Clicks35
lt.news

Kardinolas Sarah Popiežių Pranciškų netiesiogiai pavadino „klaidingu pranašu“

Gegužės 25-ąją Paryžiuje naujosios savo knygos šventėje Kardinolas Robertas Sarah pareiškė, jog tie prelatai, kurie „garsiai skelbia pokyčius ir lūžius“ yra „klaidingi pranašai“.

Sarah vis pabrėžia, jog jis nėra Popiežiaus Pranciškaus oponentas, tačiau Pranciškus yra vienas tų, kurie „garsina pokyčius“.

2014-ųjų spalį Kardinolas laikraštyje La Nación teigė, jog „pasaulis pasikeitė ir Bažnyčia negali savęs užrakinti ar pasilikti tose pačioje dogmų interpretacijose“.

2015-ųjų spalį Pranciškus atkakliai tvirtino, kad Bažnyčia negali būti muziejus, bet, vis dėlto, turi likti atvira „pokyčiams“, pranešė žiniasklaida Reuters.

2015-ųjų lapkritį Romos Vyskupas Italijos Bažnyčios susirinkime pareiškė, jog katalikybė gali ir privalo „pasikeisti“, skelbė Vatikano radijas.

2019-ųjų birželio 8-ąją Pranciškus susitiko su Charizmatiškojo atsinaujinimo judėjimo nariais ir šiems teigė, jog „pokyčių“ bijojimas yra tiesioginė šėtono pagunda.

Pranciškus iš tiesų (de facto) pakeitė Bažnyčios mokymus apie santuoką, Šv. Komunijos priėmimą, mirties nuosprendžio idėją, pragarą ir net pačių Viešpaties maldos žodžių interpretacijas.

Paveiksliukas: Robert Sarah, © Michael Swan, CC BY-ND, #newsPlthtvknfg