Clicks409

Jak IIIŻydo-RP przygotowuje się na obchody ŚDM2016

Prewencja, czy uczestnictwo w zbrodni?

Poważne zastrzeżenia budził już sam wybór miejsca na obchody ŚDM2016. Jest to obszar otoczony mokradłami, rzeką i jeziorami, z którego praktycznie nie ma dobrych dróg ewakuacji. Nawet załamanie pogody, co przecież jest możliwe (w wyniku ocieplania się klimatu – to argument żydo-medialny), może spowodować ofiary w ludziach próbujących opuścić to miejsce. A o ewentualnym zamachu terrorystycznym lepiej nie myśleć – uciekający ludzie będą tratować jedni drugich na kilku prowizorycznych kładkach nad rzeką.

Wieś Brzegi, powiat wielicki, gmina Wieliczka – miejsce ŚDM2016

Uwaga! Klikając w zdjęcia można je powiększać

Ostatnio dotarły do nas niepokojące informacje, że zakłady mięsne znajdujące się w okolicy wsi Brzegi – miejsca obchodów ŚDM2016 -, muszą opróżnić swoje chłodnie i urlopować pracowników.
Czyżby służby IIIŻydo-RP podjęły tak poważne kroki w ramach szeroko rozumianej prewencji? Przecież wokół stadionów, na których odbywają się masowe imprezy nie buduje się chłodni na ewentualność składowania ludzkich zwłok po możliwych zamachach terrorystycznych mimo, że przełom XX i XXI wieku to rozkwit światowego terroryzmu.
A może służby IIIŻydo-RP są już w posiadaniu informacji, że w trakcie trwania ŚDM2016 zamach terrorystyczny nastąpi – ?
Rozważając wszelkie ewentualności nie można pominąć także i tej, że służby IIIŻydo-RP mogą być same zaangażowane w terrorystyczny atak (?). W końcu IIIŻydo-RP przynależy do Zachodu, gdzie akty terroryzmu to chleb powszedni, a jego centra dyspozycyjne znajdują się właśnie na Zachodzie i można je z łatwością zlokalizować.
Inicjatorami światowego terroryzmu są przecież te same siły, które dążą do imperialnego podboju świata przy pomocy armii USA i NATO.
Pozostaje już tylko przy pomocy żydo-medialnej propagandy wskazać ewentualnych sprawców ewentualnego zamachu. W Polsce, z powodów oczywistych, nie będą to radykalni islamiści i chyba także jeszcze nie antysemici. Osobiście obstawiałbym „ruskich” terrorystów – może nawet samego W.Putina – i nie wykluczam terrorystów ukraińskich.

Uczestnikom ŚDM2016 życzę, żeby żaden terrorysta nie otrzymał zlecenia i żeby wszyscy uczestnicy ŚDM wrócili do swoich rodzin.

Dariusz Kosiur
Młot na posoborowe aberracje likes this.