Clicks892

JEZUS: Nigdy nie groźcie innym, że mogą oczekiwać Moich kar

JESUS: Never threaten others of the punishments they can expect from Me

sobota, 10 września 2011 roku, godz. 15.30

JEZUS: Dzisiaj rozmawiam z tobą, Moja szczerze umiłowana córko, o potrzebie bycia posłusznym Mi we wszystkich sprawach. Moja córko, wszyscy Moi wyznawcy, aby być godnymi Mojej Miłości i oddania, muszą szanować przykazania Mojego Ojca. Choć mogą się niekiedy zachwiać, muszą przez cały czas starać się postępować zgodnie z przykazaniem miłości. Miłujcie się wzajemnie i stawiajcie potrzeby bliźniego przed własnymi, a wtedy wszystko inne będzie na swoim miejscu.

Ci, którzy nazywają siebie Moimi wyznawcami, muszą być bardzo ostrożni w tym, jak rozprzestrzeniają Moje najświętsze Słowo. Jeśli wpadają w pułapkę arogancji, zadufania w sobie lub gdy potępiają innych w Moje Imię, bardzo Mnie obrażają. Nigdy nie groźcie innym, że mogą oczekiwać Moich kar. Nigdy nie mówcie nikomu innemu, że będę go karać, gdy z jakiegokolwiek powodu czujecie wobec niego gniew. Bo jeśli tak uczynicie, będziecie winni zaparcia się Moich Słów, ponieważ będziecie przeinaczać Prawdę, by dopasować ją do waszych własnych perspektyw. Nigdy nie czujcie się lepsi od innych z tego powodu, że jesteście uprzywilejowani w odniesieniu do prawdy.

Dzieci, Ja kocham wszystkie Moje dzieci, nawet jeśli się mylą i błądzą. Módlcie się za nich w każdej chwili, jeśli uważacie się za Moich prawdziwych wyznawców. Oczywiście, głoście Prawdę. Zawsze mówcie im o Mojej głębokiej Miłości do Moich dzieci. Ale nigdy nie możecie ich osądzać. Nigdy nie mówcie innym, że za swoje grzechy lub za to, co wy uznajecie za grzechy, zostaną przeze Mnie ukarani w jakiś konkretny sposób, ponieważ nie macie do tego prawa.

Moje Orędzie dzisiaj jest proste. Kiedy Mnie kochacie i mówicie w Moje Imię, nigdy nie wolno wam się wywyższać z tego powodu. Nigdy nie możecie grozić waszym braciom lub siostrom albo rzucać oszczerstw w Moje Imię.

Pamiętajcie, że ponieważ jesteście Moimi wyznawcami, to będziecie na celowniku zwodziciela właśnie ze względu na waszą wiarę. Musicie więc być ostrożni, by podstępem nie skłonił was do popełnienia grzechu przeciwko waszym braciom lub siostrom. Musicie być silni, Moje dzieci. Daję wam to Orędzie, aby was poprowadzić i trzymać na właściwej drodze do Mnie.

Wasz umiłowany Jezus
Król ludzkości

✞ ✞ ✞

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/never-threaten-…
za: jezusdoludzkosci.pl/2011-09-10-15-3…

_________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy

JEZUS: Ostrzeżenie będzie wydarzeniem dramatycznym ... Wszystkie Moje dzieci, wszędzie, muszą ostrzec zagubione dusze, czego należy oczekiwać

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić


JEZUS: Błagam was, Moi uczniowie, abyście ostrzegali ludzi, że Ja, Jezus Chrystus, nie przyjdę w ciele

JEZUS: Demaskujcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale róbcie to dokładnie

JEZUS: Błogosławię was i daję wam odwagę, mądrość, wiedzę i Łaski do kontynuowania Mojego Dzieła na ziemi

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY

UWAGA: POWSTAŁA WIRTUALNA GRUPA MODLITEWNA - JEZUS DO LUDZKOŚCI

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY