Clicks21

Наступ содомії: реєстрація ЛГБТІ-церков

Народний депутат України Павло Унгурян закликав християн до спільної щирої молитви та дій

Сьогодні відкрито ще один фронт духовної битви у ПАРЄ, де кілька годин тому завершилися слухання на тему: “Права ЛГБТІ та свобода релігії й віри”.
Дані слухання були організовані Європейським форумом християнських гомосексуальних, лесбійських, трансгендерних та інтерсексуальних груп за підтримки Ради Європи.

Мета заходу – домогтися реєстрації ЛГБТІ церков

Основна мета цього заходу – зафіксувати наявність ЛГБТІ-церков у Європі та підготувати грунт для майбутньої Резолюції ПАРЄ, що вимагатиме від країн учасників Ради Європи (включно з Україною) зміну національного законодавства щодо відкриття та реєстрації ЛГБТІ-церков в усіх 47 країнах!

Отже, йдеться не лише про вимоги щодо легалізації одностатевих партнерств/шлюбів, просування гендерної ідеології, а й про вторгнення у найсвятіше – віру та церкву!

Представники ряду країн вже заявили про рішучий опір цим планам, а отже й нам, в Україні, потрібно посилювати боротьбу.

Тому потребуємо єдності та мудрості, незважаючи на передвиборчі баталії, що можуть розсварити навіть християн, маємо йти за Христом, посилюватися та діяти.

P.S.: Такі “християнські спільноти” ЛГБТІ інують на Заході вже довший час. Вони мають навіть свої “храми”. Але їх не можна назвати християнами. Вони з Богом і християнством не мають нічого спільного. Є великим згіршенням і злочином проти Бога, що такі речі вже проникають у Католицьку Церкву, де окремі душпастирі надають їм духовну опіку, толеруючи їх грішний спосіб життя і утверджуючи їх, що вони такими народилися. Біблія ясно засуджує гріхи гомосексуалізму і різних протиприродних девіацій, називаючи усе це чітким словом “гидота”. Сьогодні спостерігаємо у світі масовий наступ содомії.

Джерело: www.simyapidpokrovom.lviv.ua/nastup-sodomii-…