Clicks27
Peter(skala)

Dieťa potrebuje mamu i otca, pripomínajú organizátori sobotného pochodu Hrdí na rodinu

Bratislava 17. júla 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)

Predstavitelia Aliancie za rodinu chcú na sobotňajšom pochode Hrdí na rodinu ukázať, že deti potrebujú otca i mamu. Na dnešnom brífingu to uviedol hovorca aliancie Anton Chromík

Na snímke vpravo predseda Aliancie za rodinu Anton Chromík a vľavo aktivista Marek Nikolov

“V sobotu chceme ukázať, že všetky deti túžia po mame a otcovi. Mama je nenahraditeľná, otec je nenahraditeľný,”dodal.

Pochod Hrdí na rodinu odštartuje v Bratislave o 14:30 na Rudnayovom námestí pri Katedrále sv. Martina. Podľa Chromíka nie sú pripravené žiadne veľké prejavy.

“Sme apolitickí. S radosťou prídeme a s radosťou chceme aj odísť. Všetkých pozývame a vyzývame, aby prišli s radosťou v srdci,” uviedol Chromík.

Nemajú pripravené ani žiadne transparenty, budú nimi len tričká. “Na tričkách pre deti sedí dieťa na hojdačke, kde jednou stranou hojdačky je mama a druhou otec. Tričká pre dospelých nesú odkaz, aby nám srdcia horeli láskou. Pochod je pre všetkých. Privítame každého, kto sa stotožňuje s hodnotami rodiny, nikoho nevylučujeme. Nebudú tam žiadne zástavy, len symbol rodiny,” vysvetlil Chromík.

Ôsmym pochodom Hrdí na rodinu chce Aliancia za rodinu verejne vyjadriť, že rodina je skutočne úžasná a výnimočná, lebo sa v nej rodia a najlepšie vychovávajú deti, inde sa to lepšie nedá. Pre deti chystajú prekvapenie a verejnosť vyzývajú, aby prišla v červenom tričku.