcej
wacula
Agata.B Piszesz -[ lutran,rabinów lub judaizatorów KK abp.Rysia,abp.Gadeckiego,prymasa Polaka,przez bp Czaję itd]-No no ależ za mało ,no czy aż tak już źle jest
Agata.B
Wacula jak zwykle przewrotnie tłumaczy. Dlaczego ?bo taka po prostu jest i świat widzi poprzez niekatolickie sumienie ukształtowane pewnie przez lutran,rabinów lub judaizatorów KK abp.Rysia,abp.Gadeckiego,prymasa Polaka,lub np. przez bp Czaję którzy kazali proboszczom wyprostować kolana w czasie przyjmowania Pana Jezusa w czasie Komunii św jak ten tam na Brooklynie
-------------------… Więcej
wacula
Tak czytam te wasze narzekania o nic istotnego w zrozumieniu przyjmowaniu komunii św . A w istocie rzeczy budują nowoczesne kościoły a stare remontują aby więcej podchodziło do komunji św osób a jak były starodawne wasze ulubione balaski to był tłok one dawniej były bo ludzi mniej chodziło do komunii św bo były ostre rygory mniej ludzkie i dlatego dla tłumu są niefunkcjonalne od i cały problem … Więcej
jozef70
Nooo najbardziej można UDOGODNIC jak zrobi się relacje ze Mszy przez internet a kompanię poczta
wacula
ozef70 Piszesz -[ Nooo najbardziej można UDOGODNIC jak zrobi się relacje ze Mszy przez internet ]==Tak czasem tylko już to pozostaje ludziom chorym .Dziekuj Bogu że tobie jeszcze nie CZAS i możesz sam wstać ,i nie myśl jak egoista że jak ja mogę uklęknąć i wstać TO NIECH WSZYSCY TEŻ wstawają -wstydź się to b. smutne
jozef70
Chorym proponuje oprócz oglądania Mszy w telewizji, przyjąć komunie duchowa, o której niestety nikt już nie mówi. A moja uwaga nie dotyczyła chorych fizycznie, tylko achorych na umyśle i duszy
wacula
jozef70 A chorym na umyśle też zalecane by w tv msze oglądali
jozef70
Wacula- wybór należy do Ciebie.
wacula
jozef70 Więc ja po każdej komunii świętej idę do ławki wraz z innymi i modlę się tak jak wszyscy to robią .A ten cyrk to robią na forum co mało lub wcale nie przyjmują komunii św
Agata.B
"Katolik "Niesiołowski z "rolniczej" PSLa wcześniej z "inteligenckiej" PO też tak podskakiwał i co?
Wezwac policje na ksiedza albo poprosic o przeniesie Go do innej parafii.
@ELZBIETA SPITALNIAK Wierni tej parafii pisali kilkakrotnie do biskupa diecezji, ale na żaden list nie dostali odpowiedzi.
.
List Watykanu do "pewnego polskiego biskupa" w sprawie komunii na stojąco...

Ponadto, jak ostatnio podkreślił Jego Eminencja kardynał Joseph Ratzinger, praktyka klęczenia podczas Komunii św. ma za sobą trwającą wieki, starą tradycję i jest szczególnie wymownym znakiem adoracji, odpowiednim w świetle rzeczywistej, prawdziwej i substancjalnej obecności naszego Pana, Jezusa Chrystusa, pod … Więcej
,,Padnij na kolana ludu czcią przejęty,, a w tym samym czasie ludzie przyjmują Komunię Świętą w pozycji stojącej. Czy współczesny Kościół instytucjonalny nie jest pełen paradoksów?
Matricaria
W Polsce w wielu parafiach mądrzy proboszczowie umieli rozwiązać tę sprawę ,Komunii udziela sie na oba sposoby nikogo nie szykanując.Skoro oba sposoby są zagwarantowane w przepisach to chamstwem jest wyzywać wiernych od sekty bo chcą przyjąć Pana Jezusa na kolanach,wystarczyło ustalić która grupa przyjmuje jako pierwsza a nie straszyć policją.
Tak,bywają księża z problemami osobowościowymi,co … Więcej
dwa sposoby, jeden katolicki , drugi heretycki
stanislawp
Father Andrzej Klocek was born in Wloclawek, Poland in 1965. He studied in Major Seminary in his city and was ordained in 1989. He continued theological studies at Catholic University of Lublin (KUL), receiving a Doctorate degree, two Licentiates, and two Masters degrees. Father Andrzej also graduated at KUL as a musician, studied the history and theory of music, play piano and organ. He also … Więcej
Piotrek pod
Ten ksiądz zachowuje się jak by był opętany.
Tylko masonom przeszkadza klękanie przed Bogiem. To ,,piąta kolumna,, w Kościele Katolickim.
stanislawp
Ks Klocek za nic ma nakazy klękania do Komunii potwierdzane przez Papieża JPII, na nic nakazy Papieża Benedykta, na nic Prawo Kanoniczne o Klękaniu do Komunii..
Tylko sługa diabła mógłby Zakazać Komunii na Kolanach... tylko Diabeł tego wymaga...
I wmawianie grzechu ciężkiego parafianom którzy Klękają zgodnie z Prawem Kanonicznym...
Wstyd za takiego polskiego księdza na Zachodzie! Wstyd i Hańba!
Więcej
jozef70
Przydali by się tam swieci z Bostonu