Clicks1.2K
ŚW.FILOMENA
1

Wywiad z prorokiem Julianem Soto Ayala - „Uczniem”

TŁUMACZONE TRANSLATOREM

Prorok - Julian Soto Ayala - "Uczeń"

Orędzia otrzymuje od 34 lat (1984 - 2018). To są Objawienia i Wiadomości od Boga Ojca, Jezusa Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny, aniołów i świętych.

Lokalizacja: State of Sonora, Meksyk


Julian Ayala Soto urodził się w Meksyku w dniu 13 maja 1959r. Na wiosnę 1975 roku (marzec), udało się przez jego pierwszego spotkania z Dziewicy z Guadalupe. Przez 6 kolejnych dni, Najświętsza Matka Boża odwiedziła go, a on przyjął wiarę w sposób niezwykły posiadającego wiedzę o tajemnicach Królestwa Bożego przez w ustach tej samej Matki naszego Pana. Virgin powiedział również, że 1984 będzie zobaczyć ją , a w zbożu wydaje się do niego w sferze światła; tam zaczyna otrzymywać wiadomości od 24 do 27 czerwca 1984, a na końcu mówi mu, gdy mówi do widzenia, (bo są 7 razy, że VE): „W ciągu 10 lat, będę wprowadzi cię do mego Syna Jezusa, bo trzeba wiem ".

Dzieje się to w 1994 roku, w dniu 24 czerwca o godzinie 03:30 pm, siedem razy, do dnia 27 czerwca 1994 Nasz Pan Jezus Chrystus ukazał mu się na sembradío i powierzył Apostolat zadośćuczynienia i odszkodowania oraz o Społeczność szkolenie Preservation do czasów ostatecznych. Nasz Pan powiedział: „Mój syn, dziś powierzyć specjalną misję: dokonać zadośćuczynienia i naprawienia Serca Mojego Ojca i kształtować zachowania Communities ... będzie miał wielu wrogów, wiele cierpienia i próby będą musiały przejść ... Ja was posyłam do tworzenia społeczności zachowanie Wiary po raz ostatni ... "

Społeczności Preservation lub Trójkąty Światła oznaczają krew Chrystusa, obejmującą, na całym świecie, konkretne miejsca, które Pan będzie chronić i dbać o czasach ostatecznych, i są wypełnione świetle Trójcy, dlatego nazywa trójkąty światła. Trójcy ma swoje własne światło, które obejmuje cały wszechświat, ale kiedy manifestuje się w określonym Disciple okolicy, to objawia się w trójkącie, a linie, które tworzą ten trójkąt jest Krew Jezusa. Czyje obietnica do tych miejsc jest zachowanie prawdziwej wiary i dogmatów Kościoła.

To prawda, że według Ewangelii Pana naszego Jezusa Chrystusa, Fe będzie promowana i zachowane tam, a zwłaszcza największym darem mamy do doskonałości, który nas zbawia, która jest Eucharystia. Przez potrzeby duchowej Wiemy, że nasz Pan jest obecny w jego czterech zasadniczych elementów w Sangrada Eucharystii Ciało, Krew, Duszę i Bóstwo. I to musi być zachowana aż do końca czasów. Ale umysł cierpi prześladowania Kościoła w czasie ucisku, który jest częścią oczyszczania, niektóre części można powiedzieć, że Jezus nie jest tak naprawdę w przyjmującym, który jest tylko znakiem, symbolem.

A misja tych społeczności są tworzone wewnątrz trójkątów jest, mówić i potwierdzają, że Jezus Chrystus naprawdę jest i zawsze będzie obecny w Najświętszej Hostii konsekrowanej i podtrzymywać prawdę dogmatów, na przykład o czystości Maryi i Jego doskonałe dziewictwo. Księga Dziejów Apostolskich 2: 46-47 mówi o pierwszych wspólnot chrześcijańskich, Są one poruszanie się zmartwychwstałego Jezusa, a te społeczności będą musiały poruszać Jezusa Eucharystii. Społeczności są trynitarna, Marian i eucharystyczny.

Poniżej wywiad z Julianem Soto Ayala „ucznia” i jego świadectwo.

za: aparicionesdejesusymaria.blog/…/entrevista-a-ju…

_____________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

PILNE !!! Przesłanie Naszego Pana Jezusa Chrystusa z 24 września, 5:25 po południu przekazane uczniowi, w Fatimie w Portugalii

Wiadomość od naszego Pana Jezusa Chrystusa i Matki Bożej z 15 września 2018r.

JEZUS: OD DZISIAJ ZACZNIE SIĘ ODLICZANIE ...

ZBLIŻA SIĘ WIELKI DZIEŃ OŚWIECENIA SUMIENIA !!!