Clicks28
lt.news

Kardinolas Miuleris sukritikavo Vokietijos Vyskupus

Tikras skandalas - Vokietijos Vyskupai išnaudoja Bažnyčios lėšas, kad finansuotų savo internetines platformas, kuriose tiesiogiai išsityčiojama ir prieštaraujama katalikų doktrinai be katalikiškosioms moralės normoms, tinklalapyje kath.net teigė Kardinolas Gerhardas Miuleris (balandžio 13).

Iš konteksto tai akivaizdu, jog Miuleris omenyje turi savo Vyskupų tinklalapį katholisch.de, šį kritikuoja ir kaltina platinant šmeižiančią informaciją apie Kardinolo Tikėjimo Manifestą. Kardinolas šį portalą pavadino „pusėtinų tiesų rinkiniu“.

Katholisch.de, kaip aiškina Miuleris, yra „lidūnai pagarsėjusi bedieviškumo irštva“, kuri save pasauliui vaizduoja „nepralenkiamos arogancijos“ būdu.

Pagrindinės Kardinolo kritikos priežastys: katolisch.de išnaudoja - kaip aiškina Miuleris - lytinių išnaudojimų skandalus ir naujienas, kad šitaip į pirmą svarbumo vietą galėtų iškelti homoseksualų sanguliavimą, išjuokti kunigų celibatą bei religinius įžadus, sumenkinti neištikimybės bei skyrybų nuodėmes - šias net nurodo kaip pagrindines vaistines priemones nuo lytinių išnaudojimų.

Paveiksliukas: Reinhard Marx, Gerhard Ludwig Müller, © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsYkmdflgzhf