Clicks62

Pozor na ekoterorizmus - nové kontroverzné hnutie na obzore "No future=no children"


Inšpirovaná hnutím protestov tínedžerov proti klimatickým zmenám, ako napríklad hnutím aktivistky Grety Thunbergovej, sa osemnásťročná Kanaďanka Emma Limová verejne zaviazala, že nebude mať deti a to dovtedy, kým vláda neuskutoční vážne kroky proti zmene klímy. Týmto záväzkom však svoju aktivitu neskončila, skôr naopak, založila hnutie, ktoré aj iných mladých ľudí nabáda aby sľúbili, že v budúcnosti nebudú mať deti

www.hlavnespravy.sk/…/1891651

Kanadská tínedžerka založila tento týždeň hnutie, ktoré bojuje proti zmene klímy s názvom “NO FUTURE, NO CHILDREN” – „Žiadna budúcnosť, žiadne deti“, ktoré propaguje na sociálnych sietiach ako aj cez webovú stránku. Tu sa môžu zaviazať aj iní dospievajúci, že nebudú mať deti.

Emma na stránke uvádza: „Vzdávam sa svojej šance mať rodinu, pretože budem mať deti iba vtedy, ak budem vedieť, že ich môžem udržať v bezpečí,“ hovorí na svojej webovej stránke. “Láme mi to srdce, ale vyslovujem tento sľub, pretože viem, že nie som sama.” A dodáva: “Je to naša budúcnosť, ktorá je v stávke”.

Jej iniciatíva podporujú tínedžeri z celého sveta.

Osemnásťročný Jacob Diercks, ktorý žije na pobreží Severného mora v nemeckom meste Meldorfe sa k iniciatíve pripojil a ako dôvod uviedol, že za svojho života pocítil ako Severné more značne oteplilo. Povedal, že poľnohospodári majú problémy kvôli záplavám a letá sú tak horúce, že polia horia.

„Považujem za nezodpovedné priniesť deťom také nebezpečenstvo,“ napísal. „Naša vláda robí príliš málo na ochranu klímy, a nášho regiónu.“

V Štokholme vo Švédsku sa 18-ročná Isabelle Axelsson tiež prihlásila k hnutiu. „Dávam tento sľub, pretože nechcem porodiť dieťa, ktoré bude mať rovnaké prostredie a rovnaký strach ako ja,“ napísala. „Nechcem, aby ďalšie deti nemuseli čeliť dôsledkom našej nečinnosti.“


Aj na Slovensku sa tento týždeň protestovalo proti klimatickým zmenám. Našťastie verejné podnecovanie mladých ľudí k tomu, aby v budúcnosti nemali žiadne deti, z úst našich tínedžerov zatiaľ ešte nepočuť. A dúfajme, že takéto podnecovanie ani v budúcnosti počuť nebude.

Andrea Lopatková
www.hlavnespravy.sk/…/1894284
Kiska, Čaputovaá, Greta... vycvičení, nadiktovaní...agenti ekoterorizmu
Na obrazku: "NO children=NO future" (Žiadne dieťa=Žiadna buducnosť) je správnou rovnicou, ktorá charakterizuje skutočnú realitu, pretože ak nebudú deti, nebude ani budúcnosť, čiže rodina, pokolenie... ľudský život.

Naproti tomu prichádza ekoterorizmus (eokologický extrémizmus), ktorý si podmańuje aj mladých priaznivcov v hnutí s opačným názvom: "NO future=NO children" (Žiadna buducnosť=Žiadne …More
Na obrazku: "NO children=NO future" (Žiadne dieťa=Žiadna buducnosť) je správnou rovnicou, ktorá charakterizuje skutočnú realitu, pretože ak nebudú deti, nebude ani budúcnosť, čiže rodina, pokolenie... ľudský život.

Naproti tomu prichádza ekoterorizmus (eokologický extrémizmus), ktorý si podmańuje aj mladých priaznivcov v hnutí s opačným názvom: "NO future=NO children" (Žiadna buducnosť=Žiadne dieťa)

Namiesto toho, aby Zlo prekonávali Dobrom, čiže nedostatok dobrých ľudí nahradili pôrodom a výchovou dobrých ľudí, tak naopak odmietaju rodiť deti zo strachu pred nedostatkom materialnych dobier. Nekonaju tak z lasky k deťom, prirode, rodine a spoločnosti, ale zo strachu z buducnosti.

Z toho isteho dôvodu-principu prijmaju antikoncepciu, podstupuju interupciu a eutanaziu... zavrhuju život ako taký... a v tomto prípade maju zámienku ekologiu.