Clicks41
uk.news

Меджугор'є: єресь, помилкові бачення і протиріччя

27 серпня в ході інтерв'ю для Gloria.tv, професор богослов'я, о. Менфред Хойку зі швейцарського міста Лугано, розкритикував феномен Меджугор'я, і виступив на стороні Ватикану.

Найважливішими доказами видінь служать аудіозаписи інтерв'ю з тими, кому пощастило стати свідками видінь, а також записи, зроблені під час перших видінь (з 27 по 30 червня 1981 року).

Проте, ватиканська комісія під керівництвом кардинала Камілло Руїні проігнорувала ці докази. Не звертаючи на них ніякої уваги, комісія рекомендувала визнати бачення, які мали місце в зазначений період.

29 червня в ході видінь, які хоче визнати Ватикан, "Божа Матір" пообіцяла повертатися "стільки разів, скільки буде потрібно". Але вже через день вона повідомила, що з'явиться тільки тричі.

Крім того, 29 червня "Божа Матір" пообіцяла зцілити паралізованого трирічного Деніела Сітка, однак, заявленого дива так і не сталося.

Крім того, під час явищ, підтверджених Ватиканом, "Божа Матір" вела себе досить дивно. Її руки тряслися, і вона сміялася. Вона дозволила свідкам доторкнутися до себе, і була схожа на "сталь". Один зі свідків повідомив, що його руки обпекло холодом.

Крім того, "Божа Матір" поширювала єресь. 6 травня 1982 року вона повідомила про те, що душі святих живуть на небесах в своїх тілах. 1 жовтня 1981 року вона заявила, що "всі релігії єдині для Господа".

14 січня 1985 року один з прихильників правдивості видінь в Меджугор'є, Жан Луї Мартін був присутній на сеансі з Вікою, яка також була однією зі свідків видінь. Під час сеансу гіпнозу Мартін простягнув свою руку в сторону Вікі, яка, нібито, перебувала в непритомному стані. Однак, вона хитнула головою, і відсунулася назад.

Пізніше Віка пояснила свій рух бажанням зловити дитину, яка випадала з рук "Божої Матері". Мартін запитав: "Чому ж ви сіпнулися назад, а не вперед?"

Таким чином, Хойку має всі підстави вважати, що все бачення стали результатом роботи "злих духів", культивували "непослух", "брехню" і "моральний розлад".

#newsWmzltnwkuw