Clicks1.7K

JEZUS: Dzieło nowego porządku świata zaczyna się już pruć w szwach. Dzieje się to ze względu na modlitwy – wasze modlitwy

JESUS: Already the work of the New World Order is beginning to fall apart at the seams. This is down to prayers – your prayers

niedziela, 24 lipca 2011 roku, godz. 23.00

Moja szczerze umiłowana córko, oddanie i wierność Moich czcicieli Mnie i Mojemu Ojcu Przedwiecznemu wiele już zmieniają. Wy, Moje dzieci, musicie wiedzieć, że wasze oddanie rozpala w Moim Sercu tak wielkie płomienie, iż czuję jakby miało ono pęknąć z Miłości do was. Niebo się teraz raduje ze sposobu, w jaki wy, Moje ukochane dzieci, składacie Mi cześć – z taką żarliwością i oddaniem. Wiecie w swoich duszach, że to Ja jestem Tym, Kto mówi. To Ja przynoszę poczucie takiej Miłości i czułości w waszym sercu.

Mam Orędzie dla was wszystkich, dzieci, którzy podążacie za Moim świętym, Boskim Słowem na tej stronie internetowej. We współczesnym świecie to właśnie w ten sposób muszę je ogłaszać. Ten i inne kanały przekazu zostaną wykorzystane w celu zapewnienia, że Moje Słowo jest słyszane i odczuwane przez wszystkich wierzących, niewierzących i tych, którzy w ogóle Mnie nie znają.

Proszę, wiedzcie, że wszystkie podejmowane przez was trudy, ponoszone z miłości do Mnie, mają swoje oddziaływanie. Słyszę każdego z was. Wiem, jaką radość wprowadzam w wasze dusze. Jestem zadowolony ze sposobu, w jaki wasza praca rozpowszechnia Moje Słowo. Nagrodzę wszystkich i każdego z was z osobna specjalnymi Łaskami i przywilejami. Proszę, zwracajcie się do Mnie, bym wysłuchał waszych modlitw. Przyjdźcie do Mnie, Ja usłyszę wasze wołanie.

Dzieło nowego porządku świata zaczyna się już pruć w szwach. Dzieje się to ze względu na modlitwy – wasze modlitwy. Bóg, Ojciec Przedwieczny, zniszczy tych, którzy w dalszym ciągu narzucają swój ohydny spisek upadku walut na świecie i obalenia przywódców politycznych, którzy próbują to powstrzymać. Jego Ręka będzie nadal uderzać, aby chronić was, dzieci.

Proszę, wzywam was wszystkich, abyście powiedzieli o tych Orędziach wielu tym, którzy mają wpływy, w tym w mediach. Wielu będzie uważać was za szalonych, gdy będziecie mówić o tych Orędziach. Nie lękajcie się, bo Łaski, które otrzymacie, gdy będziecie podejmować to Dzieło, znacznie przewyższają początkowe zniewagi, które będziecie znosić.

Idźcie teraz do przodu, Moje umiłowane dzieci, z miłością i radością w sercach, bo Moje Słowo należy przyjąć życzliwie. Nareszcie wiesz, że idę z tobą, abym mógł umacniać więzy miłości do wszystkich Moich wyznawców, których wybrałem, aby zbliżyli się do Mojego Najświętszego Serca. Moja Najdroższa Krew, tak ochotnie przelana za każdego z was, abyście mogli zostać zbawieni, okrywa was każdego dnia.

Jesteście Moją umiłowaną Armią i razem powstaniemy, by przyprowadzić wszystkich waszych braci i siostry z powrotem, na nowo, do ich prawowitego, chwalebnego Domu.

Kocham każdego z was i troszczę się o każdego z was, dzieci. Nigdy nie zapomnijcie odmówić tej modlitwy, kiedy modlicie się do Mnie każdego dnia.

O mój najdroższy Jezu, weź mnie w Swoje Objęcia i pozwól, by moja głowa spoczęła na Twoim Ramieniu, tak abyś w odpowiednim czasie mógł mnie podnieść do Swojego chwalebnego Królestwa.

Pozwól, by Twoja Najdroższa Krew przepływała przez moje serce, byśmy mogli złączyć się w jedno.


Wasz umiłowany Zbawiciel
Jezus Chrystus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/god-the-father-…
za: jezusdoludzkosci.pl/2011-07-24-23-0…

_________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy

JEZUS: Ostrzeżenie będzie wydarzeniem dramatycznym ... Wszystkie Moje dzieci, wszędzie, muszą ostrzec zagubione dusze, czego należy oczekiwać

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić


JEZUS: Błagam was, Moi uczniowie, abyście ostrzegali ludzi, że Ja, Jezus Chrystus, nie przyjdę w ciele

JEZUS: Demaskujcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale róbcie to dokładnie

JEZUS: Błogosławię was i daję wam odwagę, mądrość, wiedzę i Łaski do kontynuowania Mojego Dzieła na ziemi

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY

UWAGA: POWSTAŁA WIRTUALNA GRUPA MODLITEWNA - JEZUS DO LUDZKOŚCI

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY
"Proszę, wzywam was wszystkich, abyście powiedzieli o tych Orędziach wielu tym, którzy mają wpływy, w tym w mediach. Wielu będzie uważać was za szalonych, gdy będziecie mówić o tych Orędziach. Nie lękajcie się, bo Łaski, które otrzymacie, gdy będziecie podejmować to Dzieło, znacznie przewyższają początkowe zniewagi, które będziecie znosić."
ŚW.FILOMENA likes this.