Kalba
Paspaudimai
25
lt.news

Neteisėta: Visi Čilės vyskupai atsistatydino - nė vienas individualus atvejis nebus tiriamas

Visi Čilės vyskupai gegužės 17-ąją Popiežiui Pranciškui pateikė pasirašytus atsistatydinimo popierius.

Pastarąją savaitę jie viešėjo Vatikane ir susitiko su Pranciškumi aptarti tariamų homoseksualinių išnaudojimų Čilėje. Šie tariami incidentai buvo tiesiog tam tikra prasme vienas išpūstas burbulas. Standartiniai kaltinimai prieš vyskupus „visiškai juos nutildė“, nors kaltės įrodymų dar nebuvo pateikta.

Popiežius Pranciškus priims tik tų vyskupų atsistatydinimus, kuriuos jis mato kaip savo ar oligarchinės spaudos priešus bei konkurentus.

Pagrindinis vyskupų kaltintojas yra spaudos atstovas Juan Carlos Cruz. Šis asmuo yra natūralizuotas JAV pilietis ir garsus Hillary Clinton rėmėjas. Juanas 2017-ųjų liepą socialinėje medijoje Twitter patalpino nuotrauką, kurioje matyti, kaip jis vykdo kampanijas ir agitacines veiklas už gėjų santuokas.

Taigi, šitoks pasidavimas išoriniams veiksniams ir spaudimui tik dar labiau paspartins ir paskatins homoseksualumo veiklą bei lobizmą.

Ir dar, pasirodo, jog Vatikano atsistatydinimo procedūra yra neteisinga ir neteisėta. Jokie įstatymai negali palaikyti kolektyvinės atsakomybės ar kolektyvinės bausmės. Jei, vis dėlto, yra patikėtinų kaltinimų, tuomet kiekvienas individualus atvejis turėtų būti tiriamas ir pateikti atitinkami kaltinimai.

#newsKgaaaypehh