Clicks4.6K
pl.news
5

Archidiecezja sprzedaje działkę pod meczet

kard. Giuseppe Betori z Florencji (Włochy) sprzedał sporą działkę należącą do archidiecezji z przeznaczeniem pod budowę meczetu i centrum kultury islamskiej. Cena wyniosła 260 tysięcy Euro.

W tym samym czasie diecezja zakupiła inną działkę w pobliżu meczetu, gdzie zamierza zbudować "centrum religijne", co prawdopodobnie oznacza "parafię".

Na blogu Anonimi della Croce skomentowano to tak: "osiągnęliśmy apostazję wszystkich apostazji".

Grafika: Giuseppe Betori , © wikicommons, CC BY-SA, #newsWhguhypdte
yaphet
De Billo.
gra-stokrotka
CHCIALOBY SIE WRZESZCZEC W NIEBOGLOSY, WLOSY RWAC SOBIE Z GLOWY GDY SIE WIDZI I CZYTA TAKIE RZECZY. WYDAJE SIE , ZE NAJWIEKSZY GLUPEK POSTAWIL BY INACZEJ SPRAWE A TU TAKIE MADRE GLOWY...... . ZABRZECZALY IM SREBRNIKI I SPRZEDAJA BOGA , SPRZEDAJA KOSCIOL I ROZPRASZAJA OWCE. DOPUSZCZAJA DO ZAMETU I WPROWADZAJA GO. TAK .... NALEZY OPROZNIC IM TACE BO CI ROBOTNICY NIE …More
CHCIALOBY SIE WRZESZCZEC W NIEBOGLOSY, WLOSY RWAC SOBIE Z GLOWY GDY SIE WIDZI I CZYTA TAKIE RZECZY. WYDAJE SIE , ZE NAJWIEKSZY GLUPEK POSTAWIL BY INACZEJ SPRAWE A TU TAKIE MADRE GLOWY...... . ZABRZECZALY IM SREBRNIKI I SPRZEDAJA BOGA , SPRZEDAJA KOSCIOL I ROZPRASZAJA OWCE. DOPUSZCZAJA DO ZAMETU I WPROWADZAJA GO. TAK .... NALEZY OPROZNIC IM TACE BO CI ROBOTNICY NIE WARCI ZAPLATY.
antonio 64_64 and 2 more users like this.
antonio 64_64 likes this.
Piotr2000 likes this.
wacula25@wp.pl likes this.
wacula25@wp.pl
PIEKŁO BĘDZIE WYBRUKOWANE GŁOWAMI TAKICH DUCHOWNYCH - ANTYCHRYSTÓW, FARYZEUSZÓW, UCZONYCH W PIŚMIE, FAŁSZUJĄCYCH WIZERUNEK PANA BOGA. AŻ ŻAL ŚCISKA, ŻE UCZYLI SIĘ NA DUCHOWNYCH - MASONÓW ZA PUBLICZNE nasze na tacę w KK.
Piotr2000 likes this.
mk2017
Na blogu Anonimi della Croce skomentowano to tak: "osiągnęliśmy apostazję wszystkich apostazji".
Quas Primas and 2 more users like this.
Quas Primas likes this.
Rafał_Ovile likes this.
Nemo potest duobus dominis servire ! likes this.