Clicks38
tr.news

Sürpriz Değil: Liberal Katolik Dergi, 1984 Yılında Pedofili Reklamı Yapmış

La Nef dergisinin 27 Haziran tarihli haberine göre, Belçika'da yayınlanan Katolik haftalık Kerk & Leven (Kilise & Yaşam) dergisi 9 Ağustos 1984 tarihli sayısında, pedofiliyi özendiren bir reklam yayınlamış.

Reklam, “pedofiliye ilişkin ekümenik bir çalışma grubu toplantısı” yapılmasını öne sürüyordu. Amacı, “kiliseleri pedofiliye karşı hassaslaştırmak”, “önyargılarla mücadele etmek” ve “pedofililer için bir buluşma yeri yaratmak” idi.

Grup tarafından yayınlanan bir broşürde şunlar yazıyordu, “yetişkinler ve çocuklar arasındaki cinsel ilişkilerin çocuklar için mutlaka zararlı değildir ve çocuklar için daha zevkli ve değerli cinsel ilişkiler de vardır."

Ekümenik sübyancılar ebeveynlerin çocuklarına “güvenmelerini” tavsiye etti, “Oğlunuz veya kızınız bu ilişkiyi zevkli olarak kabul ediyorsa, bu bağı yok etmeyin”.

Makalenin tirajı yaklaşık 500.000 civarındaydı. Dergi, ünlü Kardinal Godfried Danneels'in sorumluluğu altında yayınlanmaktaydı.

O zamanlar, pedofilinin teşviki sol partiler ve liberal Kilise çevrelerinde “cinsel kurtuluşun” bir parçası olarak görüldüğünden son derece modaydı. Şimdilerde pedofili ile öfkeyle mücadele eden oligark medya, o zamandan beri pedofili propaganda makinesinin önemli bir parçasıydı.

#newsQppmvsgjir