Clicks25
lt.news

Korumpuotas teisingumas: Nekalta Motinos Teresės vienuolė nyksta kalėjime

Vyskupas bei Indijos Vyskupų generalinis sekretorius Teodoras Mascarenhas (58-erių metų amžiaus) lankėsi kalėjime pas garbaus amžiaus Motinos Teresės vienuolę Concelia Baxla, praneša tinklalapis UcaNews.com (vasario 15).

Vienuolė Concelia buvo Motinos Teresės tikinčiųjų vyresnioji visoms netekėjusioms moterims Ranchi mieste, Indijoje. Ją 2018-ųjų liepą suėmė dėl klaidingų kaltinimų už „prekybą vaikais“. Šiuo metu šis nusikaltimas įvardijamas kaip „neteisėtas įvaikinimas“. Vienuolė kenčia nuo diabeto ir išsiplėtusių venų ligų.

Įvaikinto vaiko tikroji motina paliudijo, jog ji savanoriškai perdavė vaikelį vienuolei. Vyskupas Mascarenhas šią liūdnai pagarsėjusią vienuolę Concelia vadina nekalta.

Kiekvienas bandymas tikinčiąją išlaisvinti už užstatą buvo brutaliai atmestas, kartais sprendimas priimtas būdavo vos per porą minučių.

Dvasininkas Mascarenhas apibūdino momentą, kai išvydo garbingąją vienuolę už dvigubo ir neperšaunamo lango: „Ji pažvelgė į mane tomis graudžiomis akimis ir pravirko“.

Tuomet vienuolė teigė: „Atleiskite man, Viešpatie, Bažnyčiai užtraukiau gėdą, tačiau esu nekalta, mano Viešpatie“.

Vyskupas išreiškė savo susižavėjimą šiai „pasiaukojusiai vienuolei“, kuria buvo pasinaudota, kad politinėmis galiomis būtų pakenkta Bažnyčiai: „Ji nė kiek nesijaudino dėl savo fizinės kančios. Vienuolė verčiau buvo susirūpinusi dėl Bažnyčios patirtos žalos dėl jos suėmimo“.

„Aš meldžiu <...> ir sakau mano Jėzau, jūs kentėjote ir mirėte dėl manęs, argi aš negaliu atlaikyti šios kančios nepaisant savo nekaltumo. Aš sutinku su Dievo valia“.

Paveiksliukas: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-SA, #newsHsxprpmoug