Clicks4.3K
ŚW.FILOMENA
1

UWAGA: Watykan bada grupę katolicką biorącą udział w egzorcyzmach, twierdzących, że Franciszek jest człowiekiem diabła

TŁUMACZONE TRANSLATOREM

_______________

Mons. João S. Clá Dias,
Założyciel heroldów Ewangelii

W
dniu 2 czerwca przywódca Heraldów, ks. João Scognamiglio Clá Dias nieoczekiwanie zrezygnował i raporty pojawiły się w Watykanie dochodzenia do grupy.Watykan bada grupę katolicką po egzorcyzmie, twierdzącym, że Franciszek jest człowiekiem diabła

Zrezygnował lider brazylijskiego ruchu tradycjonalistycznego, który został pochwalony w ostatnich dwóch latach, a wideo wyłoniło się z lidera, przekazującego dziwaczne twierdzenia jednego z jego kapłanów dotyczące papieża Franciszka. Mgr João Scognamiglio Clá Dias, założyciel i obecnie były przywódca heraldów Ewangelii, widać w filmie mówiącym, że diabeł powiedział księdzu Heraldów, że Franciszek był "moim człowiekiem". Szatan powiedział, że Franciszek jest "głupi" i robi "wszystko, co chcę", mówi Clá Dias.

Ale przemawiając do tabletu, ksiądz Angel Veiga, lider w Rzymie, powiedział, że film został "wyjęty z kontekstu", a to, co zostało powiedziane, nie zgadza się z pozycją Heroldów. Po prostu przekazali wiadomość od szatana.

"To diabeł, nie? Diabeł jest ojcem kłamstw - wyjaśnił ks. Veiga, dodając, że film pokazał "prywatną, intymną rozmowę między naszym założycielem [Clá Dias] a różnymi kapłanami".

Film, po raz pierwszy zgłoszony przez uznanego dziennikarza Watykanu Andreę Tornielli, pokazuje, że około 60 kapłanów słucha dr Clá Diasa, przekazując to, co powiedział mu ksiądz. Rzeczy zostało powiedziane - kapłan wierzył przez diabła - gdy kapłan prowadził egzorcyzm.

Założyciele Ewangelii zostali założeni w 1998 r. I otrzymali papieską aprobatę w 2001 r. Pod przewodnictwem Jana Pawła II, co czyniło je pierwszym prywatnym stowarzyszeniem wiernych, które otrzymało zgodę Watykanu w trzecim tysiącleciu - osiągnięcie, które grupa chce podkreślić.

Składa się z 200 kapłanów, 2.820 członków konsekrowanych i jest obecnych w 78 krajach. W ramach Benedykta XVI pojawiły się dwa inne społeczeństwa z Heroldów.

Choć nie jest znana poza granicami Brazylii i niektórych kręgów w Rzymie, religijna sukienka heraldki - średniowieczna brunatna tunika z długim, gotyckim wyglądającym krzyżem pośrodku - dała im widoczność w Kościele.

Jednak 2 czerwca ich przywódca Mgr. Clá Dias niespodziewanie zrezygnowała i raporty pojawiły się w Watykanie dochodzenia do grupy. Rzecznik Heraldów w Brazylii potwierdził sondę mówiąc, że to rutynowe śledztwo apostolskie, które może "zdarzyć się w każdej chwili dla jakiejkolwiek instytucji religijnej".

To było w kilka dni po rezygnacji Mgr Clá Dias, że film pojawił się.

W nim Plinio Corrêa de Oliveira, duchowa inspiracja dla heroldów, jest opisana jako nieboszczyzna "zachęcająca do śmierci Papieża" i mówi, że "następny Papież będzie dobry".

Mówi się, że diabeł stara się "zabić człowieka, którego Bóg wzywa", który zgodnie z tym, co mówi w filmie, jest kardynał Franc Rodé, 82-letni przywódca zgromadzenia zakonnego. Kardynał Rodé był krytykiem publicznym Franciszka.

Corraa, której sekretarzem od 40 lat była Clá Dias, była znana w Brazylii ze swojej ostrej i skrupulatnej krytyki teologii wyzwolenia, ustanawiając Tradycję, Rodzinę i Własność (TFP) w 1960 r., Aby działać jako podpora przeciwko wpływowi postępowej polityki I pomyślałem. Na początku tego roku Francis mówił na spotkaniu przełożonych zakonników, któremu zaniepokoił się "restytucjonalistami", które "oferują bezpieczeństwo, a zamiast tego dają tylko sztywność".

Jednakże w ramach Benedykta XVI heroldowie bardziej opowiadali się za Rzymem. W wywiadzie udzielonym z Piotrem Seewald Benedykt XVI pochwalił Heroldów - jedyny ruch religijny, o którym wspominał imię w książce - chwalił ich za "pełen entuzjazmu uznania Chrystusa Syna Bożego" i był kluczowy "w udzielaniu pomocy Z wielkim katolickim odrodzeniem "w Brazylii.

W Brazylii Heroldowie znani są z faktu, że po protestanckich ewangelikach udali się do faveli po kraju, starając się odwzajemnić tych, którzy zdecydowali się porzucić katolicyzm.

O. Angel Veiga określił grupę jako "realizację ideału, ideału oddania się całkowicie służbie i obronie Kościoła Świętego".

Chrześcijanin, Clá Dias, wyjaśnił, przewidział ruch, który "oddałby się całkowicie Kościołowi katolickiemu", który działałby jako "prawdziwie katolicka instytucja, prawdziwie religijna instytucja, której członkowie żyliby tak naprawdę konsekrowani Bogu".

Jedną z głównych działalności Heroldów jest udzielanie pomocy kapłanom parafialnym w obszarach, w których liczba wiernych jest świadkiem redukcji. Można by wezwać podział grup, zwanych Rycerzy Maryi, w celu wzmocnienia obecności Kościoła lokalnego w sposób przypominający praktykę innych ruchów, na przykład Drogę Neokatechumenalną.

Prowadzą również program, który pomaga finansować projekty naziemne zwane "Funduszem Miłosierdzia". Ten fundusz jest częścią szerszego wysiłku w imieniu heroldów, aby mieć jakąś społeczną obecność w Kościele, pomagając ubogim,
Bezdomnych i młodzieży - jednej z najsilniejszych grup demograficznych grupy. W sercu duchowości Herolda podkreślił ks. Veiga, jest powołanie "do doskonałości", doskonałość "Chrystusa, który osiąga się", postępując zgodnie z jego ewangeliczną radą o czystości, Ubóstwo, posłuszeństwo ". W swoim liście o rezygnacji, ks. Clá Dias stwierdził, że pomimo odejścia na wyższego szczebla grupy pozostaje" wzorcowym i żywym opiekunem tego doskonałego charyzmatu przekazanego przez Ducha Świętego ". Zapytany, czy popierał papiestwo Franciszka, o. Veiga powiedział, że papież "odziedziczył bardzo trudną sytuację dla Kościoła ... odziedziczył wiele problemów, które nie mają łatwego rozwiązania". Odrzucił komentarze do kontrowersji wokół Dokument życia Franciszka, Amoris Laetitia, chociaż inny kapłan Herolda, który był obecny podczas wywiadu, ks. Javier Benjumea, powiedział, że wolą współpracować bezpośrednio z "ludem Bożym".

: Isabella Haberstock de CarvalhoPICTURE: Mgr João Scognamiglio Clá Dias © YouTube

za: www.thetablet.co.uk/…/vatican-investi…

ZOBACZ: Podczas egzorcyzmu w Brazylii szatan powiedział do jednego z kapłanów, że papież Franciszek to „ich człowiek” oraz, że jest on „głupi” i „…wykonuje wszystko to czego chce piekło”

_______________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

SZOK !!! Franciszek twierdzi, że Jezus stał się diabłem, wężem. Radio i TV Watykańska pomijają te słowa


MATKA BOŻA O EKUMENIZMIE: Pułapka, którą zastawił szatan, to pokusa dialogu z religiami i organizacjami, które są wrogo nastawione do Kościoła

JEZUS : Ostrzegam was. Nowa Światowa Religia na zewnątrz będzie się wydawać, dobrą i świętą organizacją, pełną miłości i współczucia

MATKA BOŻA: Fałszywy prorok wprowadzi potężną wiarę ekumeniczną, co zadowoli każdego heretyka.

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy

Franciszek dostał 4 lata na przeróbkę Kościoła

Ann Barnhardt : JORGE BERGOLIO NIE JEST I NIGDY NIE BYŁ WIKARIUSZEM CHRYSTUSA NA ZIEMI

JEZUS CHRYSTUS: Intelektualna pycha, zaślepiła was na prawdę wiedzy duchowej

I ZOBACZ:


ŚWIATOWI PRZYWÓDCY RELIGIJNI WZYWAJĄ DO PRZYJAŹNI ... 🔥 JEDNA ŚWIATOWA RELIGIA CORAZ BLIŻEJ ... !!!

Franciszek /fałszywy papież/ - marionetka synów Izraela

Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem

www.lastampa.it/…/pagina.html