Clicks5K

Czy papież Franciszek nas, Polaków, obraził, przyjmując panią K.

Czy papież Franciszek nas, Polaków, obraził, przyjmując panią K.

Papież Franciszek przyjął na audiencji premier Ewę Kopacz

Julia Nowicka www.prawy.pl

12, czerwiec 2015

Premier Ewa Kopacz, odpowiedzialna za ustawę o in vitro, pracująca intensywnie nad umożliwieniem surogacji i adopcji dzieci przez pary homoseksualne, odpowiedzialna za przyjęcie konwencji antyprzemocowej i wiele innych działań przeciwko życiu i rodzinie spotkała się w piątek 12 czerwca w Watykanie z Ojcem Świętym Franciszkiem.

Jak poinformowała Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Ewa Kopacz złożyła także kwiaty i modliła się przy grobie św. Jana Pawła II.

Szefowa polskiego rządu podarowała papieżowi Franciszkowi drzewko jabłoni oraz tomik wierszy Wisławy Szymborskiej w języku hiszpańskim - podarunki niezwykle wymowne, w szczególności biorąc pod uwagę fakt, iż Szymborska była nie tylko zagorzałą komunistką, lecz również z całego serca nienawidziła Polaków i wszystkiego, co polskie.

Ciekawe, czy wśród wierszy noblistki zamieszczonych w tomiku przeznaczonym dla papieża, znalazł się ten, w którym opłakuje ona śmierć największego zbrodniarza wszechczasów Józefa Stalina?

Ewa Kopacz rozmawiała również z sekretarzem stanu Stolicy Apostolskiej kardynałem Pietro Parolinem. Głównym tematem rozmów były przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, które w 2016 r. odbędą się w Krakowie.

Wtedy też Polskę odwiedzi Ojciec Święty Franciszek.

Premier Ewa Kopacz w marcu 2015 r. powołała Zespół do spraw przygotowania wizyty Jego Świątobliwości Papieża Franciszka w Rzeczypospolitej Polskiej w 2016 r. oraz wsparcia organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.

Problem w tym, że jednocześnie razem ze swoimi ministrami wdraża do życia publicznego zdobycze cywilizacji śmierci oraz lewacką ideologię, stojącą bezpośrednio w sprzeczności z nauką Kościoła i katolicką wiarą.

(Julia Nowicka)

=============


Mój [AF] komentarz : tak zwany cywilizowany świat jak również dostojnicy watykańscy zdają sobie sprawę z tego że :

- p. E.Kopacz i Jej ugrupowanie polityczne za ich anty-chrześcijańska i anty-polską działalność otrzymała wotum nieufności od Polaków w wyborach prezydenckich 10.05.2015;

- wszystko wskazuje na to, że p. E.Kopacz już za pięć miesięcy nie będzie premierem polskiego Rządu.

- wizyta J.Św. Papieża Franciszka w Polsce jest przewidziana za rok a więc długo po tym jak p. E.Kopacz i jej lewackie ugrupowanie przestaną rządzić Polską.

W opisanej sytuacji wystarczyłoby gdyby ta osoba była w Watykanie przyjęta najwyżej przez sekretarza stanu Stolicy Apostolskiej.
Przyjęcie tej osoby wraz z jej hucpiarskimi podarunkami przez J.Św. Papieża Franciszka uznaję z Jego strony za akt obraźliwego lekceważenia Polaków walczących samotnie z ideologią śmierci o polskość i chrześcijaństwo.
Libor Halik
17.6.2015 W co gra Ewa Kopacz? Czy zostały rozpoczęte przygotowania do stanu wyjątkowego? (Jeśli Komorowski wprowadziłby stan wyjątkowy z końcem lipca, wówczas Platforma Obywatelska mogłaby rządzić krajem jeszcze przez ponad pół roku) pressmix.eu/…/w-co-gra-ewa-ko… 11.06.2015 [07:08] Dorota Kania: Stonoga – człowiek cienia. Jak odebrać większość PiS owi? (Zapraszam do współpracy. Za kilkanaście…More
17.6.2015 W co gra Ewa Kopacz? Czy zostały rozpoczęte przygotowania do stanu wyjątkowego? (Jeśli Komorowski wprowadziłby stan wyjątkowy z końcem lipca, wówczas Platforma Obywatelska mogłaby rządzić krajem jeszcze przez ponad pół roku) pressmix.eu/…/w-co-gra-ewa-ko… 11.06.2015 [07:08] Dorota Kania: Stonoga – człowiek cienia. Jak odebrać większość PiS owi? (Zapraszam do współpracy. Za kilkanaście dni ogłoszę harmonogram naszych spotkań na terenie całej Polski […] – napisał Zbigniew Stonoga na Facebooku 19 maja br. Już dziś śmiało można stwierdzić, że partia Stonogi jest obliczona na przejęcie części wyborców zarówno PiS u, jak i Pawła Kukiza.) (Czy upublicznienie akt ze śledztwa ws. afery taśmowej ma doprowadzić do dymisji prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta po to, by urzędujący jeszcze prezydent Bronisław Komorowski mógł na kolejne sześć lat wyznaczyć nowego prokuratora generalnego?)
niezalezna.pl/67903-stonoga-c… Wojciech Sumliński, dziennikarz śledczy i autor książki „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego", opisującej powiązania Bronisława Komorowskiego z WSI, rzuca tezę, jakoby Stonoga był kolejnym planem służb specjalnych na zachowanie władzy. Ma to być według niego złożona, wielopiętrowa gra służb. www.youtube.com/watch
MariaBarbara
Byc chrzescianinem to nasladowac Pana Jezusa. Poznac Go, obserwowac i isc Jego sladami. Krytykujcie Papieza, biskupow, sobory, itd. ile wlezie, robicie to na wlasny rachunek.
Anty_modernista
Papież, który nie nawraca heretytków na katolicką wiarę pokazuje tym samym, że nasze katolickie dogmaty wiary nie mają w praktyce żadnego znaczenia. Na tym zakończę komentarz, by nie użyć zbyt mocnych słów.
MariaBarbara
Wszyscy jestesmy siostrami i bracmi, nawet jesli od tego stronimy, poniewaz mamy wspolnego Ojca, Boga Wszechmogacego i Stworzyciela. Papiez swoim zachowaniem otwiera na osciez drzwi wiary i milosci dla wszystkich. Sw. Franciszek nawet mrowke nazwal sistrzyczka. Voytek pewnie mysli ze pogardzanie ludzmi o innych pogladach ma cos wspolnego z chrzescianstwem. Popatrz na Jezusa, On rozmawial z …More
Wszyscy jestesmy siostrami i bracmi, nawet jesli od tego stronimy, poniewaz mamy wspolnego Ojca, Boga Wszechmogacego i Stworzyciela. Papiez swoim zachowaniem otwiera na osciez drzwi wiary i milosci dla wszystkich. Sw. Franciszek nawet mrowke nazwal sistrzyczka. Voytek pewnie mysli ze pogardzanie ludzmi o innych pogladach ma cos wspolnego z chrzescianstwem. Popatrz na Jezusa, On rozmawial z Samarytanka, kochal i szanowal wszystkich. Za to Go krytykowali , tak jak to ty robisz z Papiezem.
Voytek
Voytek
Papież Franciszek przyjął na audiencji "panią arcybiskup" szwedzkiego kościoła luterańskiego. Określił ją jako szanowną siostrę.

Wobec tego, że Franciszek w dalszym ciągu robi co chce i mówi cokolwiek mu przyjdzie na myśl, nawet będąc świadomym, że może to trącić herezją, poczucie, że Kościół traci swój kompas i jest teraz okrętem pozbawionym steru – jak zauważył kardynał Burke, staje się …More
Papież Franciszek przyjął na audiencji "panią arcybiskup" szwedzkiego kościoła luterańskiego. Określił ją jako szanowną siostrę.

Wobec tego, że Franciszek w dalszym ciągu robi co chce i mówi cokolwiek mu przyjdzie na myśl, nawet będąc świadomym, że może to trącić herezją, poczucie, że Kościół traci swój kompas i jest teraz okrętem pozbawionym steru – jak zauważył kardynał Burke, staje się coraz powszechniejsze wśród coraz liczniejszej rzeszy kapłanów, biskupów i kardynałów.

W ubiegłym miesiącu, w kontekście wypadków, które spotkały się z relatywnie małym zainteresowaniem (poza Radiem Watykańskim), sytuacja uległa pogorszeniu w stopniu trudnym do wypowiedzenia: Franciszek został pierwszym papieżem, który przyjął w Pałacu Apostolskim na prywatnej audiencji panią "arcybiskup", stojącą na czele tzw. Luterańskiego Kościoła Szwecji. Zwracając się do tej pretendentki do biskupstwa, niejakiej Antje Jackelén, niedorzecznie nazwał ją "szanowną Panią Jackelén", "szanowną siostrą"…

Kościół Szwecji, niemal ocierający się już o satanizm, uznaje małżeństwa osób tej samej płci, akceptuje aborcję, antykoncepcję i rozwody, ponadto rutynowo dopuszcza do ordynacji kobiet na urzędy pastorów (stanowią one 45% już wyświęconych, a także zdecydowaną większość wśród przygotowujących się do przyjęcia święceń).

W trakcie omawianego spotkania Franciszek zdawał się nie zauważyć, że jest to fałszywa pani biskup, przewodnicząca proaborcyjnemu pseudo-kościołowi, w sposób diaboliczny drwiącemu z sakramentów Święceń i Małżeństwa. Zamiast tego podzielał z "szanowną siostrą" ckliwe oczekiwania, związane z obchodami 500-setnej rocznicy rozpoczęcia reformacji – tzn. buntu Lutra z roku 1517, w których Watykan obłąkańczo partycypuje. Franciszek wyraził nadzieję, że upamiętnienie protestanckiej rewolty "może zachęcić luteran i katolików do przedsięwzięcia dalszych kroków w celu osiągnięcia pełnej jedności życia sakramentalnego i posługi duszpasterskiej".

Dalsze kroki w kierunku jedności? Czy to żart? Poplecznicy Lutra oddalali się coraz bardziej od jakiejkolwiek możliwości osiągnięcia jedności z katolikami wprost proporcjonalnie do upływu czasu, w trakcie którego przedsięwzięcia ekumeniczne tylko utwierdzają ich w słuszności trwania w rozlicznych błędach.

Przed jakim szaleństwem stajemy teraz? Gdzie są kardynałowie i biskupi, by z odwagą stanąć w otwartej opozycji do tego papieża i bronić Kościoła przed jego niemal już codziennymi nadużyciami i skandalami? Jan XXIII został publicznie oskarżony przez prałatów i teologów tylko z powodu serii kazań polemizujących z poglądem o natychmiastowym dopuszczeniu zmarłych w poczet błogosławionych nawet w wypadku odbycia pokuty w Czyśćcu. Na soborze pojawiły się głosy za wytoczeniem mu zarzutu o herezję.

Jako członkowie laikatu nie możemy zrobić nic poza oprotestowaniem słów i czynów Franciszka – co uczynić musimy chcąc dotrzymać ślubów złożonych podczas bierzmowania. Jednak tylko skoncentrowany, bezpośredni sprzeciw ze strony przedstawicieli wyższych szczebli hierarchii ma szansę okiełznania tego, w sposób jasny wymykającego się spod kontroli, pontyfikatu i uniknięcia w ten sposób dalszych zniszczeń we wspólnocie Kościoła. Prałaci, którzy rozumieją powagę sytuacji i przyznają to prywatnie, muszą zadać sobie proste pytanie: na co jeszcze czekasz?

Christopher A. Ferrara

Tłum.: Mariusz Matuszewski
ZBM
"Szefowa polskiego rządu podarowała papieżowi Franciszkowi drzewko jabłoni oraz tomik wierszy Wisławy Szymborskiej". Szkoda, że nie podarowała słonika, w którego tak bardzo wierzy, że przynosi szczęście.
MariaBarbara
Papiez nie poleca sprzedazy kopaln Niemcom, tylko mowi prawde o zanieczyszczeniu atmosfery. Odpowiedzia na to powinny byc projekty filtrow albo innych rozwiazan energetycznych a nie sprzedaz wlasnosci narodu polskiego. Manipulacja wiadomosciami jest rowne z oszczerstwem, w tym przypadku zuconym na Papieza.
Stenia likes this.
Stenia
Wizyta pani Kopacz u papieża Franciszka, nie była bezowocna. Oto link do ciekawego artykułu:

Papież Franciszek kontra węgiel. Polska ma kłopot

PO do końca kadencji, chce sprzedać Niemcom polskie kopalnie, więc szukają pomocy u papieża i jest efekt.
MariaBarbara
Kto tak glupio pisze? Doprawdy jak ktos chce truc to nawat nauke Pana Jezusa zmieni , przewlecze ja na odwrot , z dobra zrobi zlo. Powiedzial Pan: nie zdrowi potrzebuja lekarza.... . Przeto Papiez takze przyjmuje grzesznikow. Pan Jezus robil to samo.
kogmari
Julia Nowicka ? - a kto to ?
Wszyscy znamy Wandę Nowicką vel Rotschild - spadochroniarza z Anglii na Polskę oprócz Vincenta Rostowskiego.
zyga13
módlmy śię za Ojczyznę i za ludzi nią rządzoncych
jadwiska likes this.
biniobill
@Bractwo św Piusa X napisał:
dałeś lajka Krzysiowi za komentarz z którym sam miałeś problem ,pamiętasz jak chciałem żebyś zrobił tak samo ?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dałem lajka i pamiętam jak chciałeś. Ale ja wcale nie miałem problemu, tyle że nie chciałem się z tobą …More
@Bractwo św Piusa X napisał:
dałeś lajka Krzysiowi za komentarz z którym sam miałeś problem ,pamiętasz jak chciałem żebyś zrobił tak samo ?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dałem lajka i pamiętam jak chciałeś. Ale ja wcale nie miałem problemu, tyle że nie chciałem się z tobą użerać. Dla mnie to zbyt poważne sprawy żeby omawiać je byle gdzie, przy byle okazji, z byle kim. Nie obraź się ale wtedy tak to czułem.
Wtedy napisałem ci, że swoje wyznanie wiary głoszę publicznie w kościele na mszy, nie muszę tutaj na glorii.
LovVal
Ojciec sw. wie z kim sie spotkal i co to za kobieta. To Kopacz obrazila Ojca sw., a nie Ojciec sw. Polakow. Kopacz powinna sie wstydzic a Polacy powinni do jej kancelarii wystosowac tysiace VETO! na to co robi i jaksie zachowyje. Widzimy jak na kazdym kroku PO i koalicja osmieszaja Polske i Polakow i ciezko pracuja na to by nasz autorytet w swiecie zniszczyc. Tym bardziej nie mozemy walczyc ich …More
Ojciec sw. wie z kim sie spotkal i co to za kobieta. To Kopacz obrazila Ojca sw., a nie Ojciec sw. Polakow. Kopacz powinna sie wstydzic a Polacy powinni do jej kancelarii wystosowac tysiace VETO! na to co robi i jaksie zachowyje. Widzimy jak na kazdym kroku PO i koalicja osmieszaja Polske i Polakow i ciezko pracuja na to by nasz autorytet w swiecie zniszczyc. Tym bardziej nie mozemy walczyc ich metodami. Bog Honor i Ojczyzna dla nich nie istnieje. My zatem pracujmy na podwojnych obrotach i modlmy sie, by swiat widzial nas - jak za czasow SOLIDARNOSCI - ze Polaka nie jest latywo zniszczyc i zlamac. Nasza Krolowa jest z nami.

jadwiska likes this. sobota, 23:36

Tylko prawda wyzwala likes this. sobota, 23:35
MariaBarbara and one more user like this.
MariaBarbara likes this.
biniobill likes this.
Krzyżak
Jak nazwać człowieka gryzącego po kostkach i szczającego na nogawki katolika?
wojciechowskikrzysztof 12:41

Anty_modernista poczytaj to --NIE KŁAM-- i nie kłam o neokatechumenacie.
=======================================================
dzisiejszy świat tak kreuje rzeczywistość że ludzie myślą że żyją w prawdzie a tym czasem jest zgoła inaczej
joshua23
@wojciechowskikrzysztof i @biniobill zostawcie tych psów samych sobie - z braku ofiar zaczną zagryzać się wzajemnie.
biniobill likes this.
Anty_modernista poczytaj to --NIE KŁAM-- i nie kłam o neokatechumenacie.
biniobill likes this. 12:34

wojciechowskikrzysztof 12:30
Nie jestem schizmatykiem by zasłaniać się Bogiem do atakowania Kościoła Katolickiego i papieża. Bo wierzę w Boga:
Wierzę w Boga Ojca wszechmogącego
===============================================================
dałeś lajka Krzysiowi za komentarz z którym sam miałeś problem ,pamiętasz jak chciałem żebyś zrobił tak samo ?
Anty_modernista
A propos heretyków:

Anty biblijny i anty Maryjny charakter neokatechumenatu

Ks. Enrico Zoffoli - Czy "droga" neokatechumenatu jest prawowierna
Ks. prof. Michał Poradowski - Neokatechumenat
Ks. Edward Skotnicki - Neokatechumenat szansa czy zagrożenie dla Kościoła
Neokatechumenat na rozdrożu

Ks. Prof. dr hab. Andrzej Zuberbier - Uwagi dotyczące Neokatechumenatu

Ks. Edward Skotnicki - Uwagi do Katechez neokatechumenalnych

Neokatechumenat? STOP!

Katechezy: Konwiwencja

Neokatechumenat - Zagrożenia - Świadectwo

Znieważanie Najświętszego Sakramentu - świadectwo z neokatechumenatu

Swiadectwo z neokatechumenatu - Katechiści powiedzieli...

Świadectwo z neokatechumenatu - Nietolerancja, plotki i złoścliwości

Świadectwo z neokatechumenatu - "Mydlenie oczu" niektórym biskupom i księżom

Świadectwo o neokatechumenacie - miliardy przecierają wszystkie drogi

Świadectwo z neokatechumenatu - Postawa autorytarna, uzależniająca

Swiadectwo z neokatechumenatu: Krytyka i żale matki

Świadectwo z neokatechumenatu: Pranie mózgów

Swiadectwo z neokatechumenatu - Musisz nam zaufać!

Swiadectwo z neokatechumenatu - Katechiści są ponad duchowieństwem

Klimat prawie jak w inkwizycji - Świadectwo z neokatechumenatu
Klimat terroru - świadectwo z neokatechumenatu
@Uznajemy powiedział schizmatyk co wiedział, a mało wie to mało powiedział.
biniobill
@Uznajemy
Za chwilę tym diabłem się zakrztusisz.
jadwiska likes this.
Nie jestem schizmatykiem by zasłaniać się Bogiem do atakowania Kościoła Katolickiego i papieża. Bo wierzę w Boga:

Wierzę w Boga Ojca wszechmogącego,
Stworzyciela nieba i ziemi,
i w Jezusa Chrystusa, Syna Jego jedynego, Pana naszego,
który się począł z Ducha Świętego,
narodził się z Maryi Panny,
umęczon pod Ponckim Piłatem,
ukrzyżowan, umarł i pogrzebion,
zstąpił do piekieł, trzeciego dnia …More
Nie jestem schizmatykiem by zasłaniać się Bogiem do atakowania Kościoła Katolickiego i papieża. Bo wierzę w Boga:

Wierzę w Boga Ojca wszechmogącego,
Stworzyciela nieba i ziemi,
i w Jezusa Chrystusa, Syna Jego jedynego, Pana naszego,
który się począł z Ducha Świętego,
narodził się z Maryi Panny,
umęczon pod Ponckim Piłatem,
ukrzyżowan, umarł i pogrzebion,
zstąpił do piekieł, trzeciego dnia zmartwychwstał,
wstąpił na niebiosa, siedzi na prawicy Boga Ojca wszechmogącego,
stamtąd przyjdzie sądzić żywych i umarłych.
Wierzę w Ducha Świętego,
Święty Kościół Powszechny,
Świętych obcowanie, grzechów odpuszczenie,
ciała zmartwychwstanie, żywot wieczny.
Amen.
jadwiska and one more user like this.
jadwiska likes this.
biniobill likes this.
@Uznajemy napisał: "....jak ciężko odstępcom , innowiercom i heretykom napisać pełną Chwałę dla Boga..."
Już raz Ci pisałem że dla Katolików jest ważniejsze - II przykazanie - Nie będziesz brał imienia Pana, Boga swego, nadaremnie. niż robienie z siebie świętego i wykorzystywanie Imienia Boga do ośmieszania Go swoim zachowaniem.
BAH
Uznajemy Chrystusa za Króla 09:59

....siedzi w każdym w tym , kto nie jest w stanie napisać pełnym zdaniem : Uznajemy Chrystusa za Króla Tak samo jak podczas egzorcyzmów szatan nie jest w stanie wypowiedzieć modlitwy " Zdrowaś Maryjo...."


Otóż zapewniam was, że nikt, pozostając pod natchnieniem Ducha Bożego,
nie może mówić: «Niech Jezus będzie przeklęty!».
Nikt też nie może powiedz…
More
Uznajemy Chrystusa za Króla 09:59

....siedzi w każdym w tym , kto nie jest w stanie napisać pełnym zdaniem : Uznajemy Chrystusa za Króla Tak samo jak podczas egzorcyzmów szatan nie jest w stanie wypowiedzieć modlitwy " Zdrowaś Maryjo...."


Otóż zapewniam was, że nikt, pozostając pod natchnieniem Ducha Bożego,
nie może mówić: «Niech Jezus będzie przeklęty!».
Nikt też nie może powiedzieć bez pomocy Ducha Świętego: «Panem jest Jezus»

[1 Kor 12, 3 ]

Popełniasz nadużycie.
Zdanie:"Uznajemy Chrystusa za Króla."
(Pełne zdanie zakończone jest kropką, wykrzyknikiem, ...),
to nie to samo co link Uznajemy Chrystusa za Króla .
Tego nikt nie pisze tylko co najwyżej przekleja.

Nick, to coś co ma ułatwić identyfikację osoby.
Jeśli zza nikcka dodatkowo przebija zachowanie dalekie od ewanglicznego,
to nie ma się co dziwić, że jest skracane.
Manipulacja i uzurpacje z nickami daje uzasadnione obawy,
że naruszane jest II przykazanie.

PS.
Zdaję sobie sprawę, że na każdą krytykę
odpowiadasz agresją i swym niewybrednym zestawem
ale raz na jakiś czas musisz usłyszeć, że
jadem się nie ewangelizuje.

Od dawna nie widać, by Twe zachowanie na glorii
przynosiło komuś chwałę
ale niech żywi nie tracą nadziei.
myname
Ubolewam ze opinię o sobie przenosisz na innych, przykro mi ze tak ci ze sobą zle.Jednak jest nadzieja, a jest nią modlitwa
myname
Teraz pojechał z koksem
jadwiska and one more user like this.
jadwiska likes this.
biniobill likes this.
One more comment from myname
myname
Z obfitości serca usta mówią” (do Mt 12, 33-37)
joshua23 likes this.
joshua23
@biniobill według mnie każdy mówi o tym i tego nieustannie wymienia z imienia,w kogo wierzy.
myname
Bogu dzięki ześ ty prawdę odnalazł jedyne z czym sobie nie radzisz to jak wcielić ją w czyn
biniobill
@Uznajemy
Gdybyś zdawał sobie sprawę czym naprawdę jest ten demon, szatan, diabeł, którego nazwami tak chętnie szastasz to raczej nie bluzgałbyś na każdego nimi jak jakimiś wulgaryzmami. Chyba nie żyjesz w przekonaniu, że zły to taki pluszak z rogami, widłami, kopytami a do tego śmierdzący siarką?
jadwiska and 2 more users like this.
jadwiska likes this.
joshua23 likes this.
myname likes this.
myname
Uznajemy Chrystusa za Króla 09:48

.....trzeba mieć dar Ducha Świętego , aby móc odróżniać kto tutaj działa na Chwałę Boga a kto na " chwałę " antychrysta .

----------------------------------------------------

wystarczy czytać
biniobill
@Bractwo św Piusa X
Mnie się wydaje, że @joshua23 nie przekracza uprawnień, ale za to stefanek się zapędza. I to bardzo.
jadwiska and one more user like this.
jadwiska likes this.
myname likes this.
joshua23
Nie w twoim nicku będziemy oddawać chwałę Bogu.
ludzik1000
Tytul "Ojca Swietego" nie powinien przyslugiwac papiezowi, gdyz tylko jednego mamy Ojca Swietego w niebie, a tak to sobie ambicje czy nie wiem co wygórowali ci papieze. Niech ktos wymysli dla nich odpowiedniejszy tytul. A dla Kopaczki zaproszenie na raczki.
joshua23 09:43

@biniobill oprzytomnieje,jak mu po śmierci diabły pięty przypalać zaczną.
==============================================
nie wydaje Ci się że przekraczasz swoje uprawnienia ?
myname
biniobill 09:43
@Uznajemy
================================================
....jak ciężko odstępcom , innowiercom i heretykom napisać pełną Chwałę dla Boga

--------------------------------------------------
Tak się z Bogiem zidentyfikował ze kazdy wpis odbiera jako męczeństwo lub chwałę
biniobill
Dla mnie najświętszym Imieniem jest Imię Jezusa Chrystusa.
Nie kombinuj, stefanek.
myname 09:40
Dla nich KAZDA sytuacja, ktorej nie rozumieją to wcielone zło
===============================================
coś w tym jest co napisałaś ,bo ja nie rozumiem o czym Ty cały czas rozprawiasz ......................czyliby wynikało że jesteś wcielone .....
joshua23
W rzeczy samej @myname
myname
Jakie to urocze z rana przeczytać jak nick :@Uznajemy Chrystusa za Króla cię błogosławi.Zaiste godne czyny , adekwatne do przyjętego nicka
biniobill
@Uznajemy
W przeciwieństwie do ciebie, ja byłem świadomy na kogo głosuję. Nie mam złudzeń ani fałszywych nadziei. Głosowałem na człowieka, który według mnie jest właściwy na właściwym miejscu.
myname and one more user like this.
myname likes this.
joshua23 likes this.
joshua23
@biniobill oprzytomnieje,jak mu po śmierci diabły pięty przypalać zaczną.
myname likes this.
myname
Jezus tez obrazał, jak siadał do stołu z grzesznikami, zdrajcami, jak uzdrawiał w szabat, jak osłonił od kamienionowania grzesznicę...obrazał zwłaszcza Faryzeuszy .Dziś się dzieje podobnie, najbardziej urazeni są ci co deklarują swoją prawość, przemodlenie i jedyną sluszną prawowitość.Dla nich KAZDA sytuacja, ktorej nie rozumieją to wcielone zło
biniobill and one more user like this.
biniobill likes this.
joshua23 likes this.
biniobill
@joshua23 napisał:
aby ustawić sobie w nicku Najświętsze z imion Jezus
-----------------------------------------------------------------------
Ale musisz mu przyznać, że jest niesamowicie przewrotny? Atakując go atakujesz w jego domyśle, najświętsze Imię, które umieścił w swoim nicku. Iście diabelski sposób na przeciwnika... Ciekaw jestem kto go tego nauczył.
myname likes this.
joshua23
Czy ten oszołom jest w stanie odezwać się do kogoś nie mieszając w to szatana ? Jakim trzeba być bandytą,zbójem,łotrem i nie wiem kim jeszcze,aby ustawić sobie w nicku Najświętsze z imion Jezus i spod tego nicka nieustannie pisać,że wszyscy poza nim są opętani ?
myname likes this.
biniobill
Bractwo św Piusa X napisał:

tak tylko że ja podejmuję walkę a Ty jesteś bierny w obliczu zaistniałej sytuacji
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zwycięstwo Andrzeja Dudy w ostatnich wyborach traktuję jako powód do dumy. Rozumiesz na pewno, że osiągnął to dzięki wielu - a ja uważam, jak również pozostali, którzy go popierali, że …More
Bractwo św Piusa X napisał:

tak tylko że ja podejmuję walkę a Ty jesteś bierny w obliczu zaistniałej sytuacji
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zwycięstwo Andrzeja Dudy w ostatnich wyborach traktuję jako powód do dumy. Rozumiesz na pewno, że osiągnął to dzięki wielu - a ja uważam, jak również pozostali, którzy go popierali, że przyczynili się także do jego sukcesu - chociażby w mikroskopijnej cząstce. Aktywność nie musi ograniczać się jedynie do internetu - chociaż to także jest wiele.
Nie uważam żebym był bierny, chociaż mógłbym się postarać bardziej :-)
myname likes this.
myname
co się nie zakrztusisz
myname
Uznajemy Chrystusa za Króla 09:31

natomiast każdy ma prawo do używania sformułowań i tekstów osób , których myśli i słowa są poprawne pobudzając przy tym umysły uśpione .
--------------------------------------------------------
nie rozsmieszaj mnie z rana, bo kawe z wrazenia wylewam