Clicks2.6K

Kim jest prezydent Andrzej Duda – pomówienia, czy prawda ?

Minął rok prezydentury Andrzeja Dudy. Pan prezydent dał się poznać z wielu stron.
Na pewno nie jest politykiem samodzielnym.
Na pewno jest politykiem bezkrytycznie pro amerykańskim i pro atlantyckim.
Na pewno jest politykiem programowo antyrosyjskim.
Na pewno jest orędownikiem polityki puczystów z kijowskiego majdanu.
Na pewno z naruszeniem konstytucyjnej przysięgi i stosownych uprawnień, bez konsultacji z Polakami – hojnie wspomaga Ukraińców budżetowymi i skarbowo – państwowymi zasobami Polaków i państwa polskiego.
Kim zatem jest pan prezydent Andrzej Duda?
Nim zaczniemy oceniać szczegółowo pierwszy rok sprawowania przez pana Andrzeja Dudę urzędu prezydenta Rzeczypospolitej, w trybie przysługującego każdemu obywatelowi prawa do informacji publicznej, w formie zapytania publicznego – zwracamy się o udokumentowane i ostateczne wyjaśnienie podstawowej kwestii:
Sz.P. Andrzej Duda,
prezydent Rzeczypospolitej Polskiej,
jakie są Pana rzeczywiste korzenie rodzinne, i jakie jest zatem Pana rzeczywiste dziedzictwo kulturowe i narodowe?!

w imieniu zarządu stowarzyszenia
Wierni Polsce Suwerennej
oraz partii Polska Patriotyczna
Paweł Ziemiński

Załącznik:

Szanowni Państwo,
Minął właśnie rok od początku sprawowania urzędu prezydenta RP przez Andrzeja Dudę.
W kampanii wyborczej wypłynęła informacja, że podobno jego dziadek należał do UPA.
Sam kandydat twierdził, że to nieprawda a jego dziadek żył w Starym Sączu i był szewcem.
Tutaj są podane podobno jego prawdziwe wspomnienia z lat dzieciństwa i młodości:
Prezydent Andrzej Duda i Jego Starosądeckie korzenie
www.starosadeckie.info/…/prezydent-andrz…
Kto wie, czy te starosądeckie korzenie to prawda, czy też cudzy życiorys zawłaszczony na potrzeby kampanii wyborczej ?
Pewien internauta o ksywie „Huhulaj“ napisał bowiem na pewnym portalu:
„Któryż to prezydęt podpisał ustawę nadającą obcym wojskom uprawnienia Sił Zbrojnych RP? Czyjże to teściunio w swoich poezjach opisywał chłopców z orzełkami na czapkach bijących pałami na odlew żydowskie dziewczęta? Któż to, będąc w Anglii, zwiał po pytaniu o obrady Knesetu w Krakowie? Kogóż to wprawiło w nieopisaną wściekłość wspomnienie o pewnym gagatku o ksywce „Hromenko”?
Któż to ten „Hromenko“ ?
Jego krótki życiorys podaje wikipedia:
pl.wikipedia.org/wiki/Mychaj%C5%82o_Duda
Mało tego – w 2013 roku wydano w Polsce, przetłumaczone z języka ukraińskiego na polski dzieło tego „bohatera“ – wspomnienia opisujące jego „wspaniałe czyny“ i sotni UPA, której był dowódcą.
Oto dane tej książki:
Rok wydania: 2013
Autor: Duda Mychajło
Rodzaj okładki: Miękka
Wydawca: Mireki
Język oryginału: ukraiński
Tłumaczenie: Przemysław Tomanek
ISBN: 9788389533869
EAN: 9788389533869
PKWiU: 58.11.1
Format: 12.5×20.0cm
Ilość stron: 264
Data wydania: 2013-06-04
Waga produktu: 252 g.
Pełen tytuł na okładce:
MYCHAJŁO DUDA „PROMENKO“
WIELKI RAJD.
WSPOMNIENIA DOWÓDCY SOTNI UPA, KTÓRA SPOD PRZEMYŚLA PRZEBIŁA SIĘ PRZEZ CZECHOSŁOWACJĘ I AUSTRIĘ DO BAWARII.
Opis na dole okładki:
AKCJA „WISŁA“ TRWA. PĘTLA WOKÓŁ UPA ZACISKA SIĘ. DOSTAJĄ ROZKAZ PRZEBIJANIA SIĘ DO AMERYKAŃSKIEJ STREFY OKUPACYJNEJ W NIEMCZECH.
Fragment książki udostępniony przez wydawcę:
———————————————————————————————————-
3 maja 1947 roku nie było już w naszym nadrejonie ani jednej zamieszkałej wsi. Wieczorem tego dnia dołączyli do nas nasi łącznicy, jednak i tym razem wrócili z niczym. Zameldowali, że WP kwateruje już nawet po lasach, i to przeważnie na wzgórzach. Pewnie myślą, że w takich miejscach znajdują się nasze magazyny z żywnością.
Dopiero teraz wróg rozpoczął generalne natarcie na oddziały UPA. Na wszystkich drogach i ścieżkach prowadzących do wsi zastawiał zasadzki w dzień i w nocy.
Naraz wynurzyła się gęsta tyraliera wroga. Wszyscy żołnierze byli młodzi, silni jak dęby. Pośrodku szedł szybkim krokiem polski porucznik.
– Już czy jeszcze nie? Spytał Czumak.
– Jeszcze nie. Odpowiadam, a sam nie spuszczam oka z polskiego oficera.
– Smyk, patrz, ten blondyn to oficer. Ognia!
W okamgnieniu rozpętało się piekło. Dowódca oddziału tylko zamachał rękami i razem z innymi zwalił się nieżywy na ziemię. Po czym na kilka sekund wszystko ucichło. Klękam na kolano i oglądam pobojowisko.
——————————————————————————————————–
Książkę można sobie zamówić za nieduże pieniądze:
lubimyczytac.pl/ksiazka/212986/wielki-rajd
Mając na uwadze wybitnie probanderowską postawę prezydenta, futrowanie postbanderowskiej Ukrainy forsą, bronią, szkoleniem i leczeniem w Polsce banderowskich zbrodniarzy oraz sam Bóg wie czym jeszcze, daje to wiele do myślenia.
Osobiście miałem kontakt „III stopnia“ z panem Dudą i śp. Pawłem Wypychem w listopadzie 2009 roku i nie był to miły kontakt, ale nie będę tego rozwijał.
Kim zatem właściwie jesteś panie prezydencie ?
Pozdrawiam serdecznie.
Zbigniew Juźków
wacula25@wp.pl to nie jest poniżanie człowieka, ale państwa w którym żyjesz i wcale nie chodzi tu o znaki interpunkcyjne, brak których może się zdarzyć z powodu braku funkcji klawiatury w języku ojczystym. Ty jesteś internacjonalista nie uznającym państw narodowych, więc wcale nie dziwi mnie twoja postawa.
wacula25@wp.pl
modernistae prohibere A więc jeśli chodzi o ortografię każdemu się zdarzają błędy brak kropki literki kreski itd jest tego pełno na portalu naszym .Tak więc ja nigdy nie zwracam ludziom uwagi a koncęntruję się na treści rozmówcy co chce mi przekazać i dlatego nie chcę poniżać żadnego człowieka po przez jego drobną pomyłkę w tekście .Czy tobie się nigdy nie zdarza żaden błąd?
wacula25@wp.pl wczoraj

Piotrek pod Nie zmienisz ani nie zatrzymasz biegu do swobody i wolności polaków mają do tego prawo cieszyć się
------------------------------------------------------------------

wacula25@wp.pl wczoraj

Piotrek pod A masz jeszcze stereotyp Polski z tamtego wieku lat 50, 70 .
Polsko-niemieckie stereotypy odchodzą w przeszłość itp. Dziś pare miljonów polaków mieszka …More
wacula25@wp.pl wczoraj

Piotrek pod Nie zmienisz ani nie zatrzymasz biegu do swobody i wolności polaków mają do tego prawo cieszyć się
------------------------------------------------------------------

wacula25@wp.pl wczoraj

Piotrek pod A masz jeszcze stereotyp Polski z tamtego wieku lat 50, 70 .
Polsko-niemieckie stereotypy odchodzą w przeszłość itp. Dziś pare miljonów polaków mieszka za granicą u nas jest pare mil. innych narodów już ludzi itd a będzie za parę lat integracja narodów . To czyni dobrobyt i pokój narodowy a gwarantem jest pakt NATO-USA i to nam polakom odpowiada
-----------------------------------------------------------------------------------
Wacka, a czy was - rezydentów kibuców nie obowiązuje poprawna pisownia nazwy państwa?

Czy na kursach językowych "poloniści" wasi tego nie uczą?
wacula25@wp.pl
prezydent Duda jest wspaniałym Prezydentem Rzeczypospolitej na dziś
wacula25@wp.pl / Rebelius / biniobill diabelska trójca - gnidy, krety protestancko-żydowskie broniąy Franciszka i szabes goja Dudę - który wystrychnął Polaków na dudka, Widać to jak na dłoni . Są od zagłuszania tematu. Szkoda z nimi dyskusji Piotrek pod
wacula25@wp.pl
Lech Kaczyński głównym budowniczym niepodległości. Taki konkurs dla uczniów z Podkarpacia przygotowali politycy PiS .Ten konkurs z wątpliwej jakości tezą jest kpiną z setnej rocznicy odzyskania niepodległości i poddawaniem w wątpliwość inteligencji uczniów od 12 roku życia wzwyż. Ten konkurs nie służy w żaden sposób Lechowi Kaczyńskiemu - wiemy to nazbyt dobrze z historii, jak się kończy …More
Lech Kaczyński głównym budowniczym niepodległości. Taki konkurs dla uczniów z Podkarpacia przygotowali politycy PiS .Ten konkurs z wątpliwej jakości tezą jest kpiną z setnej rocznicy odzyskania niepodległości i poddawaniem w wątpliwość inteligencji uczniów od 12 roku życia wzwyż. Ten konkurs nie służy w żaden sposób Lechowi Kaczyńskiemu - wiemy to nazbyt dobrze z historii, jak się kończy sztuczne pompowanie głupoty zasług.
wacula25@wp.pl
Piotrek pod Nie zmienisz ani nie zatrzymasz biegu do swobody i wolności polaków mają do tego prawo cieszyć się
Piotrek pod
wacula25. Kto ci płaci za pisanie tych bredni? Czy czytasz to co piszesz?
wacula25@wp.pl
Piotrek pod A masz jeszcze stereotyp Polski z tamtego wieku lat 50, 70 . Polsko-niemieckie stereotypy odchodzą w przeszłość itp. Dziś pare miljonów polaków mieszka za granicą u nas jest pare mil. innych narodów już ludzi itd a będzie za parę lat integracja narodów . To czyni dobrobyt i pokój narodowy a gwarantem jest pakt NATO-USA i to nam polakom odpowiada
Piotrek pod
Wacula25. Duda kiedyś powiedział:
"Należy zredefiniować pojęcie naród".
W jaki sposób można zredefiniować pojęcie? Tylko redefiniując byt do którego jest przypisane. Jeśli w tartaku zredefiniujemy kłodę drewna na deski, to czy ta kłoda będzie jeszcze istnieć? Celem dudy jest likwidacja narodu polskiego.
wacula25@wp.pl
Młot na posoborowe aberracje A no Podejdź no do płota i powiedz nam w oczy to po czy to tak stwierdziłeś że jestem tym co popiera przez ciebie wymyśloną protestyntazyację K.k przez Francizszka
wacula25@wp.pl
Piotrek pod A liczą się czyny i gesty wiary w BOGA mój drogi internauto
mkatana Dyskusja z Rebelius jest daremna. To żyd w dodatku homoesksualny. Ostatnio zmienił swoje logo z flagą polsko-żydowską na diabła z czarny łeb z rogami z czarną łapą. Jego idolem jest Franciszek. Jako żyd nic dziwnego że będzie wspierał anty-papieża i wspierał SZABES-GOJA Andrzeja Dudę
A do pomocy ma; jak widać - protestantów w K.K. w tym wacula25@wp.pl, który niedawno krytykował Dudę …More
mkatana Dyskusja z Rebelius jest daremna. To żyd w dodatku homoesksualny. Ostatnio zmienił swoje logo z flagą polsko-żydowską na diabła z czarny łeb z rogami z czarną łapą. Jego idolem jest Franciszek. Jako żyd nic dziwnego że będzie wspierał anty-papieża i wspierał SZABES-GOJA Andrzeja Dudę
A do pomocy ma; jak widać - protestantów w K.K. w tym wacula25@wp.pl, który niedawno krytykował Dudę i Kaczyńskiego - to szuja, troll, a teraz go chwali. W dodatku wspiera księży homoseksualnych i protestyntazyację K.k przez Francizszka wraz biniobill
modernistae prohibere likes this.
Piotrek pod
Wacula25. Każde działanie ludzkie jest celowe. Jeżeli duda pokazuje symbol "język węza" to też robi to celowo. Skąd wiesz, że jego komunia nie jest celowym blużnierstwem?
wacula25@wp.pl
Piotrek pod Piszesz -[duda. Duda to satanista.]--A to właśnie on przyjmuje komunię świętą i chodzi do kościoła a ty CO?OSZCZERCA -za to jest piekło zapamiętaj!
Piotrek pod
Symbolem kłamstwa jest wąż, a wąż ma taki specyficzny język, zakończony tak jak pokazuje duda. Duda to satanista.
franciszek44
Jak pan prezydent Andrzej DUDA wypelnia slubowanie Polsce i narodowi polskiemu /przeczytaj tekst slubowania i zastosuj go do aktualnie panujacego prezydenta/:
Art. 130. Treść przysięgi przy objęciu urzędu Prezydenta
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
"Obejmując z woli Narodu
urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej,
uroczyście przysięgam,
że doch…
More
Jak pan prezydent Andrzej DUDA wypelnia slubowanie Polsce i narodowi polskiemu /przeczytaj tekst slubowania i zastosuj go do aktualnie panujacego prezydenta/:
Art. 130. Treść przysięgi przy objęciu urzędu Prezydenta
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
"Obejmując z woli Narodu
urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej,
uroczyście przysięgam,
że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji, będę strzegł niezłomnie godności Narodu,
niepodległości i bezpieczeństwa Państwa,
a dobro Ojczyzny
oraz pomyślność obywateli
będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem"
.
Przysięga może być złożona z dodaniem zdania
"Tak mi dopomóż Bóg".

JEZUS i MARYJA
ktozjak Bog
Niech sobie zdrajcy oklaskuja i chwala ZDRAJCOW.
Polacy musza zdac sobie sprawe,
ze ich ratunek i prawdziwa wielkosc
nie jest w belwederskich syjonistycznych marionetkach,
Morawieckich, Śzydłach, Kaczyńskich, Danielsach,
ani w okupacyjnych bagnetach amerykanskich,
ale w BOGU w Trojcy swietej Jedynym,
JEZUSIE CHRYSTUSIE Krolu i
Jego Najswietszej Matce,
MARYI Niepokalanej, Krolowej Korony …More
Niech sobie zdrajcy oklaskuja i chwala ZDRAJCOW.
Polacy musza zdac sobie sprawe,
ze ich ratunek i prawdziwa wielkosc
nie jest w belwederskich syjonistycznych marionetkach,
Morawieckich, Śzydłach, Kaczyńskich, Danielsach,
ani w okupacyjnych bagnetach amerykanskich,
ale w BOGU w Trojcy swietej Jedynym,
JEZUSIE CHRYSTUSIE Krolu i
Jego Najswietszej Matce,
MARYI Niepokalanej, Krolowej Korony Polski.

JEZUS i MARYJA
wacula25@wp.pl
Jak na razie cieszę się z takiego prezydenta Dudy jakiego mamy
Krystyna Szczerba likes this.
biniobill
@Eltond napisał:
Co by się stało jak by tak amputować Andrzejowi palce wskazujące rąk i nóg ?
Już by się tak ładnie na fotografiach nie prezentował.
--------------------------------

Co by się stało gdyby tak amputować Eltond-owi palce wskazujące rąk i nóg?
Już by takich głupot nie wypisywał na gloria.tv.
northman+++++ na co dzień mam takich na Glorii "wierzących" w każdą bzdurę znalezioną na YouTube czy w Google. Nie wzrusza mnie to.
ona and one more user like this.
ona likes this.
biniobill likes this.
biniobill
Zauważcie jak płytka jest jego wiedza o polityce i świecie.
ona and one more user like this.
ona likes this.
wojciechowskikrzysztof likes this.
biniobill
@northman+++++
Nic nowego nie napisałeś. Powtarzasz jedynie to co głoszą tu na forum tradycjonaliści.
One more comment from biniobill
biniobill
@northman+++++
Nic nowego tu nie głosisz. Wszystkiego dowiedziałeś się na gloria.tv. Jesteś produktem tego forum.
Nie zdziwiłbym się jeżeli rzeczywiście jesteś ukrytym userem, robiącym sobie jaja.
wojciechowskikrzysztof likes this.
northman+++++ Olszewski to on jest kosmitą? Zawsze myślałem że to Macierewicz.
biniobill
@wojciechowskikrzysztof
On nic nie potrafi. Siedzi w internecie zamiast wziąć się za działalność tak jak politycy, których krytykuje. To jest bałwan, który wymaga posłuchu i czci.
northman+++++ a zaraz pan zacznie o kosmitach w PiS pisać? Przestań pan bredzić.
biniobill
@northman+++++
chcesz się zajmować wielką polityką, pouczać komu można zaufać a samego stać cię jedynie dialog na forum, zamieszczanie filmików na youtube i zanieczyszczanie niezidentyfikowaną substancją i profanowanie obiektów kultu katolików. Masz zakaz wstępu do sanktuarium gdzie dopuściliście się profanacji razem z konkubiną (podobno twoją żoną, jak twierdzisz).
northman+++++ 25 lat niszczono Polskę i co pan chce za jednym zaklęciem żeby się wszystko zmieniło? Czasu potrzeba do naprawy Polski i prawa. Nie licząc II wojny światowej i okupacji Ruskiej.
northman+++++ na głupie pytania jak mam odpowiadać? Czym się różni? Nie widać czym się różni? To nie mój problem ale pana.
2 more comments from wojciechowskikrzysztof
northman+++++ nie manipuluj. Czym się różni PiS od PO? Głupie pytanie. Jeżeli pan nie widzi różnicy to nie ma tematu. Z panem nie jest możliwa dyskusja, tak jak z jehowitami, jest pan propagandzistą a z taką osobą nie można dyskutować.
northman+++++ odpowiadasz na pytania czy nie? Ruski by się cieszyli że Polska pozbędzie się możliwości pomocy sojuszników.
biniobill
@northman+++++
Przejawiasz wszelkie cechy anarchisty.
Mieszasz ludziom w głowach.
Opowiedz lepiej czy wolno ci wchodzić do sanktuarium gdzie ze swoją "żoną" zbeszcześciliście obraz Jezusa Miłosiernego.
northman+++++ taki miał wybór że mógł nie startować i zostawić Polskę w łapach złodziei i zdrajców. To pan manipuluje i dziwne że to pokrywa się z tym co Moskwa wymyśla do dzielenia Polaków.
ps. jaki miał wybór według pana?
northman+++++ a miał wybór? Przyjdzie czas to się zmieni i konstytucję. A do tego jest potrzebna większość w sejmie. Więc nie manipuluj człowieku.
mkatana
Rebelius
Dla pyszałka, takiego jak Ty, na pewno. Najwięksi święci naszego Kościoła uważali się przed Bogiem za największych grzeszników.
To też jest śmieszne, prawda?
------------------------------------------------------
Rebelius
Powiedziałbym,że raczej śmieszne,niż niepojęte.
mkatana
Rebelius
Jasne. Dla niektórych wręcz niepojęte, co nie zmienia faktu, że prawdziwe.
---------------------------------------------------------------------
Rebelius

"Akt pokory" - jakie to patetyczne. I bez wyrazu.
22Cecylia
Wolność nie polega na zdolności wyboru zła, a dobro pochodzi wyłącznie od Pana Boga.
mkatana
Rebelius
To żadne usprawiedliwienie, ale fakt i akt pokory. Jesteśmy źli i tylko Bóg jest dobry.
--------------------------------------------------------------------------

Rebelius
@mkatana Sprytnie usprawiedliwiasz fakt,że są ludzie źli
mkatana
Rebelius
Pięknie. Kto w takim razie wg. Ciebie jest tzw. dobrym człowiekiem? Dla mnie jest oczywiste, że jesteśmy źli, a tylko Bóg jest dobry.
----------------------------------------------------------------------
@mkatana będąc dobrym człowiekiem jest się dobrym chrześcijaninem,dobrym katolikiem
5 more comments from mkatana
mkatana
Rebelius
Z takiego humanizmu, to tylko psom buty szyć. "Człowiekiem jestem, i nic, co ludzkie nie jest mi obce". Człowiek jako centrum wszechświata i on właśnie, nie Bóg jest najważniejszy? Jakie były i będą zawsze tego skutki, kto mądry, ten wie. Wiara i wierność Bogu kosztuje. Nie każdego na to stać.
-----------------------------------------------------------------------------------------------…More
Rebelius
Z takiego humanizmu, to tylko psom buty szyć. "Człowiekiem jestem, i nic, co ludzkie nie jest mi obce". Człowiek jako centrum wszechświata i on właśnie, nie Bóg jest najważniejszy? Jakie były i będą zawsze tego skutki, kto mądry, ten wie. Wiara i wierność Bogu kosztuje. Nie każdego na to stać.
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Rebelius
@mkatana Najpierw jestem człowiekiem,potem katolikiem.
jadwiska and one more user like this.
jadwiska likes this.
22Cecylia likes this.
mkatana
Rebelius Czy to znaczy, że nauczanie Kościoła i Ewangelię traktujesz wybiórczo, co Ci pasuje to przyjmujesz, a co nie odrzucasz? Jeśli tak, to trzeba popracować nad własnym nawróceniem.
----------------------------------------------------------------------------------

Rebelius
@mkatana Nie ze wszystkim muszę się zgadzać i nie ze wszystkim się zgadzam
mkatana
Rebelius
To jest śmieszne co piszesz. Obrońca wolności się znalazł. Ty masz być świadkiem Ewangelii i nauczania Kościoła, a nie obrońcą ludzkich praw do własnych poglądów.
----------------------------------------------------------------

Rebelius
@mkatana bronię Kościoła,ale jednocześnie szanuję prawo innych do własnych poglądów i działań z tymi poglądami zgodnych.
mkatana
Rebelius
Jak dla mnie jesteś bardzo dziwnym przypadkiem. Z jednej strony bronisz Kościoła, a z drugiej potrafisz iść na kompromis ze złem, w tematach kluczowych. Czy to jest właściwa postawa katolika? Czy tylko sprawiasz pozory wierzącego?
mkatana
Rebelius
Nie powinno to nikogo dziwić. Kobieta w wieku, jak to nazywasz poprodukcyjnym może dzielić się swoim doświadczeniem życiowym z młodymi osobami. Jeśli popełniła kiedyś podobne błędy i poniosła tego konsekwencje, chce ostrzec inne przed podobnymi. A kobieta o prawym sumieniu ma obowiązek moralny ewangelizować w tym temacie.Jeśli chodzi o facetów to nie wiem. Jeśli są za obroną życia, to …More
Rebelius
Nie powinno to nikogo dziwić. Kobieta w wieku, jak to nazywasz poprodukcyjnym może dzielić się swoim doświadczeniem życiowym z młodymi osobami. Jeśli popełniła kiedyś podobne błędy i poniosła tego konsekwencje, chce ostrzec inne przed podobnymi. A kobieta o prawym sumieniu ma obowiązek moralny ewangelizować w tym temacie.Jeśli chodzi o facetów to nie wiem. Jeśli są za obroną życia, to są bardzo mądrymi ludźmi, w przeciwieństwie do głupców, którzy zawsze szukają usprawiedliwienia dla złego.
-------------------------------------------------------------------

Rebelius
Kim jest prezydent Andrzej Duda – pomówienia, czy prawda ?
Jedno,co mnie dziwi to fakt,że najwięcej do powiedzenia w temacie aborcji mają faceci i większość kobiet w wieku poprodukcyjnym. A na łopatki mnie rozkłada,jak o aborcji mówią/piszą stare panny - ostatnio czytałem wymądrzania takiej jednej.
jadwiska and one more user like this.
jadwiska likes this.
22Cecylia likes this.
biniobill
@northman+++++ niedoszły regent namaszczony przez siebie napisał:
czyli mam rozumieć, że popierasz obecny zgniły kompromis aborcyjny?
------------------------------------------------------------

Paplesz farmazony chłoptasiu.
Prezydent niestety musi pracować dla wszystkich Polaków, nie tylko katolików ale także dla tych, którzy go szczerze nienawidzą. Nie może narzucać swojej woli narodowi …More
@northman+++++ niedoszły regent namaszczony przez siebie napisał:
czyli mam rozumieć, że popierasz obecny zgniły kompromis aborcyjny?
------------------------------------------------------------

Paplesz farmazony chłoptasiu.
Prezydent niestety musi pracować dla wszystkich Polaków, nie tylko katolików ale także dla tych, którzy go szczerze nienawidzą. Nie może narzucać swojej woli narodowi składającemu się z patriotów ale i zdrajców. Każdy katolik jest przeciwnikiem zabijania dzieci poczętych zwanej eufemistycznie aborcją. Ty także nie nazywasz rzeczy po imieniu bo jesteś zgoła fałszywy - każdy tutaj to wie.
Nie znasz się na procedurach obowiązujących w państwie ale chcesz wmówić tu czytelnikom, że zostałeś stworzony do wyższych celów i wybrany przez Boga na "króla Polski".
Puknij się w łeb :-)
ona likes this.
W obronie Tradycji Kościoła
W Polsce rządzą obecnie prawdziwi Polacy - jeśli ktoś tego jeszcze nie rozumie, to znaczy, że nic nie rozumie i nie myśli po polsku.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czy prezydent Andrzej Duda jest prawdziwym Polakiem, czy polakiem?