Clicks4.9K
ŚW.FILOMENA
11

Sensacyjny list Sanhedrynu wzywający Arabów do przyjęcia ich roli w Trzeciej Świątyni

Sanhedrin Calls on Arabs to Take Their Role in Third Temple as Prophesized by Isaiah

Jak podaje izraelski portal: www.breakingisraelnews.com

Powstający Sanhedryn , 71-osobowy sąd, wydał w języku hebrajskim, angielskim i arabskim list, w którym zaprasza się synów Ismaela, aby wzięli udział we wspieraniu Trzeciej Świątyni, jak to prorokował Izajasz. Ten ruch jest czymś więcej niż symbolicznym. Ma on na celu przybliżenie całego świata do globalnego pokoju, który będzie charakteryzował epokę mesjańską.

Czy jest coś bardziej zbliżającego nas do nadejścia apokaliptycznego startu?

List brzmi następująco:

“Drodzy bracia, wybitni Synowie Ismaela , Wielki naród arabski,

“Z łaskawą pomocą opiekuna i Zbawiciela Izraela, Stworzyciela świata przez przymierze, oświadczamy, że ślady Mesjasza są najwyraźniej słyszane i że nadszedł czas odbudowania świątyni na górze Moria w Jerozolimie w jej starożytnym miejscu. ”

“My, Żydzi, którzy jesteśmy zwolennikami budowania Świątyni, apelujemy do Was, którzy zostaliście wyznaczeni przez narody do złożenia przysięgi, złożenia ślubów i podarunków do Świątyni, jak prorokował Izajasz ( o waszej zasadniczej roli i honorowej pozycji w utrzymaniu Świątynię i wspierając ją, składając ofiary z owieczek i kadzideł, aby otrzymać Boże błogosławieństwo. ”

“Dzięki temu jesteśmy pewni, że wybierzemy pokojowe środki i unikniemy wszelkich dróg prowadzących do wrogości i przemocy. I jesteśmy pewni, że razem otworzymy drzwi do miłości i szacunku “.


List został podpisany przez 23 szanowanych rabinów, którzy otrzymali smicha (święcenia rabiniczne) w celu przywrócenia Sanhedrynu . Rabini są w trakcie zdobywania podpisów w pełnym kworum 71, po czym wyślą list do głównych instytucji i przywódców arabskich. Mają nadzieję zorganizować konferencję z Arabami.

Cytat z Izajasza o którym im chodziło to ten:

“Izajasz 60.4-6
Podnieś oczy i spojrzyj wokoło: Wszyscy gromadnie przychodzą do ciebie, twoi synowie przychodzą z daleka, a twoje córki niesione są na rękach. (5) Wtedy, widząc to, rozpromienisz się radością i twoje serce bić będzie z radości, gdyż bogactwo morza przypłynie ku tobie, mienie narodów tobie przypadnie. (6) Gromady wielbłądów zaroją się, młode wielbłądy Midianitów i Efy, wszyscy przyjdą z Saby; przywiozą złoto i kadzidło, śpiewając pieśni pochwalne na cześć Pana.”

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to wszystko co się ostatnio dzieje sprawia, że czuje się jakbym był statysta w jakimś filmie…

” 3 Kiedy bowiem będą mówić: «Pokój i bezpieczeństwo» – tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą.” 1 Tes

Dzieje się oj dzieje…..
Dwie dotychczas skłócone potężne siły polityczno religijne mogą ustanowić pokój…

Pragnę przypomnieć bardzo wymowny obraz z ubiegłego roku:

Przedstawiciel syjonizmu jakim jest Trump z przedstawicielem muzułmanów. Czy teraz to wszystko układa się nam w całość?

Źródło: www.breakingisraelnews.com/…/sanhedrin-calls…
za: detektywprawdy.pl/…/sensacyjny-list…

_______________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Waszyngton chce, aby to Arabia i Emiraty z Katarem kontrolowały sytuacje w Syrii


Saudyjski książę: Musimy zawrzeć porozumienie pokojowe, aby zapewnić wszystkim stabilność i utrzymywać normalne stosunki

time.com/…/mohammed-bin-sa…

BÓG OJCIEC: Antychryst stworzy fałszywy pokój w państwie Izrael, łącząc je z Palestyną w nieprawdopodobnym sojuszu ...