Clicks434

Kolumbijský biskup pokropí z helikoptéry svätenou vodou mesto vrážd, aby vyhnal diabla z ulíc

Násilie, drogové kartely, unášanie ľudí, korupcia, sa tak silno zakorenili do kolumbijského národa, že biskup Rubén Darío Jaramillo Montoya sa rozhodol dopomôcť “dobru” ľahšie preniknúť do spoločnosti tým, že chce zlo oslabiť prostredníctvom svätenej vody.

Za týmto účelom na 14. júla požičal helikoptéru, z ktorej bude rozlievať svätenú vodu nad jemu zvereným biskupstvom. “Chceme preletieť nad celou lokalitou Buenaventura a zo vzduchu ju pokropiť svätenou vodou tak, aby Božie požehnanie mohlo preniknúť do našich ulíc,” povedal biskup pre miestne rádio.

Buenaventura bola v roku 2014 vyhlásená za najnebezpečnejšiu lokalitu celej Kolumbie, čo je spôsobené aktivitou paramilitantných skupín známych ako “los malos.” Ak verejná moc reaguje na únosy ľudí, predovšetkým miestnych podnikateľov, guerily odpovedajú s extrémnym násilím na širšom obyvateľstve.

V roku 2017 vláda podpísala s miestnou “revolučnou armádou” mierovú zmluvu. Miestny biskup uviedol, že aj napriek mierovej zmluve, v roku 2019 bolo už zavraždených 54 ľudí. Preto biskup prehlásil, že krajina sa nepohne vpred, pokiaľ nebude vyhnaný diabol z ulíc.

Miestny akt exorcizmu sa uskutoční 14. Júla, pretože v ten deň Cirkev slávi sviatok sv. Bonaventury, patróna arcidiecézy.
Nezlobte se na mne, ale chápu to jako symbolismus, protože bráno do důsledků a v ryze pragmatickém provedení by už jen zbývaly tyto záležitosti realizovat pomocí personálních rozprašovačů :) které by nás měly ochránit atd.

Boží požehnání a těžiště Boží moci je ukryto zajisté v něčem jiném, než ve svěcené vodě a nebo exorcisované soli atd. První musí být víra a úmysl a samozřejmě láska.... Pokud …More
Nezlobte se na mne, ale chápu to jako symbolismus, protože bráno do důsledků a v ryze pragmatickém provedení by už jen zbývaly tyto záležitosti realizovat pomocí personálních rozprašovačů :) které by nás měly ochránit atd.

Boží požehnání a těžiště Boží moci je ukryto zajisté v něčem jiném, než ve svěcené vodě a nebo exorcisované soli atd. První musí být víra a úmysl a samozřejmě láska.... Pokud toto není, pak jsme na hraně spekulací.... Sůl a nebo voda sama o sobě nevyžene nic, snad jen myš z díry a nebo zahubí slimáky.... To podstatné co je nezbytné je víra a láska a osobní vztah k Bohu.... Pokud ne, pak jsme přesně na úrovni, kde nechceme být, na úrovni magické procedury a jakéhosi šamanství, které neživým předmětům dává moc....
nezlobimn se...ale musim poukazať na exorcistov a posadnutých, ktorí sa stránia sv.vody, takže podla mna istý učinok to bude mať a zvlašť u tých zlých ludí, ktorí o tomto akte budu aj vedieť.