Clicks690
PetraB
231

Jezte zdravě! Jezte s Petrou! Aneb Jak dát vale našim nemocem a únavě (nejsou-li Boží vůlí...) Jak se pročistit


Vážení příznivci Mariánského společenství,

ráda bych vás tímto upozornila na zbrusu nové webové stránky: jeztespetrou.cz

(Které budou dále vylepšovány a průběžně aktualizovány)

Je to moje, Petry Bostlové, matky představené Mariánského společenství, nová podnikatelská aktivita, abych finančně pomohla nést náklady na misi Mariánského společenství! (Které jsou opravdu obrovské)

Rozhodla jsem se totiž zpřístupnit možnost jíst podle instrukcí Panny Marie široké veřejnosti, všem zájemcům, nejen tedy vám, věřícím, našim čtenářům.

Dieta totiž má rozhodně blahodárný účinek na každého, kdo se podle tohoto jídelníčku stravuje! Přináší každému energii, dobrou náladu, nemusí dotyčný tolik spát, celkově se mu výrazně zlepší jeho zdravotní stav atd.atp.

My, členové Mariánského společenství, se podle této diety stravujeme, již několik let a každý z nás by vám řekl: neměnili bychom!


Za tu dobu získali jsme také další praktické zkušenosti, a právě i s těmi bych se chtěla s vámi, mými budoucími klienty výživového poradce, podělit.

Ty výsledky této diety Panny Marie totiž opravdu stojí za to!

Výhodou také je, zvláště pro naše příznivce, že si můžete být jistí, že tímto způsobem vydělané peníze mě, jako výživového poradce, půjdou na misi Mariánského společenství. Čili, prakticky bez ohledu na vůli budoucího klienta, tento podpoří činnost Mariánského společenství. A ještě k tomu bude zdravý! (Či alespoň mnohem zdravější.)

Děkuji všem vám, mým budoucím klientům zdravé stravy a již teď se na vás těším!

Petra Bostlová

Zdroj: petrabostlova.wordpress.com/…/jezte-zdrave-je…
Segal
Theodorá-Máriá
před 17 minutami

Paní Petro kolik dostáváte za kýbliček ranního moče
pro vaše charitativní dílo. Musí to být jenom váš, nebo
to může být celého vašeho společenství

-------------------------------

Úchyl Miroslav. 😲😷🤒🤕🤢🤧
PetraB
Theodoro, měla byste jít na brigádu do některé z pekáren, o kterých Vám tu píšu. Pak byste asi změnila názor (a přestala učit děti). Chléb, za který děkoval Otci náš Pán Ježíš - a dnešní chleba z hypemarketu, to jsou dvě již žel zcela odlišné veličiny.
Jak už zde bylo psáno o chlebu a "chlebu". Je třeba chápat smysl řečeného v duchovní rovině....
A jde-li o chléb, pak je rozdíl mezi močí a močovinou. Safra velký rozdíl :)
Segal
Theodorá-Máriá
před 14 minutami

Paní Petro kolik dostáváte za kýbliček ranního moče
pro vaše charitativní dílo. Musí to být jenom váš, nebo
to může být celého vašeho společenství.?

-------------------------------------------------------------------------------

To může napadnout jenom úchyla Kastráta.😲😷🤒🤕🤢🤧
Starec
Chléb náš vezdejší není chlebem z prodejny potravin. My prosíme v modlitbě Otčenáš nebeského Otce, aby nám dal svého Syna. Kristus je náš Chléb.
Zedad
Pasáž: Marek 16,16-18
16Kdo uvěří a přijme křest, bude spasen; kdo však neuvěří, bude odsouzen.
Ty, kdo uvěří, budou provázet tato znamení: Ve jménu mém budou vyhánět démony a mluvit novými jazyky;
budou brát hady do ruky, a vypijí-li něco smrtícího, nic se jim nestane; na choré budou vzkládat ruce a uzdraví je.“
Theodorá-Máriá likes this.
To jsou ale močové blbosti... Močovina není totéž co moč... (viz. vkládám komentář PetryB a nečekám že ho bude dementovat)

Mně osobně spíše vadí a to hodně, že se do chleba přimíchává chléb starý. Trochu mne vyděsilo toto: covamnereknou.blog.cz/1109/stary-chleb-pri… ale poněkud uklidnilo toto: dvojka.rozhlas.cz/pekar-nikdy-neu…
( viz: Já bych nejdříve ráda vysvětlila přídavek starého chleba …More
To jsou ale močové blbosti... Močovina není totéž co moč... (viz. vkládám komentář PetryB a nečekám že ho bude dementovat)

Mně osobně spíše vadí a to hodně, že se do chleba přimíchává chléb starý. Trochu mne vyděsilo toto: covamnereknou.blog.cz/1109/stary-chleb-pri… ale poněkud uklidnilo toto: dvojka.rozhlas.cz/pekar-nikdy-neu…
( viz: Já bych nejdříve ráda vysvětlila přídavek starého chleba do vlastně receptury nového chleba. Ano, některé pekárny přidávají starý neprodaný chléb, ale ten chléb, který neopustil pekárnu. To není, že by auto z nějakého supermarketu přivezlo starý chleba a navezli ho znovu do pekárny, ne. Ten už jde do biostanic, do různých prostě spaloven a podobně. Takže chléb, který neopustil pekárnu, tak je možné v určitém malém poměru rozemlít do žitného kvasu nebo do vlastně receptury na výrobu chleba. Je to ale velice nízké procento, nepřidává se velké množství. A tento chléb nám může trošku samozřejmě ovlivnit jednak strukturu střídy toho chleba a jednak také jeho kvalitu, ale nemusí přímo vést k jeho plesnivění, spíše může způsobovat to, že se vám odděluje kůrka od střídy, nebo střída je drobivější, je taková tužší, vypadává z toho vlastně ta střída z toho výrobku, z té kůrky a podobně.)

Ale stejně mi vadí jako spotřebiteli, že se to vůbec dělá a do chleba přimíchává....

--------------------------------------------------------------------------------------
PetraB
před 2 hodinami
Když požehnáte moč ve chlebu??! Což dělají některé pekárny, že přidávají do chleba moč (!), aby kůrka dobře chřupala! Moč zůstane močí! pozn. k tomu stačí jen informace od zaměstnanců, paní Theodoro, víc v tom nehledejte.
Theodorá-Máriá likes this.
Komentáře pana Barbarina stojí za to :) Zřejmě je to nějaký zkušený neurochirurg, Pojem šedá hmota vypustil zalíbeně do éteru snad stokrát. Kdyby byl astrofyzikem a mluvil o temné hmotě, pak bych chápal, v tomto případě se musím usmívat a těšit se na to, kdy zas.... :))
Kontaminace je ovšem způsobena komentáři lháře a podvodníka z Lanškrouna, který až do této chvíle lže na svém profilu o svém pražanství. Nemůže jinak, protože je notorický lhář a ti, jak už víme, mají méně šedé hmoty mozku. Takový člověk nemá problém hrabat se soustavně v hnoji, který sem od roku 2010 naváží.
Coburg
Tak táto Gloria TV je už tak kontaminovaná, že je to až des.
Kallistratos likes this.
Ano, je to někdy skoro až psycho Coburgu :)
Boh nam dal aj rozum. Tak ho pouzivajme, ci?!
E-cka, farbiava, chemia, stabilizatory a do chleba sa davaju vlasy a nechty namocene do HCl.
PetraB likes this.
PetraB
...jestli je to o chlebu tak, to je ...hnus. A proč právě chléb? Protože je to, za "normálních okolností", možná i nejpožehnanější jídlo Pánem. Proto se jej nepřátelé Boha snaží co nejvíce znesvětit...
A dokonce se do chleba dávají i mouchy :)
Mates5485 likes this.
Zijeme v dobe: skodit, spinit.... Z cleveka urobit pacienta, nech plati! Tak zoberme rozum do hrsti a prekazme im to. Mame na to? Alebo prijimeme ich hru?
PetraB and one more user like this.
PetraB likes this.
Mates5485 likes this.
apredsasatoci likes this.
Ja už ho neriešim. Najlepšie je zablokovať pomylených a čudných ľudí,ktorí su na hlavu a to je Kallistratos pred tým hoki/ mireček z LA atď. On je tu iba na provokovanie a urážanie. Keby každý dal blokace jemu tak by bol kľud dokým by znova novú registráciu si neurobil. On bude stále len klamať vo všetkom. On je bez lásky,pravdy,viery. :)
Barbarin likes this.
Kdybych neznal množství lidí co už dávno v této oblasti fundovaně pracují od Country life až po šílené množství různých alternativ až po Raw food a spol. ... Ale že si to někdo nechá ve stylu - vaříme podle Panny Marie :) I ty obrázky máš stažené ze zahraničného webu cateringové společnosti.... Ach jo ty jedna registrace.... K podnikatelskému záměru využít podvůdky a lži? Jak naivní. Ale přeji …More
Kdybych neznal množství lidí co už dávno v této oblasti fundovaně pracují od Country life až po šílené množství různých alternativ až po Raw food a spol. ... Ale že si to někdo nechá ve stylu - vaříme podle Panny Marie :) I ty obrázky máš stažené ze zahraničného webu cateringové společnosti.... Ach jo ty jedna registrace.... K podnikatelskému záměru využít podvůdky a lži? Jak naivní. Ale přeji dobrou chuť k čemukoli :)
PetraB
"Podvůdky a lži"??? Začínám pochybovat, vzhledem k Vašim komentářům (všude a na všechno), o Vaší dobré vůli. Nebo jen všechno "musíte" zkritizovat? Opět úplně mimo vnitřního vhledu (jako u minulého příspěvku). O té dietě nevíte lautr nic. (My podle ní jíme několik let.) Ale přeji Vám vše dobré, aby Vám ten Váš negativní pohled na svět přešel. Určitě se Vám uleví. :-) Přeji krásnou sobotu. Petra …More
"Podvůdky a lži"??? Začínám pochybovat, vzhledem k Vašim komentářům (všude a na všechno), o Vaší dobré vůli. Nebo jen všechno "musíte" zkritizovat? Opět úplně mimo vnitřního vhledu (jako u minulého příspěvku). O té dietě nevíte lautr nic. (My podle ní jíme několik let.) Ale přeji Vám vše dobré, aby Vám ten Váš negativní pohled na svět přešel. Určitě se Vám uleví. :-) Přeji krásnou sobotu. Petra Bostlová
Můj pohled je naopak velmi pozitivní :) Na má fakta jsi vůbec nereagovala, ale je mi to věř nebo ne, jedno :)