Język
Wyświetlenia
906
frondziak 6 3

Absolutna dominacja Jarosława Kaczyńskiego

Najnowszy sondaż poparcia dla partii politycznych pokazuje, że dominacja Prawa i Sprawiedliwości jest absolutna. Partia kierowana przez Jarosława Kaczyńskiego mogłaby liczyć w przypadku wyborów odbywających się w lutym na 43 procent poparcia. Za PiS jest przepaść - drugą w kolejności Platformę Obywatelską wspiera tylko 17 procent badanych.

Co ciekawe według badania CBOS do Sejmu dostałyby się jeszcze tylko dwie partie. Oprócz wymienionych byłyy to Kukiz'15 z poparciem 7 proc. oraz Nowoczesna z poparciem 5 proc.

Poniżej progu wyborczego sytuują się zarówno PSL jak i SLD, obie wspierane przez 4 proc. Polaków. W opisanym badaniu jednak aż 15 proc. Polaków było niezdecydowanych, co każe przypuszczać, że rzeczywiste wyniki wyimaginowanych lutowych wyborów byłyby w znaczącym stopniu odmienne.

mod

www.fronda.pl/a/absolutna-domin…l
wacula25@wp.pl
Wszyscy ministrowie rządu PiS za 2017 r. otrzymali od 65.000,00 zł do 82.000,00 zł. nagrody. To się nazywa sprawiedliwość społeczna A nam biednym tylko każą zmienić słomę w sienniku to też przecie dobroć od kacz-prezesa dla wyborców .A polityka tego "pseudomęża stanu" ośmiesza Polskę, obniża jej prestiż międzynarodowy i drenuje kieszenie Polaków. Co jeszcze ma "zrobić biedny wyborca jak tylko … Więcej
wacula25@wp.pl
A z sondażami dot PiS - na zebraniach i na spotkaniach w Toruniu u Ojca rYDZYKA wszyscy, są zwolennikami PiS.
W Korei Północnej na ich Wodza głosuje ponad 500 procent wyborców - to jednak PiS musi jeszcze popracować, by dorównać.Kto chce, by Jarosław Kaczyński został premierem..
A cóż to za różnica, Kaczyński, czy jego kot. Za sznurki pociąga zawsze kacz-prezes, a wszyscy inni maja się jemu … Więcej
tekla
Najnowszy sondaż zamówiony przez PiS. Sondaże to element inżynierii społecznej.
predex
Panie Jarosławie , szybko intronizujcie Jezusa Chrystusa na krola Polski, rusz Pan tych z Kiep bo oni jak na razie śpia, Polsce zaczyna palić sie grunt pod nogami, czasu coraz mniej, już tylko w Bogu nadzieja, politycy i kaplani zawiedli na całej linii.
predex
Jak jego zabraknie przewiduje w 5 lat kolejne rozbiory Polski.
m.rekinek wspomniał ten post w No i tradycyjnie Parvus zdjął filmik z głównej strony aby mogły się pojawić ważniejsze dla katolikó….
Piotr2000
Brawo dla Frondy !
Zdaje sie, ze ta wiesc swoj poczatek ma we Frondzie
/zalozonej w poczatkach lat 90 przez dwoch redaktorow Gazety Wyborczej Adasia MICHNIKA. Ze dzisiaj Terlikowski wystepuje w swego bosa imieniu - nie szkodzi, chwala Frondy zawsze idzie na wlasciciela stajni/.