Clicks27
lt.news

Lady Gagos parapijos kunigas pagaliau nušalintas

Dvasininkas Džonas Duffell (75-erių) - Niujorko palaimintojo sakramento parapijos kunigas - liepos 1-ąją buvo neribotam laikui nušalintas nuo pareigų dėl serijinio (homo)seksualaus nusižengimo su kitu pilnamečiu tikinčiuoju.

2011-aisiais konferencijoje, vykusioje jėzuitų Fordhamo universitete, dvasininkas Duffellas vienam dalyvavusiam nurodė pameluoti Bažnyčios valdžios organams apie savo homoseksualias tendencijas, kad šitaip būtų galima jį įtraukti į seminariją.

2016-aisiais kunigo nuotrauka su dainininke Lady Gaga buvo įkelta į socialinę žiniasklaidą Instagram. Po metų jo parapijos „gėjų draugija“, bendradarbiaujant su Lady Gagos gėjų fondu, sukūrė lėšų rinkimo akciją su šokiais bažnyčios salėje.

Praėjusį mėnesį dvasininko „gėjų draugija“ parėmė suplanuotą homoseksualo Terrence McNally raiškųjį gėjų skaitymo pastatymą „Meilė! Narsa! Atjauta!“ (angl. „Love! Valour! Compassion!“).

Jei kunigas Duffell būtų skatinęs ir rėmęs katalikų doktriną lygiai, kaip išaukštino gėjų ideologoją, jo vyskupas šį būtų nušalinęs jau labai seniai.

#newsYdnanglsue