Clicks14

Гендерний Фестиваль у Дніпрі присвячений сексуальній освіті

У лютому 2019 року у Дніпрі пройшов GenderFestDniro-2019. Організувала це гендерна організація Гендерний Клуб Дніпро за підтримки грантоїдського Фонду Гайнріха Бьолля в Україні.

В рамках цього так званого фестивалю відбулась конференція організації EdCamp (що є правою рукою Міністерства освіти та науки України) на тему «Сексуальна освіта. Коли і як говорити про “це”?” Тобто дітям готуються розповідати про статеве життя та особливо про «право» на збочення, щоб діти могли «вибрати» стать.

Що таке гендер?

Гендер – це соціальна стать.
Лобісти гендерної ідеології, для визначення ідентичності людської особи, акцент ставлять на суб’єктивних відчуттях. Тобто нібито не важливо, яку стать має людина, але важливо, як вона себе «відчуває».
Поняття біологічна “стать” сьогодні вже виходить з ужитку і заміняється терміном “гендер”. На Заході це вже прописують у паспорті. Слід сказати, що гендерів уже не два (чоловік, жінка), а вже більше ніж 50 (куди входять всі збочення і дівіації – гомосексуалізм, педофілія, некрофілія, трансгендер (чоловік, що почуває себе на ¾ жінкою і т.д.)).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків
Гендерна політика – зміна етичних парадигм нації
Принципи гендерної ідеології та методи її поширення
Творці гендерної ідеології


Гендерна ідеологія просуває зміну мислення маленьким школярам і робить з них психічно хворих людей та нав’язує їм зміну статі. Раніше, якщо чоловік вважав себе жінкою, заявляв, що він, наприклад Наполеон чи свиня, то цій людині допомагали психіатри.

Вчителям нав’язували гендеру ідеологію

У Дніпрі під керівництвом гендеристок пройшло кількаденне гендерне зомбування 100 вчителів. Відбирали переважно вчителів молодшого віку, яким все таки легше нав’язати гендерну ідеологію. Для вишколу прибули такі відомі «аси» гендеру та пропаганди ЛГБТ, як Дарина Мізина, журналістка проекту “Гендер в деталях”; відома гендериства Тамара Марценюк; Ганна Денісова та представниця лабораторії здоров’я зберігаючих технологій “Академії неперервної освіти” Олександра Бєлєніннік[1].

Тема виступу була тільки однією – як переконати вчителів про необхідність сексуальної освіти та гендеризації дітей.

На жаль, в результаті, ряд вчителів повірило, що сексуальна пропаганда та пропаганда гендерної ідеології в українських школах потрібна: «Тема сексуальної освіти вкрай актуальна для молоді, – зазначає Наталя Дробот, вчителька з м. Жовті Води, – У Дніпрі ми почули цікавих експерток, дізналися багато нового, що можна використати на практиці». І чи можна потім доручати таким «вишколеним» вчителям своїх дітей?

А гендеристки (доктор соціологічних наук Олена Стрельник) їх навчали, що «варто відходити від стереотипного сприйняття дівчат та жінок як “красунь” та “берегинь””, що мовляв, це все тільки стереотипи. І поки що напевне промовчали про свою збочену теорію, згідно якої, треба забрати з усіх казок, книжок та підручників будь-яку згадку про жіночність жінки чи мужність чоловіка. Усе це, мовляв, тільки стереотипи. Згідно їхньої демагогії дитина, нібито, має право вибирати свою гендерну орієнтацію. А це – брехня, злочин і маніпуляція над дітьми.

Жертви сексуального виховання та гендерної ідеології. Розповідь вчителя з Англії

Тривожні новини поступають нам з Європи. Одна із британських вчителів, що уже боїться навіть назвати своє ім’я стривожилася, що станом на листопад 2018 року після уроків сексуального виховання 17 дітей проходять посилену гормональну терапію по зміні статі під керівництвом гендерних психологів. Вона зазначає, що чим раз більше дітей вирішують змінити стать, особливо аутистів. Окрім того, все проходить в таємній секретності від батьків та вчителів, яким наказано мовчати і не порушувати право дитини на вибір статі. Інакше їх звільнять за дискримінацію дітей[2].

Не здавайся! Майбутнє в Україні є, доки є родина!

[1]genderindetail.org.ua/news/genderfestdnipr…
[2]www.nalin.ru/epidemiya-trans…

Джерело: www.simyapidpokrovom.lviv.ua/hendernyj-festy…