Clicks29
lv.news

Francisks: “Es nenošķiru katoļus, pareizticīgos un protestantus”

Pāvests Francisks ir priecīgs, ka bijusī Vācijas kara ministre, geju ideoloģe Ursula fon der Leijena ir jaunā Eiropas Komisijas prezidente, kas vada ES galveno izpildinstitūciju.

"Sievietes apvienojas," pāvests Francisks sacīja Itālijas laikrakstam La Stampa (9. augusts). Viņam galvenais ES izaicinājums ir "dialogs", lai gan viņš pats savā baznīcā nogalina jebkāda veida dialogu.

Tie, kuri kritizē masu imigrāciju, pēc Franciska domām, atgādina "Hitleru 1934. gadā".

Francisks izmanto dzīvībai labvēlīgu izteicienu "tiesības uz dzīvību", lai izplatītu masu imigrāciju, apgalvojot [nepatiesi], ka nelegālie masu imigranti Eiropā izbēg no "kara" vai "bada". Viņš nāk klajā ar dīvaino priekšlikumu pārcelt “migrantu kopienas” uz “daļēji tukšām pilsētām” Eiropā, kas tad “atdzīvinātu apgabala ekonomiku”.

Francisks apgalvo, ka ES vajadzētu atsākt atbalstīt [neskaidras] "cilvēciskās vērtības". Tikai tad viņš piemin neskaidras "kristīgās vērtības", ātri piebilstot: "Kad to saku, es nenošķiru katoļus, pareizticīgos un protestantus".

Viņš uzskata, ka Amazones sinodē "vadīs Svētais Gars", it kā tas būtu pārdabisks notikums. Celibāta atcelšana ir "vienkārši viena no Instrumentum Laboris tēmām," viņš skaidro.

Šajā pasaulē Francisks visvairāk baidās no "bioloģiskās daudzveidības izzušanas", "jaunām nāvējošām slimībām" un "dabas postījumiem".

Liela daļa intervijas ir par Eiropas Savienību, kūstošajiem ledājiem, Sibīrijas savvaļas ugunsgrēkiem, šaušanas dienu, skābekli, bioloģisko daudzveidību, mēslojumu, atklātām mīnām, Grētu Tunbergu. Neviens no tiem teikumiem nav par Pētera Krēsla lietām.

#newsDnjezlqapr