Clicks2.1K
borgan
5

Pudzian' OSTRO!!! 'Jeśli obok mnie dwóch panów będzie się obściskiwało...'

zdj. screen Youtube/ MMAPLtv

Mariusz Pudzianowski, ośmiokrotny Mistrz Polski Strongman, a dziś zawodnik mieszanych sztuk walki w rozmowie z dziennikarzem "Super Expressu" mówił m.in. o zbliżającej się walce z Szymonem Kołeckim.

Były strongman został zapytany przy okazji również o... tolerancję wobec homoseksualistów. Szymon Kostyra poprosił sportowca o komentarz na temat słów Zofii Klepackiej. Polska windsurferka ostro zaprotestowała przeciwko tzw. "karcie LGBT+", którą podpisał w zeszłym miesiącu prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Czy "Pudzian" popiera poglądy Klepackiej?

"Nie mam problemu, by z osobami homoseksualnymi porozmawiać czy podać rękę. To normalni ludzie, możemy napić się kawy, nie przeszkadza mi to"-zaczął zawodnik MMA. Jednocześnie Mariusz Pudzianowski zaznaczył, że "nie lubi i nie toleruje" obnoszenia się z orientacją homoseksualną.

"Jeśli obok mnie dwóch panów będzie się obściskiwało albo buzi sobie dawało, to powiem brutalnie: wypier...wszego maja"- stwierdził "Pudzian".

"Toleruję, akceptuję tych ludzi. Jeżeli on będzie normalnie sobie siedział tak jak ja teraz z panem siedzę, to złego słowa mu nie powiem, rękę podam, wszystko... Ale nie toleruję obnoszenia się z tym wszystkim"- zaakcentował ośmiokrotny Mistrz Polski Strongman.

Rozmówca Szymona Kostyry skomentował również to, jak niektóre media promują homoseksualizm.

"Jak niektóre telewizje zapraszają sobie na przykład dwóch panów, którzy jeszcze za rączkę się trzymają... No sorry! Żyjemy w Polsce i nie próbujmy do Polski sprowadzać Zachodu. Francja ma swoją kulturę, Anglia ma swoją kulturę, a Polska ma swoją kulturę i tradycję i żyjmy w takim środowisku, w jakim się wychowaliśmy. Jedźcie sobie do Francji, tam się możecie całować (...) na ulicy i mi to nie przeszkadza, ale w swoim bliskim otoczeniu takiego zachowania nie toleruję".

yenn/SE.pl, Fronda.pl

www.fronda.pl/a/pudzian-ostro-j…
januszz and 4 more users like this.
januszz likes this.
antonio 64_64 likes this.
xmireknowak likes this.
Radek33 likes this.
PiotrM likes this.